Môžu ma duelovať aj keď spím v hoteli?

DeletedUser

Hosť
Zdárek :)
predvčerom sa mi stala divná vecička... nemal som čas, tak píšem až teraz :)
...ide o to, že som dueloval hráča, ktorý pracoval pár min odomňa. Uspal som ho a dal som si hotel. Pekne som spal a zrazu počas spánku - duel na mňa od hráča, ktorý pracoval tam, kde som zdueloval vtedy toho 1. týpka. Ako to, že ma mohol vyzvať, keď som spal ?
- odmena na mňa nebola
- vyzvať som ho nevyzval - odveta to byť nemohol

...nechápem :neisty:
 

DeletedUser3671

Hosť
Duelanti majú výhodu,že ťa môžu vyzvať aj ked spíš v hoteli.Zdá sa mi,že prvú polhodinku spánku alebo tak nejak

//45 minút..:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Napadnutý môžeš byť hocikým 45 minút od tvojho posledného vyzvaného duelu.
 

DeletedUser

Hosť
pacit sa ti to nemusi. mne to vyhovuje. aspon mozem vratit tie nefer utoky na mna :D
 

DeletedUser3753

Hosť
myslím, že sa to dosť hráčom aj páči... na svetoch bolo veľmi veľa "spáčov", ktorý boli nastavený jednoznačne len na útok a hrali štýl duel...hotel...duel...hotel... nemali ste šancu im to vrátiť...

a presne na týchto to je stavané :p
 

DeletedUser

Hosť
myslím, že sa to dosť hráčom aj páči... na svetoch bolo veľmi veľa "spáčov", ktorý boli nastavený jednoznačne len na útok a hrali štýl duel...hotel...duel...hotel... nemali ste šancu im to vrátiť...

a presne na týchto to je stavané :p


ale týmto znevýhodnujete hráčov
keď už toto robíte prečo neznížite účinnosť odolnosti v duely? viem že sa to už znižovalo ale aj tak to nestačí
sk 1 je plný odolávačov a v duely ak ich 8 krát zasiahnete zoberiete im iba cca 250 HP pri strieľaní cca 200

mohlo sa aspoň spraviť tak že ak má hráč menej ako 45% svojho celkového HP nebude ho možne vyzvať na duel ak je v hoteli

lebo ja tie kómy keď som v hoteli priam "zbožňujem" však aký to je duel keď vás dá protivník na ranu? aj minule dueloval som a po 5 dueloch mi ostalo 209 HP idem do hotela a v hoteli ma dajú do kómy na jednu ranu :grrr: vedel by som okolo toho dlho nadávať censored
 

DeletedUser

Hosť
Bráni ti niečo ísť do hotela, keď máš viac, ako 45% HP? Nie -> tvoj problém vyriešený :)
To, že je niekoho možné vyzvať v hoteli je jedna z najlepších vecí, čo prišli v 1.30 a hráči (to prvé písmenko by sa dalo zmeniť :p ) "duel-hotel" skončili...Napríklad borics na sk1 by si už takmer nezadueloval...
 

DeletedUser

Hosť
Bráni ti niečo ísť do hotela, keď máš viac, ako 45% HP? Nie -> tvoj problém vyriešený :)
To, že je niekoho možné vyzvať v hoteli je jedna z najlepších vecí, čo prišli v 1.30 a hráči (to prvé písmenko by sa dalo zmeniť :p ) "duel-hotel" skončili...Napríklad borics na sk1 by si už takmer nezadueloval...


? o čom točíš? si ešte raz precitaj čo som písal a potom reaguj
 

DeletedUser

Hosť
Odporúčam moju diskuziu na CZ fóre, kde som sa k tomu problému už vyjadril a nejdem to robiť znova, každopádne súhlasim s tuningom. Duelant nemá žiadne extra výhody ( pokiaľ si nezapne prémium a nezväčší si akčný okruh ), oproti vojakovmu bonusu do taktiky je to aj tak smiešne. Ďalšia vec je, že znesiem aby mi mohol vyzvaný hráč vrátiť duel do 45 minút aj keď spím, to problém nie je, ale aby ma napádal hráč, ktorý so mnou nemá absolútne nič spoločné, tak v tom už problém vidím. Nikoho takto neobmedzujú, len hráčov hrajúcich na útok a tí spáči čo tu boli spomenutí.. Je to precízne vytrénovaný štýl patriaci k útočnému duelantovi. Takto sa nedá zahrať absolútne nič, pretože bez prémia na cestu, na akčný okruh a dobrého kamaráta, ktorý v dueloch pomôže nemá útočník šancu prežiť. Prečo potom toto znevýhodnenie ? Ktorý typ hráčov je ešte takto znevýhodnený, že vlastne ak chce hrať, musí trpieť pravidelne kómy kvôli hlúposti, ktorú zaviedli ?
 

DeletedUser

Hosť
nechápete, že to nemohlo byť 45min odvety, keďže som ho nevyzval ?!

ako je teraz duelant lepší... aspoň o trošku... ale ten okruh je bez bonusu fakt oničom - zatiaľ čo +100% taktiky u vojaka je neporovnávateľné (s bonusom je prakticky neporarzteľný)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Chápeme somebody, ale na Teba môže útočiť KTOKOĽVEK, keď si niekoho vyzval pred 45 minutámi :)
 

DeletedUser

Hosť
si robíš srandu?!
to je pekná censored ! veď odveta by mala byť iba pre toho, ktorého som ja vyzval, nie?!
 
Hore