Medzinárodný turnaj v bojoch o pevnosti 2015 - Otázky, diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
K tým veciam, času bolo až príliš málo na prihlásenie a spísanie vecí pre 150 ľudí, čo hráči dali, to sa skopírovalo, keď je tu toľko čísel predmetov, tak sa nečudujem, že sa stala chyba, lebo to bol fakt chaos, každopádne, keby to riešia jednoduchšie cez šatníky možno, tak by nemuseli byť takéto čachre a tak by si aj overili či ten človek danú vec má, detto tie xp.
A neviem, máš pocit, že sa vyhrážam? Len som zostal znepokojený, keď si tak začal oponovať Royovi a nemyslím si, že chybné body schopností je chyba hráčov, ke´d majú svoj level, aký majú mať, ale počty nesedia, s tým už naozaj nič nemáme, tak, práve tu je vidno tú "organizáciu" a ako je to vymyslené a potom svoju neschopnosť chcú hádzať na hráčov.
Na podporu na EN svete som písal asi 2x, ani raz som nedostal poriadne odpove´d na svoju otázku, nevedia to oni, ty tiež nemáš viac info, takže my duplom nie.
A k tým mailom, hej, niektorí ľudia mali použité maily, čo ani heslo už nevedeli, ale niektorým naozaj nič nechodilo, takže zase problém z ich strany. Ale fajn, zastávaš si ich, sú to kolegovia.
A s tým poďakovaním, neviem, my sme vďačný, že aspoň dačo spravíš, ale ako sa ti hráči poďaujú, keď po odpovedi sa po väčšine prípadov tiket uzavrie, majú vytvárať nový preto? :)
 

DeletedUser8348

Hosť
Ako toto už nemyslíte vážne..

Aké blbé poznámky? To sú normálne otázky, ktoré som sa ho opýtal, prečo hneď reagujete takto agresívne?

Vyhrážky sú podľa teba diskusia?

Všetko je vo vašej réžii? Veď posledné dni riešim desiatky problémov, ktoré ste si spôsobili hlavne sami! Napr. tým, že hráči zapísali zlé id predmetov, zlé skúsenosti, atď!

No veď samozrejme, že vám predmet nepridali, keď ste si ho nezapísali do zoznamu! Niektorým chýbala až polka inventára, lebo si zapísali zlé ID!

Chýbajúce úrovne neboli kvôli organizátorom, ale preto, že ich hráč alebo vodca zle zapísal do zoznamu! Niekto mal kvôli tomu aj o 50 úrovní menej!

A ešte ani kopec ľudí nepoďakuje, keď im tú ich chybu opravím! A toto má byť vďaka, že sa mi niekto ide vyhrážať???

Hráči mali neaktívne maily a chyba je preto v organizátoroch?

tym ze sa hracom zapisalo pisali zle id za to nemozu len vodcovia ako
vela sme toho aj prepisovali
a ja som tiez mal jednu vec zlu(ne mojou chybou)
ale neriesil som to moc napisal som na podporu hned mi bolo vymenene
vsetky ionformacie mali hraci vedeli co nam poslat aj tak sme vela prepisovali a poniektory aj zle napisali co som stihol opravit ze nedali celkove xp ale xp v danom lvly ako snazili sme sa t ozrobit co najlespsie
 

DeletedUser8348

Hosť
tak isto davalo dost hracov len nazvy veci a ID sme namiesto nich hladali my co fakt zabralo dost casu a tych co davali zas ID sa nedalo kontrolovat kazdu jednu vec
A KU TURNAJU STALE ZHANAJTE HRACOV CEZ 20 STALE CHYBA
 

Deleted User - 4

Hosť
K tým veciam, času bolo až príliš málo na prihlásenie a spísanie vecí pre 150 ľudí, čo hráči dali, to sa skopírovalo, keď je tu toľko čísel predmetov, tak sa nečudujem, že sa stala chyba, lebo to bol fakt chaos, každopádne, keby to riešia jednoduchšie cez šatníky možno, tak by nemuseli byť takéto čachre a tak by si aj overili či ten človek danú vec má, detto tie xp.
A neviem, máš pocit, že sa vyhrážam? Len som zostal znepokojený, keď si tak začal oponovať Royovi a nemyslím si, že chybné body schopností je chyba hráčov, ke´d majú svoj level, aký majú mať, ale počty nesedia, s tým už naozaj nič nemáme, tak, práve tu je vidno tú "organizáciu" a ako je to vymyslené a potom svoju neschopnosť chcú hádzať na hráčov.
Na podporu na EN svete som písal asi 2x, ani raz som nedostal poriadne odpove´d na svoju otázku, nevedia to oni, ty tiež nemáš viac info, takže my duplom nie.
A k tým mailom, hej, niektorí ľudia mali použité maily, čo ani heslo už nevedeli, ale niektorým naozaj nič nechodilo, takže zase problém z ich strany. Ale fajn, zastávaš si ich, sú to kolegovia.
A s tým poďakovaním, neviem, my sme vďačný, že aspoň dačo spravíš, ale ako sa ti hráči poďaujú, keď po odpovedi sa po väčšine prípadov tiket uzavrie, majú vytvárať nový preto? :)

Nebolo vôbec málo času, ešte som vám termín 2x predĺžil. 10 ľudí (vodcov) si malo zobrať na starosť 14 hráčov (15 vrátane seba) a mali ste na to koľko dní?
A to tu ešte niekto (nebudem radšej menovať) navrhoval, aby boli len 3 vodcovia alebo dokonca 1? 1 človek, čo by mal zapisovať 149 ľudí? Ako by to vyzeralo potom?

Otázky, o akých ľudí sa jedná, to je podľa teba oponovanie?
Čo sa týka schopností navyše, dalo sa to napísať aj normálne, aj opýtať sa to dá normálne a nie sa tu hneď urážať, len preto, že napíšem pár otázok..

Keď nemám info, ja sa predsa opýtam. Ale keď niekto začne agresívne rýpať alebo sa vyhrážať, to si vážne niekto myslí, že takýto konfliktný typ komunikácie, to je ten správny spôsob, ako sa tu so mnou baviť?

O emailoch nikde nebolo napísané, že prídu automaticky. Napísal som na fórum, že si ho treba vyžiadať. Rozposielal som to do hry. Ak nedošiel, tak stačilo napísať, všetci, čo mi zatiaľ napísali, sú už tam prihlásení alebo budú už čoskoro. A teraz sa ešte budeme pol roka baviť kde bola chyba? Už úplne zbytočná debata o emailoch.

Odkiaľ vieš, že sa ticket uzavrie, tak že sa doňho nedá už dopísať? To ti všetci hráči píšu, že sa im ticket tak uzavrel? Zbytočné a ničím nepodložené tvrdenie.
Jednoducho niektorí nepoďakujú a to je fakt - ale ja to nikomu nevyčítam. Len to svedčí niečo o dotyčných.

tym ze sa hracom zapisalo pisali zle id za to nemozu len vodcovia ako

Aj hráči sa pomýlili aj vodcovia, ale to je v poriadku, ľudia sa mýlia.

Lenže tu si nikto nechce priznať chybu a všetko sa zvalí na toho, čo tú chybu ešte opraví! To je choré.
 
Dobre. chyby sa stali vsade ja som si svoje priznal. par hracom som dokaslal Id veci. beriem to na seba .

uz to na tom turnaji nejako doriesime kedze si mozme predavat veci medzi sebou tak si nieco poprehadzujeme a nejak to odbojujeme.

ja som tu moju otazku nemyslel nejak zle len to mozno tak vyznelo ale na zaklade toho oznamu som sa pytal ze co bude potom ak sa take nieco stane.
Nie Kazdy ma IQ 150 a vie si uvedomit kolko mal mat vlastnosti a schopnosti.
ja som nechcel nic zvelicovat .

Ano vsetkym nam z toho trosku tecu nervy.
cely turnaj sa dal vyriesit technicky vytvorenim kopie hraca s troma ulozenymi sadami. meno a heslo mali zostat zo sveta z ktoreho sa prihlasoval.

potom by cele tieto debaty vobec nemuseli byt. Linteo mohol v pohode doma pozerat futbal s vylozenymi nohami a my sme uz mohli mat polku turnaja za sebou a vsetci by sme boli vysmiati. bez nervou a urazok a problemov.

Je to prvy turnaj a dufam ze ak bude niekedy druhy tak to doriesia uplne inak.

majme trosku trpezlivosti vsetci
 

Deleted User - 4

Hosť
Klobúk dole, že si si to teraz dokázal priznať. A vidíš, nič hrozného sa nestalo, tie chyby opravíme.

Áno, presne, ako si napísal, tak sa ten turnaj dal spraviť. Lenže nebol na to vytvorený žiadny taký nástroj.
Takže preto sa to muselo spraviť takto brutálne obtiažne. A pri takom prepisovaní, samozrejme vzniknú aj chyby. Lenže načo sa hneď rozčuľovať? A načo to rozoberať dokola a dokola?
Načo písať stále dokola, ako sa to mohlo spraviť, veď to stačí napísať aj raz. Už som sa o tom bavil aj s jedným z organizátorov, on už má napísaných plno poznámok pre budúcnosť.

Treba sa upokojiť a začať sa pripravovať proti súperom. Máme najťažšiu skupinu a keď sa budete takto rozčuľovať nad niekedy prkotinami, tak je jasné, že kde to skončí.
 
ja nemam problem si uznat chyby. A ten turnaj uz beriem ako je. pretoze aj ja som sa uz na tom narobil dost.
na Sk serveroch uz nieje tolko hracov ze by sme si mali z coho vyberat. a urobit zoznam hracov bola veru fuska. mozno nemci ked mali na vyber z 500 hracov tak si povedali ze pojde len ten co si vypracuje zoznam.
lenze u nas bolo prihlasenych asi 170 ludi a mozno polovica dala zoznam bez ID. takze ked sme chceli dostat aspon 150 ludi tak sme to robili my rucne za nich. preto sa stali aj chyby.
Chceme bojovat. makame tam ako zeravi na remeslach nech mame zapadniare. Sme tam zohrana partia a kazdyy priklada ruku k dielu.teda aspon vacsina. este dostat tych 20 ludi tam a je dobre :)
 
Uz ked sme sa tak rozpisali este jedna vecicka co som si vsimol. neviem ci je to dolezite alebo nie a ci je za to nejaky postih ale ked hrac uvidol trebars v dvoch sadach tu istu vec tak ju na turnaji dostal 2x. neratali sme ze sa to bude takto rucne strucne tam davat a aj ja som predpokladal ze teda ked uvediem v dvoch sadach parne zbrane tak ich dostanem len raz.

No dostal som 2x parnu pusku. v podstate o nic nejde lebo ju nemozem ani predat ani vylepsit. Ale par ludi dostalo 2x alebo 3x tu istu vec co sa vylepsit da alebo predat.
Treba to nejak riesit alebo sa uz na to vykasleme? Aj tak to nejaku velku zmenu neurobi?
A verim ze je vela takych co ani nevedia ze maju nieco 2x.
Chceme len predist problemom. Co mame robit?
 

DeletedUser11114

Hosť
Ja len napíšem pripomienku k tomu, že každý z vodcov mal mať len 15 ľudí. To nebolo celkom tak, pretože sme museli zapísať úplne každého, kto sa prihlásil a z nich potom vybrať 140 (+10 vodcov, ktorí boli daní) ľudí do turnaja a keďže nie všetci hráme na všetkých svetoch, kde sa robil nábor, tak sme mali dosah len na hráčov, ktorí hrajú tam kde my. Nebolo dopredu dané, že z každého sveta bude presný počet hráčov, ktorý nám dá výsledných 150. Z takého El Pasa bolo vybraných len 13 ľudí a boli sme na ten svet pridelení dvaja vodcovia, takže sme museli zvyšných hráčov zháňať komplikovanejšie. Okrem toho hráči sa častokrát nahlasovali viacerým vodcom zároveň bez toho, aby sme o tom vedeli, kým sme to nedali všetko do tabuľky, kde sa to potom muselo upravovať, triediť a podobne. Nehovoriac o tom, že bolo komplikované zosúladiť, aby vždy v rovnakom čase tu boli všetci vodcovia (z pracovného, školského a iného hľadiska nemožné, aby tomu bolo tak každý deň a vlastne hádam nikdy nenastal stav, že všetci vodcovia boli prítomní...) a potrební hráči. Muselo sa čakať kým sa hráči prihlásia a doplnia informácie atď atď....takže ja si tiež myslím, že času na výber bolo málo, pretože aj napriek predĺženiam (keďže to bolo v čase chodenia po hroboch a naozaj boli všetci mimo PC a internetu a tým myslím aj samotných hráčov) sme to posledný večer plátali ako išlo, len aby sme tam tu 150-tku natrepali so všetkým čo bolo treba a nemali sme prakticky žiaden čas to po sebe ešte raz skontrolovať a vlastne nebola ani chuť, pretože ID čísla vecí som videla už aj v noci v snoch...posledný deň sme tuším viacerí vodcovia boli do viac ako pol noci v plnej ,,pohotovosti", pretože 8:00 ráno bola uzávierka, takže bolo jasné, že sa to musí do noci spísať.

Avšak Linteo to nevymyslel takto, v podstate sprostredkúva nám informácie a im informácie od nás. Tí čo to vymysleli v Inno mali asi na to tiež len toľko času, čo my na výber a spísanie hráčov, pretože pokiaľ by sa nad tým naozaj dobre zamýšľali, tak by už dopredu vedeli čo bude naisto robiť problémy. Ja viem, že je to prvý turnaj, napriek tomu môžem s istotou povedať, že veľa problémov vedeli predpokladať. Pokiaľ naozaj nevedeli, tak to bude tým, že nepoznajú dostatočne hru a mali sa poradiť s tými, čo ju dlhodobo hrajú.
 

Deleted User - 4

Hosť
No dostal som 2x parnu pusku. v podstate o nic nejde lebo ju nemozem ani predat ani vylepsit. Ale par ludi dostalo 2x alebo 3x tu istu vec co sa vylepsit da alebo predat.
Treba to nejak riesit alebo sa uz na to vykasleme? Aj tak to nejaku velku zmenu neurobi?
A verim ze je vela takych co ani nevedia ze maju nieco 2x.
Chceme len predist problemom. Co mame robit?

Žiadny problém z toho nebude. Kto ale chce, môže napísať a ja mu dodatočné predmety dám odobrať...

Ešte ohľadom tých schopností..
Jednalo sa tam o jedného hráča, čo nenahlásil, že má o tisícku bodov viac v dajakej vlastnosti... Najskôr sa niekto pomýlil pri registrovaní toho hráča a pripísal mu 0 navyše. To asi nebude prípad sk tímu..
Ak by ste si však všimli, že máte oveľa viac schopností/vlastností, ako máte mať, tak to radšej nahláste...
 

DeletedUser5977

Hosť
Meno postavy: michal25
Svet: Buffalo
Trieda postavy: vojak
level 132
Celkový počet skúseností: 404373
Duelové skúsenosti: 5690

správne malo byť: 4344116 muselo mi kopírovaní expov ujsť číslo

A tu je kameň úrazu, my vodcovia sme urobili veľa chýb, pretože 50% hráčov poslalo nekompletné údaje a my sme doplňovali a samozrejme potom robili veľa chýb.

na Awesomii je level 73, nemôžem ho zatiaľ zohnať, je možné to opraviť ..?
 

Deleted User - 4

Hosť
Napíš ticket na hernú podporu, zajtra sa na to môžme pozrieť.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore