Návrhy na vylepšenie hry

DeletedUser3950

Hosť
Myslíš, že by tým IQ testom niekto prešiel? :D. Keby bola odmena úroveň 150 možno by ich napadlo nechať si poradiť :D.
 

DeletedUser9453

Hosť
Zdravicko,
mal by som jeden postreh, v jednotlivych prispevkoch na mestskom fore by sa okrem datumu vytvorenia prispevku (Napísané [datum]) mohlo zobrazovat aj datum poslednej zmeny prispevku (napr. : Zmenené [datum] ). Viem, ze to stoji dalsiu premennu, ale myslim, ze by to bola uzitocna feature, pre tych ktori vyuzivaju mestske forum na vymenu informacii medzi jednotlivymi hracmi..Co vy na to?
Lukas
 

DeletedUser

Hosť
glov ty už si čistý ... to čo začína na K a končí na T ...

mám jeden nápad, obmedziť tie prehnané exp zo stavania kostola v meste, podľa mňa je to až moc neprimerané ...
 

DeletedUser

Hosť
praveže sa po dlhom čase troška zvýhodnili stavbári,aspoň maju večšiu motivaciu robiť, dobry duelant spravi 3 duely ma 1500xp.. a kdeťa taky stavbar doženie ked nema dobre roboty na xp... už sa vam nepači že stavbari idu hore , kde biste beznich boli" :p
 

DeletedUser

Hosť
stavbár nemá dobré roboty ? a čo stavba kasína, misia ? aj na peniaze aj na skúsenosti aj na nález a ešte sú aj ľahké tie práce...

a kostol ? aby dával 1000exp okey pohoda, ale už som videl reporty s 3-5k exp za hodinu ? to trošku prehnali
 

DeletedUser

Hosť
no ved nedopraješ troška výhod stavbárom, aspoň konkuruje inim charakterom, a nieje vždy na poslednom mieste" takže ked bude novy svet môžeš byť stavbárom a skusiť sa hrať "stavať si :D
 

DeletedUser

Hosť
asi nechápeš však ? najlepšia práca za 24 energie dáva cca 610 exp keď je zlatá 1200...

stavbár za 24 energie dostane 2x toľko a viac + ešte ani nemusí dúfať, či tá práca zlatá bude alebo nie ... proste doblbá kliká a expí ... hnus
 

DeletedUser

Hosť
no práve toto je to čoťi zamota hlavu ked si viberáš z 4 charakterov, nad stavbarom bisi ani neuvažoval, ale skôr vojak ti vletí do oka, nuž teras ti vletí do oka stavbar lebo ma vela xp... toje ten zámer abisi nebral vždy stavbára na posledné miesto.. ak pochopiš myšlienku tak bude fajn :)
 

DeletedUser

Hosť
ty nechápeš moju myšlienku ... nevravím zrušiť to ale len zmierniť ...

+ nie nevletí mi do oka vojak, ale dobrodruh, takže tak :) a aj nad stavbarom som uvažoval kvôli %k exp
 

DeletedUser

Hosť
asi nechápeš však ? najlepšia práca za 24 energie dáva cca 610 exp keď je zlatá 1200...

stavbár za 24 energie dostane 2x toľko a viac + ešte ani nemusí dúfať, či tá práca zlatá bude alebo nie ... proste doblbá kliká a expí ... hnus

Si duelant spravis dobry bulid na niekoho v top a mas za 12 energie aj 4k expov.To neni ale vobec prehnane ani to nezvyhodnuje duelantov :eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
čítaš či ani nie ? som dobrodruh ... ja neviem či ste retardovaný, alebo čo vravím, že to zabilo dobrodruha a nie duelantov ... mám takú chuť nadávť, tu si každý melie len svoje, ani neprečíta príspevok pred tým ...
 

DeletedUser

Hosť
a kto bráni dobrodruhovi stavať kostol? to mi ešte povedz...
 

DeletedUser

Hosť
nehľadajte dôvody prečo by som ten kostol mať stavať, berte príklad normálneho dobrodruha, ktorý robí klasické práce a musí sa naháňať za zlatými a striebornými ...
 

DeletedUser

Hosť
ty tu stale tocis len o dobrudruhovi ked sa ti nepaci nemal si zanho hrat :ociza:
 
Hore