Medzinárodný turnaj v bojoch o pevnosti 2015 - Otázky, diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Ok ked si to uz takto pekne rozpisal mam dalsiu otazku ohladne remesiel. budem mat remeslo na urovni ako ho mam teraz? budu na tom servery mesta? bude sa dat obchodovat? alebo to bude len nejaka orezana verzia. Bude sa tam dat duelovat? s tym by som nebol moc nadseny.

Hlavne teraz treba z kazdeho sveta po dvoch vodcov ktori vedia kto je co za bojovnika na jeho svete. alebo ako to vychadza.mame tusim 6 svetov.
Myslel som ze tobude nejako automaticky urobene ta registracia nie takto manualne to vypisovat. ale nevadi.
Opakujem ked to zacne potom uz organizacne sa toho mozu chytit viaceri a aj velenie moze robit niekto iny nie len vodca.
ved vela velitolov schopnych ani nieje tu na fore

Podla mna to bude aj vylepsene pretoze tam budeme zadavat ID toho predmetu. Ci sa to bude potom nejak kontrolovat ci to tak mas aj naozaj to uz neviem :D

To by o dost prisli ludia co si vylepsili pusky a predali NB zbrane. to by vlastne bojovali ako s holymi rukami.

Ja si beriem aj pracovnu supravu na zbieranie velkych guliek.

Skoda ze sa nedaju pouzit nugety co mam na dela. Ale tak asi vedia preco ten turnaj robia.
pre slovensko nejakych tych 5 evry obetujem na 10 tyzdnove premko postavy :D
 

Deleted User - 4

Hosť
OTÁZKA: Tie súpravy budú základné...? Povedzme mám vylepšený klobúk na lvl 3 (hovorme o súprave Deadwooda Dicka.) Budem mať Deadwoodov klobúk základný..? Alebo ten vylepšený.

Ok ked si to uz takto pekne rozpisal mam dalsiu otazku ohladne remesiel. budem mat remeslo na urovni ako ho mam teraz? budu na tom servery mesta? bude sa dat obchodovat? alebo to bude len nejaka orezana verzia. Bude sa tam dat duelovat? s tym by som nebol moc nadseny.

Pozisťujem a dám vedieť.
 

DeletedUser5977

Hosť
Výborný postreh od Roya, takže čo keby každá krajina, resp. každý tím mal jedno mesto, t.z. Slovensko 150 miest a jedno mesto, to nemôže byť problém doprogramovať. Ostatné veci v meste nech sú po starom vrátane trhu. Myslím, že tým by sa vyriešilo veľa vecí.

► Meno mesto bude dúfam meno krajiny, teda tímu za ktorý hrám.
► Ak to bude bojová súťaž a svet majú byť tak ako sú teraz nastavené, tak automaticky nech je každý v kóme. Druhá vec je ak to má byť realistické tak duel by zase mal byť. Ale lepšie by bolo stopnúť ich.
► To remeslo ma zaujíma, bude veľmi dôležité zistiť, kto aké má a podľa toho robiť suroviny.
 

DeletedUser10340

Hosť
Roy aku pracovnu? ak som to pochopil spravne tak 3 supravy = 1 oblecko, 1 zbrane, 1 jazdecka
 

DeletedUser

Hosť
súprava je myslené jedno komplet oblečenie (vrátane koňa, predmetu, zbraní do ľavej a pravej)

takže v podstate si na server vezmeš 3 akékoľvek klobúky, 3 akékoľvek šatky, 3 akékoľvek nohavice....... (nemusí do byť set s jedným menom)
 

DeletedUser10856

Hosť
Okrem vyššie spomenutých otázok, mám ešte pár dotazov. Možno niektoré docela jasné, ale kedže presne nevieme o čo sa jedná radšej sa opýtam, ako potom ľutovať :)

OTÁZKA:
V rámci tých bojov, bude možné sa zúčastniť aj na boji iného tímu ako nášho? teda ak to vezmeme čisto z taktického hľadiska, ak niekto bojuje proti niekomu kto je v porovnaní s nami na tom lepšie s bodmi, tak podporíme toho kto nás bodmi neohrozuje a pomôžeme im k víťazstvu ... alebo tak nejak, teda len chcem vedieť či sa dá počítať aj s týmto alebo to budú čisto súboje medzi tímami (čo by asi bolo ideálne ale za opýtanie nič nedám). :neisty:

OTÁZKA: Zaujíma ma ako to bude presne s bojmi, či to bude mapa ako tá na ktorej hráme alebo nie. Je to dôležitá otázka z hľadiska dochádzania na boje, teda či hráči budú musieť niekam cestovať, prípadne cestovať ďaleko ... (to zas súvisí s tým či sa hráčom oplatí vziať si medzi tie 3 súpravy aj súpravu na cestovanie)

OTÁZKA: Budú za boje aj dlhopisy? Teda s tým súvisí aj účasť schopu na nákup posilnení.

OTÁZKA: Nadviažem na vyššie uvedené otázky s mestom, ak to už budeš Linteo zisťovať, užitočná informácia by bola aj to, či v prípade že budeme či už v jednom 150 člennom alebo vo viacerých mestách, či dané mesto(-á) budú vystavané, alebo budú na nule (potreba vystavať)

:slovensko:

NÁPAD: Jeden môj nápad k michalovej poznámke k remeslu (teda počkáme si ešte ako to s ním bude, ale predpokladám, že pôjdeme s nulovým remeslom). Napadlo ma, že keby sme sa potom ako tím dohodli, a každý hráč si jeden z tých 3 produktov, ktoré si budeme môcť vziať, zobral aj jeden recept tak, aby sme potom vedeli rýchlo hlavne kováča a mastičkára dostať na lepšie posilnenia. Hlavne uvidíme ako to tam bude vyzerať, ale kedže tam všeobecne ľudia budú bez inventárov tak zohnať konkrétny recept by mohlo chvíľu trvať, toto by nám mohlo pomôcť.

Keby sa ešte niečo napadlo dám vedieť, vďaka za prípadne odpovede.
 
Tak ako mas v hre v satniku ulozene tri supravy tak tak nejak si mozes preniest tri supravy tam. takze ja si beriem moju klasicku bojovu full daltonaka. jednu pracovnu na tavenie guliek aby som to mohol robit bez toho aby ma to zabilo a tretiu uvidim ale na speed bude asi zbytocna. Stale nevieme ako to tam bude vlastne vyzerat, co bude aktivovane a co zablokovane.

Hlavne teraz bude aby sme z kazdeho sveta nasli dvoch spolahlivych co dokazu zverbovat 150 ludi. Ci vedia velit je teraz asi jedno.
verbovanie bude prebiehat na 99% cez hru a nie cez toto forum kedze tu vacsina ludi nieje. preto je asi dolezite aby mal kazdy svet svojho vodcu.
preto ak vidite ze vas svet nema zastupenie v sekcii vodcov a aj ked neviete velit ale ste schopny to verbovanie urobit tak sa kludne prihlaste.
Na bojovom servery to uz kludne mozu viest ini ludia
 
No ja zas predpokladam ze ked si prenasame urovne triedu postavy vlastnosti a schopnosti co sme za ten cas nadobudli tak aj remeslo budem mat na tej urovni aku mam teraz.
ten server bude trvat 10 tyzdnov a zamerany vylucne na boje tak nepredpokladam ze nas budu zatazovat rozvijanim remesla.
 

DeletedUser10856

Hosť
Mne príde, že ako povedal michal, že remeslo môže byť veľká zbraň ... ak máš tím vybavený západniarmi a amuletmi, predsa si na tom lepšie ako tím, ktorý má akurát mazadlo a amulet. Nehovoriac o doplňovaní HP, ale to asi až takú úlohu hrať nebude, to bude asi záležať od toho či budú duely, na to si ešte počkáme, ale dobrý kováč by v tomto mohol sakra pomôcť. Samozrejme počkáme si na vyjadrenia, ale treba sa pýtať lebo ak sa nepýtame nemusia nám to povedať :)
 
recept si so sebou nevezmes. Nedokazes ho totizto obliect . je to pouzitelna vec.
no ak by to dali od nuly tak by to bolo zlozite. alebo mali teda uplne posilnenia vylucit.
sice zas ich mas za nugety v shope.

proste mali sa sustredit len na boje a nie na rozvijanie remesiel a inych veci

Pockame si na odpovede
 

DeletedUser5977

Hosť
Keďže môžme veci nájsť, môžeme ich aj použiť v remesle a vyrobiť posilnenie. Ako súčasť boja.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore