Medzinárodný turnaj v bojoch o pevnosti 2015 - Otázky, diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser10856

Hosť
tak remeslo k boju patrím, príde mi to ako dobrá vec ešte aj na tomto si zamakať, ale uvidíme, no máš pravdu recept neoblečieš ale nebolo povedané, že si musím brať len produkty ktoré oblečieme, ale dobrá dalšia otázka na lintea či by to teda bolo možné
 

DeletedUser8348

Hosť
treba len pockam do turnaja este daleko a vsetko by nam mali dat vediet vcas .
 

DeletedUser5977

Hosť
Stále nevidím poriadne mená na vodcu, čo by to riešili organizačne. Preto navrhujem obmedziť vodcov povedzme na 6 hráčov. Polovica z prihlásených tu býva pár minút denne a to je málo. Veliť môžme vybrať kto bude veliť, ale polovica je prihlásených len preto, aby si niečo dokázali, ale vodca to bude musieť riešiť. Na velenie stačia 2-3 hráči. Organizačne budem menovať Roy, Apo, Mimka do velenia je tam viac hráčov, aj s tými však bude ťažkopádne. Ale povedzme že Zak a love. Zvyšok síce sem tam niečo odvelilo, ale nie som presvedčený, že ak prehrajú tak to zvládnu. Hráči to dajú vyžrať ak sa urobí niečo zle a čo potom povedia..? Ja už nevelím...? Ďalej, aby sa nestalo, že traja čo sa prihlásili napíšu joj boj je o 22:30 a ja zajtra mám školu a podobne.

Ja myslím, že reálne tam môže byť tak 5-6 hráčov, čo sa prihlásili.
 
Ja čítam a zbieram stále info od Vás, tak len diskutujte ďalej :p Linteo: boje budú výlučne o veľké pevnosti? Alebo v troch veľkostiach ako je to na bežných svetoch? Lebo bude tam 150 naspeedovaných hráčov a keď hodia boj o malú pevnosť, tak značná časť hráčov ostane mimo hry, čo asi nepoteší nikoho. Body schopností a vlastností sa tiež prenesú? Myslím ich počet, alebo každý dostane rovnaký počet bodov na prerozdelenie? Pevnosti budú vystavané na max, alebo aj o to sa bude treba starať? (Logicky so sebou potiahnem aj stavbárov ak bude treba stavať)
 

DeletedUser10865

Hosť
Stále nevidím poriadne mená na vodcu, čo by to riešili organizačne. Preto navrhujem obmedziť vodcov povedzme na 6 hráčov. Polovica z prihlásených tu býva pár minút denne a to je málo. Veliť môžme vybrať kto bude veliť, ale polovica je prihlásených len preto, aby si niečo dokázali, ale vodca to bude musieť riešiť. Na velenie stačia 2-3 hráči. Organizačne budem menovať Roy, Apo, Mimka do velenia je tam viac hráčov, aj s tými však bude ťažkopádne. Ale povedzme že Zak a love. Zvyšok síce sem tam niečo odvelilo, ale nie som presvedčený, že ak prehrajú tak to zvládnu. Hráči to dajú vyžrať ak sa urobí niečo zle a čo potom povedia..? Ja už nevelím...? Ďalej, aby sa nestalo, že traja čo sa prihlásili napíšu joj boj je o 22:30 a ja zajtra mám školu a podobne.

Ja myslím, že reálne tam môže byť tak 5-6 hráčov, čo sa prihlásili.


toto si vystihol :) úplný súhlas
 
vela velitelov bojov tu ani na fore nieje, takze kto bude velit boj sa bude riesit potom.
opakujem , teraz treba `vodcov ` co zaregistruju hracov z kazdeho sveta. ak sa nahlasi viac ako 150 ludi tak aby to vedeli vybrat.

guard hned v oznameni je veta ze treba zaplnit velku pevnost takze boje budu asi len o velke pevnosti. pocitam ze to bude systemom ` doma vonku ` to znamena s danou krajinou si dame utok a obranu. neviem kolko krajin je ale mozno budu dve skupiny ako v NHL a do play of postupia prve styri krajiny zo skupiny. posledne dva tyzdne bude play off. taku mam predstavu. :)

pocet bodov vlastnosti a schopnosti si prenasas. niekde to tu Linteo uz pisal.
 

DeletedUser5977

Hosť
vela velitelov bojov tu ani na fore nieje, takze kto bude velit boj sa bude riesit potom.
opakujem , teraz treba `vodcov ` co zaregistruju hracov z kazdeho sveta. ak sa nahlasi viac ako 150 ludi tak aby to vedeli vybrat.

guard hned v oznameni je veta ze treba zaplnit velku pevnost takze boje budu asi len o velke pevnosti. pocitam ze to bude systemom ` doma vonku ` to znamena s danou krajinou si dame utok a obranu. neviem kolko krajin je ale mozno budu dve skupiny ako v NHL a do play of postupia prve styri krajiny zo skupiny. posledne dva tyzdne bude play off. taku mam predstavu. :)

pocet bodov vlastnosti a schopnosti si prenasas. niekde to tu Linteo uz pisal.

Ok, Roy ja nevidím vodcov, vidím hráčov čo odvelili pár bojov a chcú byť vodcom. Ako nehnevaj sa ten zoznam je na smiech. Ak sa prihlásim, sám ešte neviem a mám sa naťahovať s hráčmi, ktorí chcú odveliť boj, ale nemajú o organizácii ani šajnu tak dovi dopo. Táto hra je o zábave, ale kde je do hája niekto, kto to bude naozaj riadiť a nielen ja chcem byť a hlásim sa za veliteľa, ale vodca nie je veliteľ, resp. nemusí byť veliteľ.

Nikoho z prihlásených neznevažujem, ale nevidím tam hráčov, čo nazvem vodcami, aby to organizačne zvládli a prihlásili hráčov, okrem Roya, Apa, Mimky. Píšem vodcov, nie veliteľov + možno dvaja čo to odvelia. A to chcem od vodcu, aby tu býval online, riešil remeslo a posilnenia, aby nahlásil hráčov a mal prehľad. Nechcem tak veľa, je to síce hra, ale vodcov by sme mohli brať trochu vážne.
 

DeletedUser8348

Hosť
Stále nevidím poriadne mená na vodcu, čo by to riešili organizačne. Preto navrhujem obmedziť vodcov povedzme na 6 hráčov. Polovica z prihlásených tu býva pár minút denne a to je málo. Veliť môžme vybrať kto bude veliť, ale polovica je prihlásených len preto, aby si niečo dokázali, ale vodca to bude musieť riešiť. Na velenie stačia 2-3 hráči. Organizačne budem menovať Roy, Apo, Mimka do velenia je tam viac hráčov, aj s tými však bude ťažkopádne. Ale povedzme že Zak a love. Zvyšok síce sem tam niečo odvelilo, ale nie som presvedčený, že ak prehrajú tak to zvládnu. Hráči to dajú vyžrať ak sa urobí niečo zle a čo potom povedia..? Ja už nevelím...? Ďalej, aby sa nestalo, že traja čo sa prihlásili napíšu joj boj je o 22:30 a ja zajtra mám školu a podobne.

Ja myslím, že reálne tam môže byť tak 5-6 hráčov, čo sa prihlásili.

počet vodcov a tieto veci nikto z nas nezmeni , hraci co nemaju cas jasne nemali by tam byt . od kedy hrajem west mam pocit ze toto je prva takato akcia tak treba ratat stym ze nie vsetko bude najlepsie riesene a budu aj nejake tie problemy . Podla mna aj na inych svetoch maju tieto problemy tak pockajme na anketu na to kolko hracov sa vlastne na tento turnaj nahlasi a ked dodaju o tomto turnaji dalsie informacie lebo zatial kuskovo odpoveda linteo na otazky kedze tiez asi tiez nema vsetky informacie tak potom sa uvidi co bude dalej .
 

DeletedUser10856

Hosť
Ako by som to povedal ... všetkým je jasné, že vodcovia by mali byť to najlepšie čo tunajší west ponúka ... ale termín na prihlasovanie je zajtra, teda kedže to píšem pred polnocou tak by sa dalo povedať, že je na to nejakých 24 hodín. Nehovorím, že sa nedá nájsť aj 100 kvalitných a schopných, ale ak nemajú čas, a neprihlásia sa na tento post, pretože bud nechcú alebo pre niečo iné, je to ich rozhodnutie, jediné čo môžeme urobiť je osloviť ich.

Takže hádať sa k tomuto zmysel nemá, myslím si že ak chceme fungovať ako tím tak sa ako tím musíme správať. Myslím že michal, mima, roy, apo sú jasné voľby ktoré na vodcov chceme vidieť. Myslím že dalších mien je síce mnoho ale ak nechcú tak s tým nič nespravíme a budeme musieť vystačiť s tým čo máme.

Nič proti 2-3 vodcom, ale vzľadom na počty ktoré bude treba nahlásiť a všetky detaily mi príde že aj keby menej skúsený hráč ako vyššie spomenutí čo by len 10 ľudí pomohol zaregistrovať už je to nejaká pomoc. Myslím že aj tak sa bude robiť nejaký centrálny zoznam zo všetkých svetov a z toho sa vyberie tých 140 ktorých nakoniec vezmú, takže v konečnom dôsledku aj tak to gro vedúcich bude rozhodovať o konečnej účasti.

Takže skúsenosti sú síce najdôležitejšie, ale spoločne sa dá zvládnuť čokoľvek len treba chcieť. Nechcel som nikoho uraziť a dúfam že sa mi to podarilo, len som chcel vyjadriť názor na tie sťažnosti k nahláseným vedúcim. Tiež si myslím že pár mien tam nemá čo robiť, ale ak sa nenájde 10 schopnejších myslím že každá pomocná ruka sa hodí, len treba každému zadeliť prácu podľa jeho schopností.

Mier.
 

Deleted User - 382342

Hosť
...Takže hádať sa k tomuto zmysel nemá, myslím si že ak chceme fungovať ako tím tak sa ako tím musíme správať....

Presne si to vystihol !!! Mňa napríklad unavuje čítať neustále dokola jednu vetu od nejakého MichalFun,... nič iné nevie písať len o tom ako sú tu všetci neschopný a podobné drísty,... ešte sa ani nevie kto všetko bude mať záujem ísť, ani pravidlá sa poriadne nevedia a on tu píše furt dokola jednu a tú istú vec, ako by on Mal byť spása výhry alebo čo,... napríklad ja takého vodcu mať nemôžem,...

"BOLO JASNE POVEDANÉ, ŽE VODCOVIA RIADIŤ BOJ NEMUSIA, TERAZ IDE O TO ABY BOLO ASPOŇ 150 KVALITNÝCH HRÁČOV,... A PROSÍM VÁS PRESTAŇTE TU PÍSAŤ MENÁ LEN Z DELA, UNAVUJE MA TO, PRETOŽE JE TU EŠTE ZVYŠNÝCH 7 SVETOV.!
 

DeletedUser5977

Hosť
Presne si to vystihol !!! Mňa napríklad unavuje čítať neustále dokola jednu vetu od nejakého MichalFun,... nič iné nevie písať len o tom ako sú tu všetci neschopný a podobné drísty,... ešte sa ani nevie kto všetko bude mať záujem ísť, ani pravidlá sa poriadne nevedia a on tu píše furt dokola jednu a tú istú vec, ako by on Mal byť spása výhry alebo čo,... napríklad ja takého vodcu mať nemôžem,...

"BOLO JASNE POVEDANÉ, ŽE VODCOVIA RIADIŤ BOJ NEMUSIA, TERAZ IDE O TO ABY BOLO ASPOŇ 150 KVALITNÝCH HRÁČOV,... A PROSÍM VÁS PRESTAŇTE TU PÍSAŤ MENÁ LEN Z DELA, UNAVUJE MA TO, PRETOŽE JE TU EŠTE ZVYŠNÝCH 7 SVETOV.!

Nie som spása a možno práve preto čo píšeš, by bolo dobré, keby sa nahlásili mená ako som písal, aby sa potom vybrali hráči zo všetkých svetov a nie z dvoch aliancií na jednom svete. Máš absolútnu pravdu.
 
Majuska, ešte sa to poriadne ani nezačalo a už odsudzuješ Michala, že jeho by si nebrala. Pravda, pozná ho asi celý SK west a mnohí ho nemusia, ale zažil tu veľa a skúseností má na rozdávanie. Márne je to len hra, ak robia takúto veľkolepú akciu, tak by sa do toho malo ísť s tým, že výhra je prioritou a nie len sa zabaviť. A k tomu treba hráčov čo robili nejakú organizáciu v rámci svojich aktívnych svetov. Súhlasím aj so zakom, že ak sa prihlási menej skúsení, tak aj to je viac ako nič a môže sa ukázať, že má na to aby riadil-čas ukáže. Ja som napr nevelil už asi rok, ani ma to neľáka (ani táto akcia so mnou nerozhýbala), ale keď tam má byť 10 veliteľov +/-, tak tých pár bojov čo by padlo na mňa tak zariadím. Aj keď čisto v rámci boja by nebolo treba toľko vecí riadiť. Boj kopnutý, tí čo sú vybratí vedia do čoho išli, tak by sa mali automaticky prihlásiť=odpadne celodenné zháňanie hráčov na boj, taktika sa určí po kopnutí, čo sa týka organizácie tak max rozdeliť pár špecial hráčov s úlohami čo kde blokovať a potom už mimobojne-čo zbierať na aké posilnenia. Ako prvý tvrdý oriešok bude nájsť tých 150 hráčov čo budú ochotne bojovať a hlavne spoľahlivo. Márne bude dobrý bojovník, ak bude odbiehať od bojov, alebo prepínať medzi bojmi a potom dá vetu, že sorry nestihol som zadať a tým prídeme o sektor (celkom bežná vec na bojoch, určite mnohí zažili).
 
Ziadna hanba nebude . taketo kraviny riesa v kazdej krajine :D
je skoda ze west za posledne dva roky tak upadol a ten zaujem ludi o boje nieje taky ako kedysi.

Stale nemame kompletne informacie o tom turnaji. a hlavne info ako ten rekrut a prihlasovanie hracov vlastne bude techniky prebiehat.
Ti vodcovia co sa teraz prihlasuju nemusia na bojovom servery vobec hrat ulohu vodcov. Tam sa toho kludne mozu ujat aj ini ludia. Uz im nepripisejem taku bojovu dolezitost. Dolezite bude aby boli schopni technicky na zaciatku zabezpecit rekrut a vyber 150 bojovnikov.
Nic viac od nich momentalne neocakavam.
Potom uz na bojovom sa to moze podelit co kto bude robit. ked to bude horuce potom bude zo 150 ludi dost dobrovolnikov.
takze nerobte z toho tragediu
 

DeletedUser10978

Hosť
Creepy neboj hanba nebude pokiaľ sa nájdu vodcovia čo poznajú veľa a kvalitných bojovníkov
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore