Build - stavať + viesť, originál je len jeden :)

Myslíte si, že je tento build dobrý ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    15
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ja idem podal toho na 3 mam uroven 39 a mam uz stavbu vily je to super :D na urovni 43 mi vychadza hasit ohen a ochana osadnickych vyprav

ja idem cez nehona 3 mam tam hasenie ohna ochrana osadnickych vyprav stavba vily
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
K buildu dodávam, že neskôr si môžte prehodiť PB zo stavania na vodcovstvo :) Budete mať tak skôr lepšie práce. Premienať do vtedy, kým stále bude dostupná práca stavať ranč (prelomová v tomto návode), alebo so šedým motýlikom aj viac :) Ak ste si istý, že túto prácu a iné ktoré ste na začiatku dosiahli stavaním nepotrebujete, môžte premeniť väčšinu. (Ja som si tam predsa niečo nechal) Nezabúdajte, že to bude stáť dosť vela peňazí, ale hľadanie ropy postačí (ja som nehľadal ropu vôbec a stačili mi). :)
//neviem, či to tu niekto spomínal ak áno, par dón :)
 

DeletedUser

Hosť
neni to zly navod, no potom by som asi tiez zmenil schopnosti aj atributy do strielania... aby som bol aj obstojny duelant...
 

DeletedUser

Hosť
Potom by som určite nedával body do Strieľania, keď mám veľa bodov v Sile.
 

DeletedUser2397

Hosť
:D

no vymenil by som equip zo Šedého cylindra na Žltý.
Šedý:vodcovstvo +14 (beriem do úvahy, ze idem iba cez vodcovstvo)
Žltý: vodcovstvo +13 (charizma +2, čiže vodcovstvo +15)
Síce to nie je žiadna výhra, ale bude viac skillov. :)
 

DeletedUser

Hosť
Ale počítaj s tým, že Žltý cylinder je drahší a preto sa to neoplatí len kvôli jedému bodu naviac.
 

DeletedUser198

Hosť
Na 4-ke hrám od začiatku tento build prv som mal pochybnosti keďže zo začiatku som sa držal v prvej 300-400-vke,ale odkedy sa my odomklo stavať vilu tak jedna krása teraz je to už skor iba o zadani prace...v poradi strazenie dostavníka,stavat vilu,ochrana osadnickych vyprav a lov bizonov a niekedy si dam aj stavat ranc a zeleznicnu stanicu cize tento je najlepsi build za aky som hral...proste krása,som spokojný a peniaze s prácami hladat ropu,riadit kolesovy parnik..to je uzas a este 69 bodov a mozem chytat banditov...to bude z toho najlepsie uz sa neviem dockat...vrelo odporucam tím ktorý nemajú tu cas sediet cele hodiny ale chcu byt velmi vysoko v rebricku expov...ak este niekedy pojdem na iny server tak jedine s timto buildom zistil som ze ine ma nebavia....ale mozno zmenim triedu postavy na dobrodruha....ale jedine s timto ma to bavi...urcite jeden z naj buildov...tod moj nazor :D :ocikru:
 

DeletedUser

Hosť
no vodcovstvo sa mi paci viac ako strielanie, ale pri dobrodruhovi by som to rozbehol asi pascami.
 

DeletedUser2397

Hosť
Myslíte, že sa oplatí teraz prehodiť (lvl47) všetky schopnosti zo stavania do vodcovstva ? Lebo na ostatné práce je už iba potrebné vodcovstvo
 

DeletedUser

Hosť
ak nechceš stavať tak prečo nie. ale myslím že to by ťa stálo plno prachov ale zase by si bol dobrý v pevnostiach
 

DeletedUser

Hosť
Ja mam podobny build ale ten je moj :) a na SK6 cchem skusit new build na stavbara ked vide ta kto bude super
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore