Návrhy na vylepšenie hry

DeletedUser

Hosť
Jednoducho: Nejako zariadiť aby sa pri boji o pevnosť dalo pohybovať aj bez použitie PC myšy. Tí čo majú bezdrôtové majú problém ak sa im uprostred boja vybije a nemajú náhradné baterky.

Toto je moja oblúbená výhovorka keď kempím na veži :D
 

DeletedUser

Hosť
Taká drobná blbosť: chcem aby sa pri pracovných príkazoch kde sa nevyžadujú pracovné body (chodenie, spanie) mohol používať šaman.

Pre Sanoboss-a: diki, to použijem :D :D :D
 

DeletedUser5708

Hosť
Ešte jeden pekný návrh: Pod mrakmi Mortrollu (Mordoru) by sa mohola zjaviť verzia 1.x. Na tom ostrove by bola verzia 1.x, tým pádom zopár starých prác, stará mapka atď. :)
 

DeletedUser4451

Hosť
Ešte jeden pekný návrh: Pod mrakmi Mortrollu (Mordoru) by sa mohola zjaviť verzia 1.x. Na tom ostrove by bola verzia 1.x, tým pádom zopár starých prác, stará mapka atď. :)

Alebo rovno jezisko co kazdemu prinesie darcek s nuggetmi ne? :D
 

DeletedUser

Hosť
Boje o pevnosti a Chat - vrátiť do normálneho stavu (pre vlastnú bezpečnosť) a opraviť tie bugy - v oboch prípadoch, oddelený chat môže ostať, ale len pre boje
Trh - uvítal by som taký detail a síce možnosť zahodiť predmet/produkt na trhu bez toho aby som si pre neho prišiel, niekedy niečo kúpim a jednoducho skôr ako si pre to prídem už to nepotrebujem z róznych dôvodov a zavadzia mi to na trhu
 

DeletedUser3950

Hosť
Taká drobná blbosť: chcem aby sa pri pracovných príkazoch kde sa nevyžadujú pracovné body (chodenie, spanie) mohol používať šaman.

Pre Sanoboss-a: diki, to použijem :D :D :D

Ehm...dúfam, že netrepnem blbosť, ale pri chodení sa síce nevyžadujú PB, ale ak sa nemýlim, tak jazda na koni ovplyvňuje rýchlosť...
 

DeletedUser6358

Hosť
Áno, jazda na koni zvyšuje rýchlosť a zdá sa mi, že ju zvyšuje aj schopnosť znalosť zvierat, teda ešte za čias, keď sa volala zaobchádzanie so zvieratami tomu tak bolo, no neviem, či to ešte stále platí.
 

DeletedUser4451

Hosť
Hm ja mam pocit ze iba jazda na koni ovplyvnuje rychlost a aj to velmi slabo
 

DeletedUser

Hosť
keď kliknete na odkaz v chate, ktorý odkazuje na vonkajšiu stránku vyskočí vám okno, a ostane aktívne aj po tom ako kliknite za odkaz, navrhujem aby po kliknutí sa znova zneviditelnilo
 

DeletedUser

Hosť
Ja navrhujem aby sa zvysil potrebny level na hernardov mec z 50 na 57 kedze na levely 50 sa spristupni Natova maceta ale to nema zmysel kedze si skoro kazdy zadovazi hernardov mec
 

DeletedUser6358

Hosť
Áno, jazda na koni zvyšuje rýchlosť a zdá sa mi, že ju zvyšuje aj schopnosť znalosť zvierat, teda ešte za čias, keď sa volala zaobchádzanie so zvieratami tomu tak bolo, no neviem, či to ešte stále platí.

Hm ja mam pocit ze iba jazda na koni ovplyvnuje rychlost a aj to velmi slabo

No, tak som to teda vyskúšal a naozaj znalosť zvierat už neovplyvňuje rýchlosť (ospravedlňujem sa, no písal som, že si nie som celkom istý).
Vyskúšal som aj tú jazdu na koni. Bonus k rýchlosti mi pridala, len ak som mal nasadeného aj koňa (čo je celkom logické). Každý bod v jazde na koni mi pridal 1% k rýchlosti.
 

DeletedUser

Hosť
No, tak som to teda vyskúšal a naozaj znalosť zvierat už neovplyvňuje rýchlosť (ospravedlňujem sa, no písal som, že si nie som celkom istý).
Vyskúšal som aj tú jazdu na koni. Bonus k rýchlosti mi pridala, len ak som mal nasadeného aj koňa (čo je celkom logické). Každý bod v jazde na koni mi pridal 1% k rýchlosti.

Okej ďakujem.

Každopádne to znamená, že ten šaman by mohol fungovať aj počas cesty a spánku, keď sa už dá prezliekať. :howgh:
 
Hore