Medzinárodný turnaj v bojoch o pevnosti 2015 - Otázky, diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser10852

Hosť
Mensia otazka ked mam zbrane s tomboly budem mat moznost ich viuzit aj na tom svete kde budu tie turnaje ? myslim nap. tie baliho :)
 
Mensia otazka ked mam zbrane s tomboly budem mat moznost ich viuzit aj na tom svete kde budu tie turnaje ? myslim nap. tie baliho :)

To sa už pýtal niekto vyššie, ešte nevie či si budeme vyberať sady zo svojho inventu, alebo hocijaké, každopádne si myslím, že určite tie inventové, to by potom každý chcel infermo a podobne :D
 

DeletedUser10552

Hosť
Respektíve by to bolo tak, že každý by mal len základnú súpravu? Bez vylepšovania, prémiových zbraní? Pochybujem, ale bolo by to milé :D
 

DeletedUser10883

Hosť
teším sa na to jak pedofil na mdd :D :D chcel by som vedieť ako to bude s úrovňami či budu prenesene z našich serverov alebo automaticky 150????
 
vsetko to veduci pozistuje ake budu podmienky. nechame sa prekvapit. ale poviem vam ze po rokoch cakania konecne poriadna myslienka od inno. stale cakame co bude s tou pevnostou v strede mapy. co nam naslubovali. zisiel by sa rebricek bojov podla roznych kriterii nie len ako je na westforts. nejake nove odmeny za boje. napr volny bod schopnosti v truhlici atd.
 

DeletedUser5977

Hosť
Poznámka ku vodcom:

► Medzi vodcami sú tak 3-4 osoby, čo môžu byť reálne vodcami. Nie je to len o velení boja, ale aj o organizácii, velenie je len 1 časť z toho. Prečo sa tam hlásia hráči, čo neviedli, nevelili, neriešili. Ak je tam hráč, čo síce nie je veliteľ, ale organizačne viedol alianciu, tak nech sa páči, nepoviem ani slovo. Ale prečo ste tam hráči, čo ste naozaj nič z tohto nerobili.

Otázky na hru:

► Budú mať väčšie krajiny (Nemecko, Británia, Poľsko) viac tímov...?
► Čo tak vybrať 2-3 vodcov a tí by vytvorili tím 10-tich vodcov. Pretože sú tu hráči, čo sa nehlásia, ale vieme že by boli prínosom a asi väčším ako 1/2 aktuálne prihlásených záujemcov o vodcu.
 

DeletedUser11113

Hosť
Ahojte,tiež nechápem prečo sa tu hlásia ľudia,ktorí velenie poznajú iba z videnia a nemajú skúsenosti ani s vedením mesta,nieto ešte aliancie.
Budte trošku sebakritický a zvážte či na to naozaj máte keď sa sem hlásite :)

Každopádne je to super nápad a rád sa toho zúčastním,nie ako vodca,ale ako bojovník.
Tak držím palce a dúfam,že budeme mať dobrých vodcov ;)
 
Navrhujem že, ak sa nahlási viac vodcov ako je potrebné, tak nech sa spraví anketa. Anketa s výberom viac možností a my ľudia čo ich budeme "musieť" počúvať si ich vyberieme sami. Záujemcov je ako vidím dosť no vodcov až tak moc není.
Určite sa mne a viacerým z nás by nepáčilo, keby nám velil nejaký "nováčik". Mal by to byť človek čo:
-velil boje
-viedol mesto
-viedol alianciu
-je trocha známy
:howgh:
 
Ja tiež nesúhlasím, že má byť 10 vodcov, je to priveľa na našu komunitu, tiež by som tam uvítal niektorých ľudí, čo sa tam nehlásia a neviem či polovica z tých, čo tam sú aj čítali vôbec, že sa tam majú hlásiť tí, čo chcu veliť a podobne... Hráči, čo to hráme dlhšie, tak sa už trochu poznáme a vieme o sebe, kto je čoho schopný.
 

DeletedUser8348

Hosť
Ja tiež nesúhlasím, že má byť 10 vodcov, je to priveľa na našu komunitu, tiež by som tam uvítal niektorých ľudí, čo sa tam nehlásia a neviem či polovica z tých, čo tam sú aj čítali vôbec, že sa tam majú hlásiť tí, čo chcu veliť a podobne... Hráči, čo to hráme dlhšie, tak sa už trochu poznáme a vieme o sebe, kto je čoho schopný.

to je to ze vela sa pozna ale z cali sme tu len dvaja nahlaseny na vodcov co pozname ako kto hra ci je dobry alebo nie z ostatnych svetov malo hracov poznam tak podla mna tych 10 vodcov je akurat .
 

DeletedUser5977

Hosť
to je to ze vela sa pozna ale z cali sme tu len dvaja nahlaseny na vodcov co pozname ako kto hra ci je dobry alebo nie z ostatnych svetov malo hracov poznam tak podla mna tych 10 vodcov je akurat .

Ale nie je to len o velení v boji, ako viacerí poznamenali je to aj o vedení mesta, či aliancie. Niektorí, čo sa tu nahlásili, nevelia. Zato som ich videl riadiť alianciu na iných svetoch a úspešne. Nie je to len o tom, že som odvelil pár bojov na El Pase.

Chýba mi u tých čo sa hlásia komplexnosť. Česť výnimkám.
 
Mišo, a ty nejdeš?
My dvaja sa poznáme, vysvetľovať si nemusíme, ale fakt tam vidím ľudí, čo mali tak max klobúk v meste, neviem či je zrovna to správna konštalácia do takéhoto turnaja a vedenia, resp. zviezť sa s ostatnými,
ja by som tu medzi tými veliteľmi rád uvidel tajfuna a juniora ešte
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore