Medzinárodný turnaj v bojoch o pevnosti 2015 - Otázky, diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
No trosku som sa z toho vyspal tak tu dam teda konstruktivnu kritiku a navrhy.
Ale este pred tym :D preco mi dokelu zrusili v noci 9 hodin prace? rano zapnem a chlap nic nerobi. aktivujem si tam premka a oni toto. nerobi to dobre meno firme veru.

Na zaciatku musim vyzdvihnut napad taketo nieco usporiadat. Bol som prekvapeny ze ich take nieco napadlo. Ale skor ako to spustili mali dokladne premysliet ako to urobit aby to pre priemerne zmyslajuceho hraca bolo co najjednoduchsie a nie hned to vypustit do sveta.
Z technickeho hladiska je west deleny na dve casti. a to databazova cast a potom samotny kocept hry.
Kazdy jeden hrac je jedna polozka v databaze.
V hre v inventari mame moznost si ulozit do satnika 3 supravy veci. tieto tri supravy maju niekde miesto v databaze. Takze z technickeho hladiska keby zadaju ze si beriete tie tri supravy ktore mate v urcity cas ulozene v satniku nieje pre nich problem vam ich preniest na turnajovy svet. Staci na to vytvorit mechanizmus co pre nich ako programatorov nemoze byt problem. presne to iste mozu urobit aj s triedou postavy a s expami. Vlastne urobit taku polomigraciu s tym ze beriete len veci co mate ulozene v satniku. zvysok ako remeslo a ine veci dokazu menit.
No a v neposlednom rade mohli nechat hesla tie ktore mame na tom svete z ktoreho sme sa tam hlasili. alebo poslat heslo telegramom do sveta odkial sa hlasime.
Z vlastnej skusenosti viem ze vacsina ludi pouziva fejk emailove adresy na online hry takze tak.

Akonahle to urobite pre hracov komplikovane tak necakajte pozitivnu odozvu. Za toto su plateni programatory

Dalej..... ked to teda ma byt turnaj v bojoch o pevnosti tak ten server mali na to upravit
1. vypnut duely
2. vypnut ulohy
3. uz vytvorene aliancie a mesta
4. postavene pevnosti

jedine nad cim by som teda rozmyslal by boli remesla. kde by teda zalezalo od aktivity hracov kazdeho naroda do coho sa pustia.

a este vypnut moznost kupovania schopnosti a vlastnosti tak ako je to teraz tam. je to fer voci vsetkym.
za nugety sa kupi iba premium a veci zo shopu. Stale na tom vela zarobia.
 

DeletedUser5977

Hosť
Čo sa týka nastavenia hry pripojím sa ku Royovi a doplním.

1. Buď úplne nový server, kde nebude problém s menami, alebo ku každému menu kód krajiny (elegantné riešenie)
2. Ak tak nie west.net, ale west.sk, west.cz, west.hu kde by bol nový svet s názvom fort, alebo international a automatické presmerovanie z akejkoľvek prípony, tam doriešiť, že systém by automaticky doplnil pred, alebo za nick spomenutý kód krajiny. Na princípe Nevady, ktorú mala každá jazyková verzia, len s tým, že je tam presmerovanie.
3. Ako písal Roy len doplním, nie je problém ak zaregistrujem, u teba postavu z herného sveta SK Buffalo, aby okopírovali uložené súpravy, ale aj počet expov. Samy sebe by uľahčili robotu, samozrejme aj nám.
4. Ak vytvorili bojový svet na pevnosti, vypnúť všetko okrem pevností.
5. Ak budú pokačovať, tak keď budú mať hráči sťažnosti, treba ich riešiť a nie spôsobom, ale o tom sa s vami nebudeme baviť a uzatvoriť ticket, sme to my, čo to hráme a dotujeme, takže naše pripomienky brať do úvahy.
6. Asi trošku komplikované, ale vytvoriť tím, jeden hráč z krajiny, čo to aktívne hrá pár rokov, čo by vedel dať podnety priamo hernej podpore. Čiže mať "Lintea herného", ktorý požiadavky a pripomienky hráčov, prepošle medzinárodnej hernej podpore, ten tím by bol vytvorený pre účel medzinárodného turnaja, ale pred turnajom, aby z každej krajiny hráč jeden prediskutuje s hráčom z iných krajín konkrétne veci a poslali na podporu, čo už by musela podpora herná vziať do úvahy, pretože to nie je len požiadavka jedného hráča kdesi z Hornej Dolnej, ale zástupcu krajiny, resp., dokonca krajín, pretože predpokladám, rada krajín mala podobné problémy ako my.
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
Inak, čo sa týka vašich pripomienok, pokojne ich napíšte aj na fórum toho turnajového serveru, určite je tam založená téma. Tam si ich môžu priamo prečítať organizátori toho turnaja.

preco mi dokelu zrusili v noci 9 hodin prace? rano zapnem a chlap nic nerobi. aktivujem si tam premka a oni toto. nerobi to dobre meno firme veru..

Podarilo sa mi zistiť, že tam bola chyba, hráči mohli nastaviť práce, ale nezapočítali sa ako dokončené, len využili energiu. Problém by mal byť už odstránený a nastavili tam bonusové udalosti (+25% regeneráciu energie a +50% rýchlosť) až do stredy, do 15:00. Pre prípadné ďalšie otázky kontaktujte hernú podporu toho serveru, lebo slovenský The West s tým nič nemá.

Ako sa volajú tie tri mestá, ktoré boli založené pre slovenský tím? Mohol by mi niekto napísať ich názvy?
 

DeletedUser10978

Hosť
Veľa hráčov odmieta hrať pretože sa ani na svoj účet nevedia dostať.Určite existovalo lahšie riešenie pripojenia sa na turnajový svet.Sám dosť pochybujem že zaplníme takto pevnosť ak sa s tým niečo neurobí
 

Deleted User - 4

Hosť
Tak tým veľa hráčom, čo to odmietajú hrať odkáž, aby sa ohlásili na hernú podporu. Zatiaľ každý, kto mi napísal, sa na ten server dostal.
 

Deleted User - 382342

Hosť
len taký detail môžem nastúpiť aj za iný národ ? :) teda skôr môžem reprezentovať napr Maďarov ? :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore