Môžu ma duelovať aj keď spím v hoteli?

DeletedUser

Hosť
nie nemám komplexy (cz1 po update vyhraných 27 duelov za 13211 exp k tomu 2 prehrané...), to len vy neviete prijať, že niekto má iní názor ako vy ...konečne sa nemôžte skrývať po hoteloch
 

DeletedUser4009

Hosť
Ahojte pridam prispevok k tomu ze si mali vybrat inu postavu ako pracovnik...ano najlahsie sa dueluje pracovnik a neurazajte ich keby ich nebolo kto stava mesto stalo by to ovela drahsie a dlhsie tak preto ich treba chranit a nie kritizovat
 

DeletedUser

Hosť
podľa mňa je to tiež blbosť... ako ide o to, že dáš duel, uspíš súpera, no dostaneš aj ty nejaký dmg a skončíš napr. s 250hp
a teraz akože ťa môže vyzvať každý z okolia po dobu 45 min - teda sa nemôžeš prezliecť a ísť spať, bo ťa chytia v sedmospáčovi, alebo inom oblečení, ale sa musíš prezliecť na obranu a pekne si počkať 45min jak magor s tým, že ktokoľvek ťa vyzve a čo i len trafí 1 z 4 mierení si dole - každý lepší hráč ma zlatý kolt / šabľu a teda 250dmg je jedna rana...
teda ťa uspí vtedy praktický každý - aj hocijaký dobrodruh ťa môže vyzvať - bude mať náhodou 12 energie a skúsi duel - si dole !
je to normálne ?! potom nech skrátia aspoň kómu na 24h !
 

DeletedUser

Hosť
tak ste si mali vybrať niečo iné ... nikto vám nekázal ísť podla buildu mali ste si vytvoriť vlastný ...

// ostane 250 hp ? to ako máš spravený build ? mne uberú za duel tak 400 - 500 a to mi stačí na tých 45 minút ...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ty si nechápavý, alebo čo??!?!

tu nejde o build, ale o to, že prečo by ťa mal niekto môcť vyzvať, keď spíš v hoteli ?!
nič s ním nemáš - nevyzval si ho, tak prečo by ťa mal môcť vyzvať ?!
strašne to censored
 

DeletedUser

Hosť
vy ste nechápaví, proste tu máte daň, za Váš predchádzajúci štýl hry duel-hotel-duel-hotel , keby tak hráči nehrali, tak by sa s tým INNO nezaoberalo. pár sa Vás tu čertičkuje skúste prijať realitu a posunúť sa o krok ďalej ...
 

DeletedUser

Hosť
sak to je na hlavu zastrašovačov to znevíhodňuje a odolávačom to môže byť jedno a iba tu spamuju
 

DeletedUser

Hosť
vidím že sa tu pekne hádate - poradím všetkým ktorím sa to nepáči - nakúpte si lekárničky :p
 

DeletedUser

Hosť
sak to je na hlavu zastrašovačov to znevíhodňuje a odolávačom to môže byť jedno a iba tu spamuju

ja nie som odolávač, v odpore nemám ani bod ...

//presne nakúpte si lekárničky a sušienky :p
 

DeletedUser4009

Hosť
proste je nova zmena a bud ju budes akceptovat alebo das zrusit ucet
 

DeletedUser

Hosť
tak začni pracovať - ja mám na účte cez 200K a po skončení dražby tam zase niečo pribudne :D

Nik vám nekázal ísť za duelanta
 

DeletedUser5114

Hosť
Len načo ho tam potom dali, keď je oproti iným charakterom dosť znevýhodnený po tejto zmene. Ale veď ok, ja sa s tým vyrovnám. Len je tam teraz charakter navyše, ktorý človeku nedáva v praxy skoro žiadne výhody. Keby sa to nejako kompenzovalo, že sa ti navýši nejaký bonus. Nepoviem. Ale nič. A ešte zoberú aj z toho mála výhod, ktoré sme mali. :D
 

DeletedUser

Hosť
Myslím, že tímto "pravidlom" si to Nemci u mňa dosť pokašľali. Síce re niektorých je to výhoda, ale takýmto spôsobom bude na svete 1.5x viac kóm ako doteraz.

Zažil som to na vlastnej koži už 2x. x si to somnou "rozdal" 1. hráč v ranku ktorý má o 24 vlastností a 104 schopností viac než ja.:ehmehm::p

Mohli by aspoň zväčšiť šancu, že ťa v HOTELI trafí útočník menej krát ako bežne.

Človek po tomto update nemá poriadne ani kde duelovať keďže celé mestá su uspané....:(
 
Hore