Build - stavať + viesť, originál je len jeden :)

Myslíte si, že je tento build dobrý ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    15
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Build stavat ´-vodcovstvo

Hram ten build uz urcitu dobu na inom serveri ale s dobrodruhom som na 50 lvl
Dobrodruh je lepsi ako stavbar ma lepsie stastie pri hladani veci
Ale tento build ma jednu nevyhodu ste uplne nechraneny voci duelom ,lebo do dueloch nedavate nijake body:D
 

DeletedUser1864

Hosť
hmm..a co je sila uderu, huzevnatost, zdravie, taktika a vystupovanie? :ehmehm:
 

DeletedUser

Hosť
hmm..a co je sila uderu, huzevnatost, zdravie, taktika a vystupovanie? :ehmehm:

to su vsetko body na obranu a to len proti rucnym zbraniam -huzevnatost
A je tu nula v presnost a reflexy, ci uhybanie
-takze v dueloch absolutne nevyuzitelna postava, lebo taktika a vystupovanie nestacia na vyhranie duelov a to viem o com hovorim mam za sebou asi 150 prehratych duelov a 5 vyhratych :hanbimsa:
 

DeletedUser

Hosť
Ked chceš hrať za stavbara, musiš si zvyknuť na pravidelne utoky:)
 

DeletedUser

Hosť
Ked chceš hrať za stavbara, musiš si zvyknuť na pravidelne utoky:)

stavbari su tiez tak z casti vojaci :D
bo vsetci ked dostavaju, tak si nasetria pri rope a idu duelovat... teda je to o tvojom rozhodnuti - ako budes hrat...
aj ked zas maju vyhody - maju vela zivota a huzevnatosti - teda ich do komy nedaju hned... - no jedine nejaky strelec co ma velku presnost a strielanie...
 

DeletedUser

Hosť
Somebody: To je pravda, po dostavani mesta zacnu davat do duelovych schopnosti a zacnu duelovať. Jeden staviteľ bol raz 1. v rebričku duelov.
 

DeletedUser1864

Hosť
co je na tom prepracovane? je to o dost strucnejsie a slabsie spravene ako toto.. :ehmehm:
 

DeletedUser

Hosť
Myslím, že nováčikovia by viac ocenili tú druhú verziu...
 

DeletedUser

Hosť
najlepsia taktika pre stavbara je vsetko na silu a stavanie az kym sa nespristupny tazba ropy a potom sa rozhodnut, ci pokracovat v sile a stavanie, alebo davat na charizmu a schopnosti do stavanie.
ja takto idem na cz serveri. len za nedlho budem mat tazbu ropy, tak musim uz uvazovat, ako dalej
 

DeletedUser

Hosť
Tony, je to skopirovany original a trosku premazany, takze original poskytne novacikom urcite viac informacii.
 

DeletedUser

Hosť
Original je vždy jeden tak ale inak pekna stranka tony to je tvoja ? :)
 

DeletedUser

Hosť
stavbár a mesto

Podľa mňa je najlepšie byť Hrobárom a stavať železničné stanice.
Hlavné je nemať mesto to iba zaťažuje
:howgh:
 

DeletedUser

Hosť
no lenže staviteľ je určený na výstavbu mesta. A nevidím žiadny rozdiel medzi hrobárom a kovbojom:ahaok:
 

DeletedUser

Hosť
Skúsim to na štyrke. Ale trochu pozmenene. Budem bojovať o pevnosti. Neskôr si body v stavaní pozmením na zdravie.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore