Build - stavať + viesť, originál je len jeden :)

Myslíte si, že je tento build dobrý ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    15
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Len kedy bude ...bol by dobry napad davat stavanie do 32 urovne a potom vodcovstvo ?
 

DeletedUser

Hosť
Len kedy bude ...bol by dobry napad davat stavanie do 32 urovne a potom vodcovstvo ?

ak sa pozres na weststats na prace a na skilly co su na prace potrebne, tak stavanie az tak moc nevyuzijes, takze by to bola strata podla mna, ak sa neplanujes venovat stavbe mesta.
 

DeletedUser

Hosť
Ja vám poviem aký build má mať kvalitný stavbár. Treba dovtedy dávať stavanie kým nebudete môcť robiť prácu Hľadanie ropy a potom sa už môžte pustiť do hocičoho napríklad prerábať sa na duelanta atď Sila úderu, Presnosť a začať s duelmy lebo tam získate pekné XP.
 

DeletedUser

Hosť
Kazdy ma iny styl, ak sa niekto rozhodol postupovat podla navodu v tejto teme, tak by som mu to doporucoval, investovanie bodov inde ako je napisane moze byt neskor stat dost penazi aby ste ich dali tam kde ich bude treba
 

DeletedUser

Hosť
A po jaku uroven by som musel davat to stavanie zeby som mal ropu ?
 

DeletedUser

Hosť
A po jaku uroven by som musel davat to stavanie zeby som mal ropu ?


zalezi aj na obleceni. ale da sa to vypocitat z weststats.

Trochu som to pozeral, zalezi dost na obleceni, ale skor ako na lvl 39 to mat nebudes, aby si mal lacne oblecenie kvoli tejto praci. Mozem sa vsak mylit. Nebral som do uvahy setove veci, iba jednotlive kusy oblecenia.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ja túto toto rozdeľovanie bodov praktizujem už od začiatku na sk2 a stavať ranč som mohol už na úrovni 20, a teda od 20-tky som všetko dával do charizmy a vodcovstva , teraz som lvl27, môžem stavať pevnosť, veterný mlyn, a najbližšie ...teda okolo lvl32 aj hasiť oheň

Odporúčam zo začiatku kúpiť šedý motýlik a hnedé oblečenie
potom šedý cylinder a šedú kravatu... ja momentálne šetrím na červenú šatku
 

DeletedUser

Hosť
no tak ja uz mam stavbu ranca, vetrneho mlyna a stanice. za chvilku by som mal mat aj hasenie ohna, stavba pevnosti je este sice daleko, ale uz aj hladanie ropy je blizko.
a ono vsetci mate pravdu, lebo vsetko ma svoje vyhody, len treba sa rozhodnut ako dalej. osobne skusim davat naspet do sili a stavania, aby som mal cim skor hladanie ropy.
hoci prejdenie na charizmu ma svoje opostatnenie, kedze na hladanie ropy treba ako vodcovstvo, tak aj obchodovanie, cize ked sa dava na charizmu, tak pribuda aj na vodcovstvo aj obchodovanie po 1 bode, k tomu dam 2 body do vodcovstva a 1 bod na stavanie, tak skor ziskam hladanie ropy, ako keby som mal vsetko davat do sili a stavania.
 

DeletedUser

Hosť
ja podla toho hram na sk2. a ide to fajne... som na 17. urovni a da sa mi kopat studne xD je to haluz da sa mi Stavat zeleznicnu stanicu a kazdy den nova uroven :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja podla toho na SK2 hram tiez som 42 uroven,a v 43 us budem mat hladanie ropy,mam odomknute stavat ranc,stavat pevnost ochrana osadlickych vyprav a stavba veterneho mlynu naj prace na xp zatial,pozrite moj nick na sk 2 nick FaLlen23
 

DeletedUser

Hosť
ja som na Sk 1 cisto krvny stavbar mam 154 bodov v stavani a planujem mat vybavu co najlepsiu na stavanie :

Lincolnov cylinder 1charizma 1 zrucnost 13 vodcotstvo 12 zrucnost v prstoch
9 stavanie 8 jazda na koni )
cervena satka ( 13 zrucnost v prstoch 13 vystupovanie 14 stavanie )
cervena latkova bunda (12stavanie 9 nastraha pasci 2 sila)
kluc na skrutky (2 stavanie )
panske putnicke topanky ( 7 stavanie 6 huzevnatost 8 vodcovstvo 8 reflexi )
osol + tequila ( 1 sila 12% rychlost )
podla mna najlepsie co je v TW pre stavbara
 

DeletedUser

Hosť
ja som na Sk 1 cisto krvny stavbar mam 154 bodov v stavani a planujem mat vybavu co najlepsiu na stavanie :

Lincolnov cylinder 1charizma 1 zrucnost 13 vodcotstvo 12 zrucnost v prstoch
9 stavanie 8 jazda na koni )
cervena satka ( 13 zrucnost v prstoch 13 vystupovanie 14 stavanie )
cervena latkova bunda (12stavanie 9 nastraha pasci 2 sila)
kluc na skrutky (2 stavanie )
panske putnicke topanky ( 7 stavanie 6 huzevnatost 8 vodcovstvo 8 reflexi )
osol + tequila ( 1 sila 12% rychlost )
podla mna najlepsie co je v TW pre stavbara

namiesto tej tequily spevnik lebo potom mas putnicky set z 2 veci a to je lepsie na stavanie
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore