Build - stavať + viesť, originál je len jeden :)

Myslíte si, že je tento build dobrý ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    15
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ľudia! Ja som už pri úrovni 30 mohol hľadať ropu! Ako? proste si zaobstarajte mexickú súpravu, do ktorej potrebujete 4predmety a išlo to, síce som mal iba jeden pracovný bod a vynášalo to iba 200USD... potreboval som to do úlohy pre stavbára... a teraz keď tam mám asi 60prac. bodov mi po najviac vynieslo 353USD

Najnovšie môžem ochraňovať osadnícke výpravy... a kúpil som si čiernu koženku(5000USD) - je to najlepšie pre práce ako: riadiť kolesový parník, chytanie banditov, ochrana dostavníku... a najnovšie šetrím na šedé jazdecké čižmy, ktoré tiež veľmi veľa bodov pridávajú... a potom budem kupovať veci pre duel... lebo je to hrôza s presnosťou 0 :grin:
 

DeletedUser

Hosť
ale ked si hovoril ze mas malu presnost tak tie pridavaju +9 do presnosti
 

DeletedUser

Hosť
Ja nepotrebujem byť duelantom, a sú dosť drahé, ale... no čo ja viem.. pokiaľ nebudú pevnosti tak neduelujem :grin:
 

DeletedUser

Hosť
ja som na cz5 stavbár mám úroven 31 a chýbaju mi 2body do ropy
a to mám mexický set.
Pončo,šatku,osla,tequli a uplne všetko mám vstavani inde mám 0.
Ako si mohol robiť na úrovni 30 ropu? :shock1:
Ale ja som zase nerobil ešte ziadne questy pre stavitela,takže asi aj preto :D
 

DeletedUser

Hosť
Je to preto, lebo od úrovne 22 nedávam všetko do stavania a sily ale do charizmy a vodcovstva :lol3:
 

DeletedUser

Hosť
Je to preto, lebo od úrovne 22 nedávam všetko do stavania a sily ale do charizmy a vodcovstva :lol3:

aha ja preferujme do 45 úrovne stavanie .
Potom sa zmením na duelanta(peniaze z questov)
A stále vlasnosť do sily schopnosti na duele.
:haha2:
 

DeletedUser

Hosť
Aha, ja plním úlohy pre pracovníka a potom tie ktoré niečo dobré dávajú :haha2:
 

DeletedUser

Hosť
hej ako je možné že na lvl 37 s vecami na vést mi do hasenie ohňa chýba ešte 1 prac. bod
a keď si dám namiesto kravaty šedý motýlik tak mám ešte +1 prac.bod:heh:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore