Návrhy na vylepšenie hry

DeletedUser7779

Hosť
Ja mám ešte taký nápad, nech sa tu na fóre, v našom profile, a "O mne", nech tam normálne zobrazujú smajlíky, keď sa to už zaviedlo na Weste v profile, mohlo by si sa to zaviesť aj sem.
 

DeletedUser7159

Hosť
Napadlo ma niečo také, aby aj 120-tky mohli dostávať po dosiahnutí určitej hranice bodov skúseností plný život a energiu.

Napríklad za každých 250 000 bodov skúseností sa doplní energia a život presne ako pri dosiahnutí novej úrovne (s rozdielom zisku atribútov).
 

DeletedUser4451

Hosť
Napadlo ma niečo také, aby aj 120-tky mohli dostávať po dosiahnutí určitej hranice bodov skúseností plný život a energiu.

Napríklad za každých 250 000 bodov skúseností sa doplní energia a život presne ako pri dosiahnutí novej úrovne (s rozdielom zisku atribútov).

uff, 100.000 podla mna uplne staci :) Popr. by to mohlo ist 100.000, 110.000, 120.000.. skvely napad ale! :)
 

DeletedUser

Hosť
Mna zas napadlo, kedze zjavne menej padaju predmety a ked uz su tie zlate a strieborne prace, tak by sa mohla zvysit aj cena nalezu pri zlatej a striebornej praci. Ako, to uz by sa rozhodlo, no pri striebornej by to mohlo byt o 25% a pri zlatej o 50%. Zvysenie pri zlatej alebo striebornej praci by sa bralo z povodnej hodnoty, tak isto by sa pocitala hodnota aj premia. Pri obchodnikovi a pod. by bolo mozne najst tak nove lepsie predmety, zlukrativnili by sa viac niektore prace.

/ Alebo ak to nie, ze to je uz prilis, tak by sa mohla zvacsit sanca na nalez pri zlatych a striebornych pracach.
 

DeletedUser

Hosť
Mňa by úplne celkom potešilo, ak by sa zlaté práce aspoň raz týždenne, trebárs v pondelok o 2:00 zmenili. Dôvod je, že zlaté bonusy na prácach, ako mlieť kávu a pod. sa nikdy nerobia a teda sa ten bonus tam nikdy neminie. Ale je možné, že zlatý bonus naskakuje v pravidelných intervaloch, bez ohľadu na to či sa predošlé už využili alebo nie.
 

DeletedUser

Hosť
Mňa by úplne celkom potešilo, ak by sa zlaté práce aspoň raz týždenne, trebárs v pondelok o 2:00 zmenili. Ale je možné, že zlatý bonus naskakuje v pravidelných intervaloch, bez ohľadu na to či sa predošlé už využili alebo nie.

tiež som to tu kdesi spomínal. áno, ten bonus zlatý ostane až kým sa neodrobí, čiže za nejaký ten mesiac už na ari bude iba štopkanie ponožiek navždy :)
 

DeletedUser

Hosť
Mňa by úplne celkom potešilo, ak by sa zlaté práce aspoň raz týždenne, trebárs v pondelok o 2:00 zmenili. Dôvod je, že zlaté bonusy na prácach, ako mlieť kávu a pod. sa nikdy nerobia a teda sa ten bonus tam nikdy neminie. Ale je možné, že zlatý bonus naskakuje v pravidelných intervaloch, bez ohľadu na to či sa predošlé už využili alebo nie.

ale taka kava nie je zla, za 10 kav dostanes opakovatelnu ulohu a odmenu dlhopis :xmas9
 

DeletedUser9029

Hosť
A čo tak vrátiť sa k označeniu miest na minimape podľa veľkosti, tak ako to bolo v starej verzii? Teraz sú všetky zobrazené rovnako a to je neprehľadné. Hlavne by sa to hodilo hráčom bez mesta, ktorí by si mohli ľahšie nájsť plne vystavaný hotel či trh najbližšie k nim.

A návrh č.2: Jednoduchý.. ak na vás niekto vypíše odmenu, dostanete o tom oznámenie.
:indian
 
ja by som privital ze ti co minaju dost nugetov by dostali kazdych 1000 nugetov ocelovku. ako je to aj ked minies prvych 1000 nnugetov ved predsa stale pomahame pri rozvoji
 

DeletedUser

Hosť
myslím si že nugeťáci už tých výhod za nugety majú už dosť a keby mali dostávať ešte za každých 1000 nugetov truhlicu tak to by už nekupovali truhlice z obchodu a tím by menej míňali a to práve ino nechce :p tak bud rada že máš za nugety už také obrovské možnosti výhod oproti normálnym hráčom
 

DeletedUser

Hosť
Ja stopercentne súhlasím! Je to perfektný nápad.
+ mám ešte pár ďalších:
- za každý minutý nugget sa bude zvyšovať hp a energia o 20 bodov
- zavedieme novú prémiovú výhodu Chuck Norris= nesmrteľnosť, nevyčerpateľná energia a obrázok profilu, 20 nuggetov na deň
[SPOIL]
chuck-norris-002.jpg
[/SPOIL]
- každých 50 minutých nuggetov si budete môcť postavať vlastnú pevnosť
- po 1 000 minutých nuggetoch vám bude prislúchať admin rank so všetkými výhodami
- každý nuggeťák bude mať raz do dňa možnosť vyriešiť zložitý, extrémne ťažký IQ test, za jeho vyriešenie budú mať automaticky lvl 130
Tu je typ vedomostného testu: máte nájsť východ z bludiska
[SPOIL]
bludisko.jpg
[/SPOIL]
Tu je typ geometrického testu: máte spojiť 2 bodky
[SPOIL]
bodky.jpg
[/SPOIL]
Tu je typ obrázkového testu: musíte uhádnuť aké zviera tu je nakreslené
[SPOIL]
zviera.jpg
[/SPOIL]

jonatanka: ale ako troling to bolo dobré
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7159

Hosť
Ja by som ocenil, keby do hry zaviedli číslovanie políčok v boji o pevnosť alebo aspoň nejaký script...

Napríklad políčka budú mať čísla vodorovne od A po Z (neviem, koľko tam je políčok, pri akom čísle by to končilo) a od 1 po 30 napríklad, ale toto by mohlo zmiasť a je to nepraktické...

tak očíslovať políčka číslami od 1 po XXX číslo od pravého horného rohu po ľavý dolný roh. Nie som nejaký extra bojovník, ale určite lepšie pre mňa je "Player, daj si pohyb na políčko 123", ako "Player, daj si pohyb do ľavého dolného sektoru od vlajky na políčko vpravo dole v tom sektore".
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore