Medzinárodný turnaj v bojoch o pevnosti 2015 - Otázky, diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
je mi to ľúto a ospravedlňujem sa zato, že som sa prihlásil a zabral miesto niekomu inému, ale je mi ľúto nepotrebujem sa ešte pri hre rozčuľovať, kedže je toho nadmieru v paci,... netušil som, že ľudia ako Ríbezliak, či fitarena12 sa prejavia v prvej sekunde po vstupe len do mesta a budú sa navážať a urážať, či nazývať KKT a podobne je mi ľúto, priateľu, s takými ľuďmi kľudne funguj ja nemám záujem a ak môžem pomôžem iným, kedže už mám nabité nugety a surky na bajonety nejaké, naozaj sa ospravedlňujem.

áno reakcia na jeho rekciu, a to čo písali predtým :) preto som odišiel :) nenechám sa ním urážať...

ale páči sa mi že tu dal len tu moju vetu si Vážim tvoju nestrannosť.... :)

ok v tom prípade, už teda je 100% jasné, že nenastúpim, musím sa ospravedlniť majkimu, NiNiNiNiNia zo seba robiť nenechám,... sorry a ak sa bude dať pôjdem za niekoho komu chýbajú hráči a tieto klamstvá, že si tam našiel "len to moje" si nechaj pre starú mamu, sila,...

som rád, že si sa pobavil v nejakom preklepe to je fajn :) ja sa pobavím ak ta pošlem do bezvedomia počas nejakého boja :) veľa zdaru prajem.

áno to viem, lenže sú problémy z logami a nemáme to len my ale aj Poliaci a Česi čo som aspoň písal,.. takže, len čakám či dôjde k zmene pravidiel, čo si myslím, že dôjde,... keď nie tak nie je to jedno.

Hrdý Slovák :D myslím, že nie som ani prvé a dúfam,že ani druhé :)

to nechám takým pravdomluvcom ako si ty :)
 

DeletedUser8348

Hosť
skoncite stym posledne co nam treba ssa hadat medzi sebou stale nam chyba kopu hracov co tam nesu prihlaseny treba im pisat a zhanat ich lebo takto ani obranu nenaplnime tak namiesto blbosti piste hracom
 
Popravde bolo napísané, že sa nemá pomáhať iným jazykovým mutáciám, inak môže byť aj ban, takže ti to neradím :)
 
Otazka. vela ludi dostalo vlastnosti a schopky navyse. teda viac ako je ich prislusny level.
Iny ich zas dostali menej. po prihlaseni na turnajovy server bolo oznamemie ze ked sa take nieco stane a ten dotycny bude na boji tak sa boj anuluje.
Ako tomu mame rozumiet?
vela ludi ani nevie ze maju naviac alebo menej.

Stracam s tymto turnajom trpazlivost. Prepacte ale uplne naprd to je technicky zvladnute. Ludia stracaju zaujem.
 

Deleted User - 4

Hosť
A čo to presne znamená, že veľa ľudí dostalo navyše schopnosti navyše?
Akých "veľa" ľudí, o akých ľudí sa to jedná?
A o koľko dostali navyše alebo o koľko menej?
Nahlásil si to na hernú podporu toho serveru, že veľa ľudí má schopnosti navyše?
Ak tých veľa ľudí nevie, že majú viac alebo menej, ako to, že to vieš ty?
 
neviem presny pocet je to moja domnienka ale uz traja ludia co nemaju level 150 dostali 150 vlastnosti a 450 schopnosti.
Su to veci co citam na nasom aliancnom fore. Ci to hlasili to ja neviem. ti co dostali menej to uz asi hlasili. a kedze sa takych pripadov vyskytlo viac moj predpoklad je ze bude asi viac pripadov kde to nesedi.
Mna hlavne zaujimala vec ze co potom s tym ked maju viac a neuvedomuju si to a pride k boju. Bol oznam v hre ze ked sa takyto hrac zucastni boja boj bude anulovany.
ved vela hracov ani nevie kolko ma mat vlastnosti a schopnosti-jednoducho sa nestaraju.

Taktiez neviem co s tym ked som ako vodca pri spisovani inventaru urobil chybu a pomylil sa v cisle. Ti hraci bohuzial maju smolu. tam kde sa cislo zabudlo tak tu vec vobec nedostali. Nie vsetko je na 100% s tym bolo treba ratat.
Budeme bojovat za slovensko aj ked je to organizacne dost nevydarena udalost.
 
Tesne predtým, ako bol Madovi zmazaný príspevok som si ho stihol prečítať, pardon, smiem vedieť za čo? Som myslel, že fórum je na diskusiu, len vyjadril svoj názor agresívnejšie, nemal som z toho ale pocit, že niekoho urážal. Fakt, že si tu ty mal blbé poznámky k Royovi, odkial vie kto má koľko schopiek, tak asi od hráčov, ke´dže je jeden z vodcov a komunikujeme tam spolu, to, že sa pýta na ´další postup je, si myslím, celkom na mieste, keďže ani Briti nevydali podrobnejšie stanovisko, ako to vlastne myslia.
Takže všetko je v našej réžii, pričom tieto veci máme riešiť so svojím CoMa, ktorý o ničom nevie, takže sme vlastne ani neviem ako to nazvať :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Ako toto už nemyslíte vážne..

Aké blbé poznámky? To sú normálne otázky, ktoré som sa ho opýtal, prečo hneď reagujete takto agresívne?

Vyhrážky sú podľa teba diskusia?

Všetko je vo vašej réžii? Veď posledné dni riešim desiatky problémov, ktoré ste si spôsobili hlavne sami! Napr. tým, že hráči zapísali zlé id predmetov, zlé skúsenosti, atď!

No veď samozrejme, že vám predmet nepridali, keď ste si ho nezapísali do zoznamu! Niektorým chýbala až polka inventára, lebo si zapísali zlé ID!

Chýbajúce úrovne neboli kvôli organizátorom, ale preto, že ich hráč alebo vodca zle zapísal do zoznamu! Niekto mal kvôli tomu aj o 50 úrovní menej!

A ešte ani kopec ľudí nepoďakuje, keď im tú ich chybu opravím! A toto má byť vďaka, že sa mi niekto ide vyhrážať???

Hráči mali neaktívne maily a chyba je preto v organizátoroch?
 

DeletedUser8348

Hosť
jedine co vytknem tie zmeny nickov jednym pomlcky dalsie pismena niektorym namiesto o dali 0 ako pobavilo ma to :D

ale ako som pisal berte to tak je to prvy krat nabuduci rok keby bolo nieco take inno uz bude vediet ake chyby porobilo
a hlavne je to turnaj na pobavenie nie na hadanie
berte to ako vyhodu uz som to pisal mame prve obrany staci nam menej hracov tak mame sancu nejako to uhrat
hlavne stale treba zhanat a hracom ktori sa tam nevedia dostat treba stym pomoct
 
Hlavne Klud vsetci mame toho az nad hlavu. nejak to uz dobojujeme nech uz to je zorganizovane akokolvek.
len ma zarazilo ze idu postihovat za veci za ktore su oni zotpovedny. Nikto to ani nemal namahu skontrolovat to po hracoch ci im to sedi atd
 
Ako písal Roy, nevieme koľko bodov máme mať presne. Ja s levelom 150 mám 150 vlastností. Hráčka v našom meste s levelom 132 má takisto 150. Ja mám zle? Ona má zle? Rátajú aj skúsenosti do rozdelovania bodov? Ak áno ako? Ak nie, tak to ani nepotrebovali, malo by stačiť nahlásiť level, dať rovnaký počet expov a bolo by to. Verím Linteovi že má čo robiť bez vďaky, ale mnohí neovládajú tak anglicky aby sa naťahovali s tamojším supportom, tak si to zlízneš ty chcene nechcene.
 

Deleted User - 4

Hosť
Hlavne Klud vsetci mame toho az nad hlavu. nejak to uz dobojujeme nech uz to je zorganizovane akokolvek.
len ma zarazilo ze idu postihovat za veci za ktore su oni zotpovedny. Nikto to ani nemal namahu skontrolovat to po hracoch ci im to sedi atd

A koho už postihli?
Toto je zase nejaká hlúposť, ktorú ste si úplne zbytočne zveličili...
 

Deleted User - 4

Hosť
Verím Linteovi že má čo robiť bez vďaky, ale mnohí neovládajú tak anglicky aby sa naťahovali s tamojším supportom, tak si to zlízneš ty chcene nechcene.

Si hlavne uvedomte, že ja toto pre vás robím dobrovoľne, mna nikto nenúti starať sa o 150 ľudí na úplne inom serveri!

Ešte raz si tu prečítam nejaké vyhrážky alebo sa dozviem, že ma niekde niekto na nejakom chate ohovára alebo uráža, tak na to kašlem.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore