Medzinárodný turnaj v bojoch o pevnosti 2015 - Otázky, diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9098

Hosť
Ahojte, podľa čoho dávali lvl postavy? Na bufalle mám 142 a na awesomii 101, dá sa s tým niečo robiť?
 

DeletedUser7318

Hosť
Ahojte. Vdaka hernej podpore som sa tam už konečne dostal a prvé čo bolo som kukol inventár a všetko mi dali .Z sk Buffala mi nič neodobrali a na ten svet som si napísal 2 bojové súpravy a jednu na jazdu.K bojovým som dal tie isté zbrane a toho istého kona a sedlo a teraz ich mám po 2 .Neviem ale asi toto nahlasovať ani nebudem , lebo zrejme tam aj tak všetko zostane po skončení :)
 

DeletedUser

Hosť
veď z sk nič ani nemali brať...

hlavne si skontrolujte inventár, úroveň a triedu postavy.

Bez mesta

dzugy

saske41

damian milan

majkoo039

8tajfun8

Marschall

ssamuraii0

Elisabeth1235

Epenko1

fouscz0

hunterpeter

splachovac

motomot0

cl0ver

el hombre

StaryDobryBendzi

marrco

jozef277

jurajha

SpiderCo

vladopoo

SergioAguer0

hubomir12

--Merlin--

majusska17

17tibi27

-BE4S7-

1Majuska

-El Mariachi-

-Papa John-

Timos777

maki77

KaValeria

Serron

cabroncito

alki0

1-LoLKo-1

zdenice

marian58

-Ryuk-

-kelly-

jome0

doktor002

trojan152

matejk0

corps-

Aris-

Apache Peet

michal25

scary..

pistka

doniatko

-Bill kitt-

spody.

misdo

momo04

hiller.

Quick.Jack

adamar9900.
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
Ak ste zistili, že vám neboli pridané nejaké predmety, máte nesprávny počet bodov schopností, vlastností, zlé pohlavie a podobne alebo máte stále nejaký problém s prihlásením, môžete sa nám ozvať na našu slovenskú hernú podporu, pokúsim sa vám pomôcť.

Najprv sa však obráťte na hernú podporu turnajového serveru a nie hneď na slovenskú!

Taktiež vás poprosím, poriadne rozpíšte o čo sa jedná a s čím máte problém (ID chýbajúcich predmetov!), viacero z vás ani nenapíše o čo ide a zbytočne sa vás musím pýtať ďalšie informácie!

Prezývky nemeníme a ani nedopĺňame žiadne veci či údaje, ktoré neboli zapísané v zozname hráčov, keď prebiehala registrácia do turnaja!
 

DeletedUser7543

Hosť
Smiem sa láskavo opýtať prečo pomaličky každý tretí má na Awesomii pozmenený nick ?? napriek tomu že tu boli nahlasované správne.
 

DeletedUser

Hosť
to som sem dal skôr informačne, lebo každému tam zmenili meno :)
 
Neda mi to ale musim sa k tomuto turnaju vyjadrit. ako napad to je vynikajuca vec ale co z toho dokazali vykuzlit nebudem sa vyjadrovat kto tak to je otrasne. Akoze komplikovanejsi a sprostejsi prihlasovaci system som este nevidel. Keby neobvolavam tuna ludi na sk serveroch tak je nas tam 50. absolutne nic nefunguje. Som tusil ze to bude kravina uz ked sa zahlasilo ze vodcovia budu spisovat zoznam veci co si kto berie.
Ked to nevedia zorganizovat a technicky dotiahnut tak nech to nerobia.
Soory ale to je moj nazor
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser11114

Hosť
Ja musím s Royom len a len súhlasiť. Som absolútne demotivovaná. Ľudia si musia vydupávať svoj nick, nevedia sa prihlásiť, pretože im tam pridávajú pomlčky a bodky a nuly ako sa im zachce, paradoxne som si to všimla doteraz na 99 percent len u hráčov SK.
A hádam nemyslia vážne, že teraz si máme opäť kontrolovať, či nám všetko sedí a striehnuť na všetkých, či im všetko sedí...a výstavba miest, fakt vtipné. To nešlo automaticky prideliť vystavané mestá? A vystavané pevnosti? ďalej je veľmi ,,príjemné,, , keď sa na PEVNOSTNOM TURNAJI veselo dueluje...

Nebola Awesomia kedysi náhodou Beta server? Nemajú preto také mega problémy s nickami a musia plátať a plátať? Michalovi sa všemožne snažili natĺcť do hlavy, že to vlastne nie je on, že michalfun je iný a on je iba hosť michalfun- , akože neskutočne vtipné. Nakoniec to (neviem akým pričinením) pochopili a odstránili mu tú pomlčku, ale každý tretí je znechutený, že ma skomolený nick...kebyže sú tam naozaj duplicitné nicky, tak nič nepoviem...A k tomu prvotnému prihlasovaniu na Awesomiu sa radšej nevyjadrujem...doteraz 10-tky hráčov nevedia, ako sa tam dostať...
 

DeletedUser5977

Hosť
Veľmi zle zmanažované, nabudúce navrhujem urobiť skupinu hráčov, jeden z každej zúčastnenej krajiny, podmienka rozumie anglicky, čo pred turnajom otrepú všetkým tam hore (myslené inno a support aj medz. aj krajinný) o hlavu postrehy a chyby, pretože tú hru poznajú a majú záujem o funkčnosť bez zbytočného trápenia a robenia vecí dookola.

Nebudeme bojkotovať hru, ale každý jeden hráč by si mal žiadať späť svoj nick a ak to INNU prekáža nie je problém, ako som písal vyššie za každým nickom uviesť kód krajiny. Je to to najľahšie a možno aj najefektívnejšie riešenie a nickomu by neprznili jeho nick.
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
V jednej jazykovej verzii nemôžu existovať dvaja hráči s tou istou prezývkou. Server Awesomia je súčasť medzinárodnej jazykovej verzie https://www.the-west.net/, ktorá má spolu 11 herných svetov, medzi nimi aj Awesomiu. Takže keď vám bola zmenená prezývka, tak je to preto, lebo v tej jazykovej verzii už s ňou bol zaregistrovaný iný hráč pred vami. Jemu predsa nebudú meniť prezývku, len preto, že vy ste tam prišli hrať na jeden z ich herných svetov. Ak tomu stále nerozumiete, tak si to predstavte opačne, vy tu napr. dlho hráte pod nejakou prezývkou, napr. Linteo a teraz by prišiel hráč z inej krajiny, ktorý by si chcel dať prezývku Linteo, tak by nezmenili prezývku predsa vám (mne), ale jemu.

Takže jedine z toho dôvodu, že tam už existuje hráč (a môže byť teraz aj neaktívny - a preto si môžete myslieť, že tam akože "nie je") s takou prezývkou, s ktorou ste tam prišli hrať vy, vam bola zmenená prezývka na inú.
Ak by tam taký hráč neexistoval, tak by vám predsa nastavili prezývku normálne!

Dobrý nápad ohľadom pridania skratiek krajín do prezývok som už posunul ďalej, bohužiaľ, prišiel až potom, ako organizátori vytvorili účty.

Chápem, že ste niektorí frustrovaní alebo možno aj nahnevaní na rôzne veci, ktoré neprebehli na 100% ako by sme si všetci želali a určite by sa dalo niečo spraviť aj lepšie, môžete mi veriť, že aj ja mám podobné pocity pri niektorých veciach. Treba sa však zamerať aj na to dobré a nenechať si turnaj znechutiť drobnosťami. Myslím si, že časom sa tieto chyby odstránia, je to jednoducho prvý krát taký veľký turnaj, organizátori sa nabudúce poučia. Určite ďalej píšte vaše pripomienky, komentáre či konštruktívnu kritiku k turnaju, rád prepošlem ďalej.
 
Tie duely ani ja nechápem. V sobotu po pár hodinách práce som bol uspaný, lebo niekto sa chcel odbaviť v Cullenovej súprave. Keď si niekto bral takú súpravu na ten svet, tak je jasné, že išiel duelovať a nie primárne bojovať. A keďže sa nedá uspať pri práci (lebo tiež "logické" riešenie) tak neviem čo bude tesne pred bojmi. To aby som dekoval od kopnutia v pevnosti, aby som nemusel riešiť doplnenie hp potom...
 

DeletedUser5977

Hosť
Ja rozumiem, že turnaj je prvý krát, ale na veľa vecí sme dopredu upozorňovali. Ale ani v najhoršom sne som nepočítal, že použijú už existujúci server, kde mal niekto iný zaregistrovaný ten istý nick. Prepáč Linteo odhadujem 1/3 slovenských hráčov má zmenený nick. Ale veď predsa rada hráčov upozorňovala, že budú nicky, ktoré je predpoklad, že budú zhodné z rôznych krajín. Napísali, že to bude medzinárodný server, určený primárne na medzinárodné boje, tak prečo bol použitý jeden z medzinárodných serverov, kde už niekto mohol byť registrovaný. Tak to mala byť úplné nová koncovka. the-west.cc alebo hocičo, ja som fakt na toto neupozorňoval ani rada našich hráčov, lebo automaticky sme počítali, že toto je ošetrené, toto bola jedna z vecí, čo napadla väčšinu hráčov. Tu nejde o drobné chyby, ale mne to pripadá ako keby automechanik sa snažil pichnúť injekciu, nevie to, ale nakoniec sa mu to podarí.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore