Build - stavať + viesť, originál je len jeden :)

Myslíte si, že je tento build dobrý ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    15
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
to Stavba nadrťi je vo weste Stavba zavlažovacych zariadeni ?
 

DeletedUser

Hosť
Ja som myslel že to myslím po česky nádraží, ale ty myslíš nádrží, stavba nádrži tam nie je ,a kde si vlastne k tomu prišiel?
 

DeletedUser

Hosť
Stavanie

takže ja robím na druhom svete stavbára,mam lvl 36 a akonahle budem mat 37 robim hasenie ohna,stavbu vily a ked si dokupim cervenu satku tak aj hladanie ropy...mam stavanie 175 a ziadne vodcovstvo nepotrebujem...:tongue:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
To je už na tebe,ale na vodcovstve (a na stavaní popríp. nástrahy pascí a jazdy na koni) sú založené pevnosti. T.j. práce na stavanie majú produkty,ktoré sú najpotrebnejšie v pevnostiach...
 

DeletedUser

Hosť
necce sa mi tu pisat stranku ale niekde som pocul ze aj ked mas vela schopnosti vo vodcovstve atd tak ti to do pevnosti skoro nic nepridava....:shock1:
 

DeletedUser

Hosť
necce sa mi tu pisat stranku ale niekde som pocul ze aj ked mas vela schopnosti vo vodcovstve atd tak ti to do pevnosti skoro nic nepridava....:shock1:

pokial viem, tak schopnosti zatial nie su aplikovane v boji o pevnost,hadam to uz pride s dalsim updatom.
 

DeletedUser159

Hosť
Práce:
-Řídit kolesový parník - Dáva veľmi vysoký plat - aj 300 $
-Chytat bandity - Veľmi dobrá práca - dáva aj 150 EXP a môžete pri nej nájsť predmety aj v hodnote okolo 1250 $ (napr. Šedivá látková bunda)
-Hlídání dostavníku - Práca výborná na EXP - dáva aj 150 EXP
-Přepadání dostavníků - Najlepšia práca na hľadanie predmetov, dajú sa nájsť predmety aj v hodnote okolo 1800 $ (napr. Žlutá látková bunda)

takze:
1. zlta latkova nestoji 1800$
2. urcite sa da najst aj za viac ako 3000$ pri prepadavani dostavnikov ved pri vykradani hrobov som nasiel zelezneho bizona - 2400
 

DeletedUser

Hosť
Bunda stoji 2000 a max co som zatial nasiel pri prepadavani dostavnikov je ostry tomahawk za 2450 predajnej ceny :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore