Môžu ma duelovať aj keď spím v hoteli?

DeletedUser

Hosť
joj vítajte v klube - je to vážne na prd ak vás niekto každé dva dni pošle do hotela :D:D:D
 

DeletedUser5114

Hosť
Nebavme sa teraz o buildoch, ako takých, ale o samotnom základe hry. Charakter vojak je v základe spravený na obranný spôsob boja. Má bonus do taktiky a hp. Útočným živlom je tam charakter duelanta. Môže sa pohybovať rýchlejšie po mape a rýchlejšie sa mu doplňuje motivácia v duely. Duelant nemá bonus do hp, takže v základe tvorcovia hry museli predpokladať, že duelanti budú hrať štýlom útok (počet útokov po sebe podľa toho, koľko bodov si do hp hráč presunie) - hotel. Veď oni sami v samotnom základe hry to tak určili bonusmi, ktoré duelantovi (ne)dali. Tak vôbec nerozumiem, prečo to teraz rušia. Charakter duelant je po zavedení tohto pravidla v obrovskej nevýhode oproti všetkým ostatnýcm charakterom. Ak to nedorovnajú zvýšením bonusov, tak pochybujem o tom, že v nových svetoch vôbec nejakí duelanti (myslím charakterovo, nie spôsobom hry) budú. :D

A ako duelant hovorím, že toto pravidlo zatiaľ využil iba jeden mnou napadnutý hráč, ktorého som duelovala. Zvyšné útoky boli od úplne cudzích ľudí, s ktorými som vôbec nič nemala. Takže o čo tu ide?
 

DeletedUser3682

Hosť
Ahojte,aj ja by som sa rad pridal do tejto debaty.Podal mna je to nefer,pre utocnika,aj mne sa stavalo,ze po duely som isiel spat do hotela,ale nie preto aby som sa tam schoval,ale preto,aby som dospal HP,apon na uroven dalsieho duelovania.a teraz k veci,bolo by to fer,ak by vas vedel vyzvat iba napadnuty ,ako odvetu,alebo max, ludia z jeho mesta,a aj ten cas by som skratil na 30 min,mozno menej...a zvyhodnenie nejake % ,ze sa menej krat trafi(odveta ),alebo pridat mu do uhybka +25% ...
a k tym buildom,ano kazdy si mal robit buildy podla seba,a nekopirovat inych...ja s tymto nemam problem ,snazim sa rozdelit schopnosti podla seba,a myslim sa mi dari...
Treba teraz porozmyslat o new style,ako duelovat,ako sa dostat prec z miesta duelu( uz 1 unik mam ),ako prezit tych 45 min...
Myslim,ze je to trosku fer,pre niekoho,ale zaroven aj zle pre inu skupinu hracov...INNO mali pridat aj ine zmeny skrz duelov...mozno sa dockame...
A zabudol som,plati to aj pre spanok v pevnosti,,,ak sme zahlaseny v boji?hadam nie!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5114

Hosť
Je možné duelovať aj hráča v kasárňach

Otázka: Je možné duelovať aj hráča 45 min. od jeho posledného duelu, ak spí v kasárňach?
 

DeletedUser

Hosť
Áno je, pokiaľ nie je prihlásený do boja o pevnosť, tam potom neviem čo má prednosť..
 

DeletedUser

Hosť
iba ak je hráč pri pevnosti a je prihlásený do boja
inak je všade tích trápnych 45 minút čo ma vždy dostanú do kómy keď mam malo HP
 

DeletedUser5114

Hosť
Tak sa mi zdá, že duelantove bonusy sa tiež nejako pomenili. Či?

Nové:
Tvoja rýchlosť na mape sa zvýši o 10%.
Motivácia sa pre duely obnovuje o 40% rýchlejšie.
V dueli dostaneš o 10% viacej peňazí.
Počas bojov o pevnosť máš šancu 10%, že sa ti podarí kritický zásah. Kritický zásah zoberie z maximálnych bodov zdravia ďalších 10%.
V dueloch môžeš bojovať do vzdialenosti 15 minút bez potreby cestovania.

Staré:
Tvá rychlost na mapě se zvýší o 10%.
Motivace se zvýší u duelů o 20% rychleji.
V duelu dostaneš o 10% více peněz.
Během bojů o pevnost je tvá šance na kritický zásah 10%. Kritické zásahy odeberou navíc 10% z maximální energie.
 
Hore