Môžu ma duelovať aj keď spím v hoteli?

DeletedUser

Hosť
Nerobím, ale aktuálne som spísal jeden menší navrh a postreh na betu, za pár chvíľ bude uverejnený aj na beta fóre, poprípade sem dodám link na tú tému.
 

DeletedUser

Hosť
podľa mňa je to super ... čo Vám na tom vadí ?, že konečne sa nemôžte zašívať po hoteloch ? Skvelá vec to je teraz si aspoň pekne zaduelujem a nemusím sa báť, že mi dotičný zdrhne do hotela ... u mňa má za tento krok INNO palec hore ... zas tu začnete rozoberať bonus pre vojaka ... tak ste si ho mali zvoliť nie ? je váš problém, akú triedu postavy ste si vybrali, nikto Vám nekázal brať iný, ke´d sa Vám nepáči.
 

DeletedUser

Hosť
Aké by bolo keby som Tebe ako dobrodruhovi zakázal vystúpiť z mesta a hrať povinne v meste aj keď máš skilly napríklad v obchodovaní ? :) Tiež Ťa nediskriminujem.
 

DeletedUser

Hosť
Myslíte aj na možnosť, že vám niekto bije stavbárov duel-hotel? Tí sa sami nepomstia...
 

DeletedUser

Hosť
tu nejde o zašívanie v hoteli, ale ide o to, že odveta by mala byť medzi tebou a daným hráčom... predsa je to trošku len blbosť, aby útok na teba "odvetoval" niekto iný, ktorý o ňom ani nevie

stavbárov nik nebije, bo majú duelovku takú, že máš za neho 0xp
 

DeletedUser

Hosť
Určitým kompromisom by mohlo byť, že ťa môžu vyzvať len členovia mesta duelovaného hráča :)
 

DeletedUser

Hosť
V nižších leveloch áno, ale to sú čisto taktické dôvody ( osobne som na stavbára zaútočil asi 5 krát za svoju karieru ) .. A ako píše somebody, možnosť na odvetu beriem, ale prečo to platí pre kohokoľvek to nepochopím. Nech ostane 45 minút na odvetu, ale len pre hráča, ktorého som napadol.

EDIT Prečítal som si Butrusov príspevok a áno, to znie tiež celkom fajn, prijateľnejšie ako to je teraz.
 

DeletedUser

Hosť
zakáž mi vystúpiť z mesta, myslíš, že čo teraz robím ? duelujem a prečo ? lebo sú za to naj expy, takže dôvod vystupovať nemám ... a odveta pre všetkých je dobrá, lebo ak niekoho porazíš a on na teba napríklad nemá pomstí ho niekto iný, aj na divokom západe, keď niekoho zabili pomstili ho jeho kamoši ... už neplačte a hrajte, to je Váš problém, že nemáte obranu ale iba útok, konečne nemôžte hrať štýlom duel-hotel-duel-hotel
 

DeletedUser

Hosť
Odporúčam moju diskuziu na CZ fóre, kde som sa k tomu problému už vyjadril a nejdem to robiť znova, každopádne súhlasim s tuningom. Duelant nemá žiadne extra výhody ( pokiaľ si nezapne prémium a nezväčší si akčný okruh ), oproti vojakovmu bonusu do taktiky je to aj tak smiešne. Ďalšia vec je, že znesiem aby mi mohol vyzvaný hráč vrátiť duel do 45 minút aj keď spím, to problém nie je, ale aby ma napádal hráč, ktorý so mnou nemá absolútne nič spoločné, tak v tom už problém vidím. Nikoho takto neobmedzujú, len hráčov hrajúcich na útok a tí spáči čo tu boli spomenutí.. Je to precízne vytrénovaný štýl patriaci k útočnému duelantovi. Takto sa nedá zahrať absolútne nič, pretože bez prémia na cestu, na akčný okruh a dobrého kamaráta, ktorý v dueloch pomôže nemá útočník šancu prežiť. Prečo potom toto znevýhodnenie ? Ktorý typ hráčov je ešte takto znevýhodnený, že vlastne ak chce hrať, musí trpieť pravidelne kómy kvôli hlúposti, ktorú zaviedli ?



duelantom sa výhody zvíšíli a hráčom čo sú na útok sa znevýhodnujú
nieje to spravodlivé

V nižších leveloch áno, ale to sú čisto taktické dôvody ( osobne som na stavbára zaútočil asi 5 krát za svoju karieru ) .. A ako píše somebody, možnosť na odvetu beriem, ale prečo to platí pre kohokoľvek to nepochopím. Nech ostane 45 minút na odvetu, ale len pre hráča, ktorého som napadol.

EDIT Prečítal som si Butrusov príspevok a áno, to znie tiež celkom fajn, prijateľnejšie ako to je teraz.

aj toto by úplne stačilo máš pravdu
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ešte niečo, keď duelant dueluje stavbára, stavbár sa sťažoval, že nemá na duel schopnosti, tak ste ho odbili, že si mal vybrať inú triedu, keď sa mu nepáči, tak si vyberte vojaka zataktikujte sa a máte po probléme, plačete tu ako keď dieťaťu zoberú na pieskovisku formičku ...
 

DeletedUser

Hosť
etOx my nehovoríme o štýle duel-hotel...
mi hovoríme o tom, že napr. niekoho vyzveš a ideš do boja o pevnosť...
teraz sa zahlásiš do boja a si prakticky dole, bo môže po tebe ísť 200 hráčov naraz a ty nič nemôžeš robiť... je to podľa mňa pekná blbosť, aby odveta platila pre všetkých


k tým vojakom - takto to spravili všetci a celý svet je teraz samá taktika, nič sa nedeje a každý čaká, že ho niekto vyzve - sk4 ;)
 

DeletedUser

Hosť
ale Innogames uz dáva do hry poriadne blbosti
ako také dačo mohlo vôbec prejsť?
 

DeletedUser

Hosť
možno sa len chybička vloudila a malo to byť tak, že len hráč, ktorého si vyzval :)
...asi napíšem na beta fórum
 

DeletedUser

Hosť
some, keď sa prihlásiš do boja o pevnosť, tak na teba nemôžu ísť, ani keď si niekoho dueloval, odskúšané na cz1, ale musíš stáť na pevnosti.

// je to dobre spravené tak, ako to je... a o akom štýle vravíš, keď si povedal, že si niekoho porazil a šiel si sa skryť do hotela ? si exkrementuješ do úst ...

dôkaz :
...ide o to, že som dueloval hráča, ktorý pracoval pár min odomňa. Uspal som ho a dal som si hotel.
 

DeletedUser

Hosť
Vidím, že niekto tu má veľké komplexy z toho, že nevie duelovať a tak musí mať takéto pomôcky :) Duelovanie je pre mňa osobne schopnosť, ktorú vie dokonale možno 5 percent ľudí z nášho westu. Jediný Butrus sem napísal konštruktívny príspevok, aj keď aj ten ešte nie je taký, ako by som si predstavoval..
 
Hore