Návrhy na vylepšenie hry

DeletedUser

Hosť
No na tvojom mieste by som nad týmto ešte porozmýšľal...
Si urobil nejakú súťaž a hneď si "zožral" všetkú múdrosť sveta a slávu Buffala? Čo si tu nejaká celebrita?

.

nikto ma priatelov automaticky, iny si ich musi kupit napr. sutazou... tak to chodi aj v zivote ... ze si bohate deti "kupuju" kamaratov nič nove :)
 

DeletedUser7779

Hosť
Ahojte,

V priateľoch mám strašne veľa hráčov, a niektorí, ani neviem čo sú / kto sú.

Preto by som prijal možnosť popísať hráča cca 3 slovami (napr. predavač kried, sponzor do súťaže, obchodník s truhlami,...). :ahaok:

Je to možno blbosť, ale ja by som to veľmi prijal :happy1: .

Čo poviete? :--) .

Podľa mňa nepotrebne, ja som si tiež podával priateľov, ktorých som nepoznal, ale po čase som si ich vymazal, a nechal som si iba tých, ktorých som poznal, a tak to mám doteraz. Čiže na tvojom mieste si neznámych nepridávam.
 

DeletedUser

Hosť
Chcel by som aby sa na minimape zobrazovali mestá kde som kúpil predmet na trhu pre lepší prehľad :)
 

DeletedUser3950

Hosť
Predpokladám, že on myslel, že keď si otvoríš minimapu, tak aby to bolo vidieť aj v tom menšom prehľade tých sektorov, nie len, keď si na jednotlivý sektor klikneš a to by som privítal aj ja.
 

DeletedUser4623

Hosť
Kto tu hovorí o tom, že si myslím, že som celebrita ?!

Jéj, konečne aj niekoho iného napadlo, šíriť zábavu zaprášeným divokým západom.. :)

Mobilnú verziu by som samozrejme prijal aj ja, ako som už písal minule v tej inej téme.. Že vraj má byť niekedy teraz, začiatkom roku 2013. Už sa neviem dočkať. :ahaok:

Prepáčte že som tak vybuchol...

no to že si nehovoril že si celebrita je pravda ale tvoje správanie tak nasvedčuje....
a ktomu že marcusa nikto nepozná: Si tu ledva 4 mesiace. Najprv si tu bol poskromne... Urobil si súťaž kde ťa spoznalo 30 ludí a robíš sa na ťažkéh frajera- už ti chýba iba 10cm hrubá reťaz a na nej zavesený kanálový poklop (v skratke DEKEL) ako medajlón :odJackNoface: omg skoro každý druhý hráč pozná Marcusa.... a už to tu odznelo: zato že si urobil súťaž neznamená že si najväčší kráľ SK TW.... a k nápadu zbytočnosť založ si zošit alebo poznámkový blok tzv. "de* bilníček" a tam si kľudne môžeš písať mená aj s čím sú spojené ;)
 

DeletedUser9056

Hosť
To všetko sme už počuli, na čo to píšem druhý krát? S Marcusom som sa mýlil, urobil som uzáver moc vcas, bez toho aby som sa vôbec pozrel kto to je.

Na čo to už riešiš ?! Nebol si náhodou jeden s tých, čo nadávali Cowboyovi za spam. Veď celý tvoj príspevok je spam, keďže iný hráči to už napísali.. ;)
 

DeletedUser4623

Hosť
To všetko sme už počuli, na čo to píšem druhý krát? S Marcusom som sa mýlil, urobil som uzáver moc vcas, bez toho aby som sa vôbec pozrel kto to je.

Na čo to už riešiš ?! Nebol si náhodou jeden s tých, čo nadávali Cowboyovi za spam. Veď celý tvoj príspevok je spam, keďže iný hráči to už napísali.. ;)

predstav si bol som ;) ale je rozdiel medzi príspevkami v ktorých nič nie je a tými v ktorých je myšlienka....
riešim to preto lebo je to potrebné.... nie je to spam aj keď to ostatní napísali pretože som vyjadril svoj názor k danému návrhu ;) pokial viem nazýva sa to demokracia, čiže tieto príspevky mali polovičnú hodnotu spamu keďže sa tu riešia problémy ohladom teba...
 

DeletedUser

Hosť
chlapci?Niesú toto návrhy na vylepšenie hry náhodou???? ;)
 

DeletedUser9056

Hosť
predstav si bol som ;) ale je rozdiel medzi príspevkami v ktorých nič nie je a tými v ktorých je myšlienka....
riešim to preto lebo je to potrebné.... nie je to spam aj keď to ostatní napísali pretože som vyjadril svoj názor k danému návrhu ;) pokial viem nazýva sa to demokracia, čiže tieto príspevky mali polovičnú hodnotu spamu keďže sa tu riešia problémy ohladom teba...

Aká myšlienka ? :D Buď ma chceš dostať do zlého svetla, alebo si len takto získavaš príspevky ( za oboje by som sa ja hanbil, a nerobil by som to ). Pokiaľ sa máme riadiť podľa toho, čo si teraz napísal, tak ani jeden Cowboyou príspevok nie je spamom, rovnako má polovičnú myšlienku / pointu.
Pokiaľ si si nevšimol, tak daný návrh, na ktorý ty reaguješ je dávno vyriešený, t.j. je to spam.
Prosím vysvetli mi ten "problém ohľadom mňa", lebo ja o žiadnom neviem.. :eezmurk: A prosím do OS, aby sme tu nespamovali takýmito blbosťami, čo ťa trápia na srdci ( alebo už mi nenapíšeš, lebo za to nedostaneš bod príspevku :D ).
Tu to už neriešim, zbytočné hlúpe príspevky...
 

DeletedUser

Hosť
Hlavné funkcie-Práca

Chcel by som aby ste pridali viac šťastia na prácu vykrádanie hrobov.Veľa hráčov sa sťažuje že cez tú prácu nejde nájsť 3.kľúč :grrr: censored .Odporúča sa ísť cez obchodníka ale to trvá dlhšie kým sa na to vybudujem. :odJackNoface:
 

DeletedUser

Hosť
navrh na vylepsenie hry

v poslednej dobe sa velmi rozsirilo klamanie a podvadzanie v hre a to tym sposobom ze niekto slubuje vymenu a potom oklame a okradne. KVOLI TOMU ODCHADZA Z HRY VELA LUDI. Aj vcera skoncil jeden hrac len kvoli tomu.

Moj navrh je aby sa s tym vedenie zacalo vaznejsie zaoberat, klamari a zlodeji sa s tym vela krat aj chvalia na chate, takze to nie je take tazke zistit a nie je to len neopodstatnene oznacenie niekoho za zlodeja....

Mohol by sa aj vylepsit system trhu pri vymene veci, ako to tu uz bolo vela krat navrhnute.

vela ludi to znechucuje a odraza, aj skusenych hracov aj zaciatocnikov. Ak ich niekto takyto okradne hned na zaciatku tak si povedia ze je to hra na nic a pojdu hrat nieco ine....
 

Deleted User - 4

Hosť
Hebi, my sa tým zaoberať nebudeme, my nemôžeme nahradzovať výchovu rodičov.

Čo sa týka "okrádania", to čo niektorí nazývajú krádež, nie je žiadna krádež - preto to ani je proti pravidlám hry. Keď niekto nechce byť okradnutý, nech nepredáva predmety pod cenu. Ľahké.
Inak dokým budete označovať ľudí, čo si niečo kúpia na trhu za cenu, ktorú určil sám vlastník - za zlodejov, tak sa to asi nikdy nezmení - chyba je hlavne na strane predávajúceho.
Musíte si na to sami dávať pozor a nepredávať predmety pod cenu.
 

DeletedUser3501

Hosť
Tak Linteo ale musíš chápať aj situáciu hráčov. Nie každý má hlavne v začiatkoch svetov hotovosť 200-300000 dolárov (ale aj menej), preto je jednoduchšie si veci meniť. Iste chápeš čo znamená pojem veci meniť( ja mám zvyšný opasok ala swereagena, ty máš taschungov tomahawk. 200k nemá ani jeden z nás preto je jednoduchšie to meniť).

Možno by nebolo od veci zamyslieť sa nad nejakým systémom ako zabrániť tomuto okrádaniu. Možno by stačilo vrátiť ukradnutú vec pokiaľ by bol jednoznačný dôkaz o tom, že druhá strana si nesplnila to čo sľúbila
 

DeletedUser

Hosť
naučte sa obchodovať ako sa obchodovať má, a slovo problém, nebude hrať žiadnu rolu :)
 
Hore