Návrhy na vylepšenie hry

DeletedUser

Hosť
hodila by sa možnosť označenia všetkých nových oznámení ako prečítané, taktiež by som pridál nejaké nové smajle do chatu v tvare symbolov, napríklad "palec hore" - dosť používaný, potom uloženie makra (formátovania) písma v chate alebo tiež ukázanie profilu hráča pri kliknutí naň v boji o pevnosť
 

DeletedUser

Hosť
- zmeniť tovar u obchodníkov v meste trebárs raz za mesiac
- v okne "Oblečenie na prácu" pridať tlačidlo: Obliecť všetko
- vymyslieť niečo ako "Oblečenie na duel" (navrhne vhodné oblečenie, rovnako ako pri prácach)
 

DeletedUser

Hosť
mňa napadlo keby sa mestá oveľa oveľa zväčšili tak, aby cez cesty mohli prechádazť koče s koňmi, ľudia a tak... alebo by sa na mesto vôbec nemuselo klikať, rovno by si prešiel na konkrétnu budovu... taktiež by mohlo okrem šerifa pribudnúť viac budov v meste, a duely sú povedzme to na rovinu sú hrozné keby boli v 3D to by bolo! boje o pevnosť by sa mohli vylepšiť ( napadlo ma ako v Battlefield 3 :D ) ale to asi nie každý by ovládal svoju postavu W, A, S, D mieril by atď ale to prinesie až čas.
 

DeletedUser9056

Hosť
mňa napadlo keby sa mestá oveľa oveľa zväčšili tak, aby cez cesty mohli prechádazť koče s koňmi, ľudia a tak... alebo by sa na mesto vôbec nemuselo klikať, rovno by si prešiel na konkrétnu budovu... taktiež by mohlo okrem šerifa pribudnúť viac budov v meste, a duely sú povedzme to na rovinu sú hrozné keby boli v 3D to by bolo! boje o pevnosť by sa mohli vylepšiť ( napadlo ma ako v Battlefield 3 :D ) ale to asi nie každý by ovládal svoju postavu W, A, S, D mieril by atď ale to prinesie až čas.

Ehm, my nehráme online alebo počítačovú hru, ale browser. Všetky tie 3D veci, animácie, hry sa mi vôbec nepáčia.. už to tu raz bolo a mal som rovnaký názor. Samozrejme, že by to bolo veľmi pekné, ale na takéto "vylepšenia" je podľa mňa ešte čas. The West je browser hra a nie nejaká online-ovka. :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
to je asi pravda ale aspoň tie duely by sa mohli zmeniť pretože toto mi musíte dať za pravdu: mám v ruke nôž ale päsť a STRIEĽAM ! to ako a tiež ak mám niekde cestu a ide cez jazero tak cezeň normálne prejdem :D niesme Ježišovia :D
 

DeletedUser9556

Hosť
Dobrý deň, na zatraktivenie hry, by som Vám chcel odporúčiť, aby ste v týchto horúčavach zaradili do hry prémiové úlohy. napr: Stráženie bazéna, Plážový playboy, Beach voleybal a podobné letné aktiviy.
Odmenou by mohla byť nejaká letná súprava. Plážove šortky, šiltovka, tielko, šľapky, šnúrka namiesto opaska, letný náhrdelník, slnečník - predmet, opaľovací krém - zbraň, zmrzlina - ľavá ruka, plážová štvorkolka - zviera.
 

DeletedUser7779

Hosť
Nemyslíš že je to trochu modernejšie než je samotný Western? :DD A navyše mi to nejak spolu nesúvisí. No, kto vie, možno by tu to pridali, keď už tu chcú pridať aj tepl*ch chlacov. :DD
 

DeletedUser9056

Hosť
Zmazať vlastnú tému

Pridal by som do hry, konkrétne na fórum v hre možnosť zmazať vlastnú tému aj keď nie som zakladateľ, alebo tá téma je na aliančnom fóre. Je to síce drobnosť, no celkom by sa to zišlo.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ja by som jednoznačne uvítal, keby sa vrátil panel s BB-kódmi do príspevku ktorí chcem upraviť. Minule som jeden už vložený príspevok musel skopísovať, vložiť ako nový príspevok a tam to celé s BB-kódmi doladiť, tak ako som chcel. Myslím si že jednoduhšie by bolo keby sa panel s BB-kódmi vrátil na to miesto ako sme ho skôr mali :)
 

DeletedUser10047

Hosť
moj návrh je myslím si celkom fajn
Keď s niekým chatujem možno by bolo dobré v chate zobrazovať ,že či videl moju správu ... takže za všetkým napísaným by sa po uvidení druhého hráča zobrazilo Videné alebo jednoducho V :p
 

DeletedUser

Hosť
Suprav je tu uz sice na marnost ale stale tu nie je suprava Shane-ova?
tiu2.jpg

"Byl to Shane"
https://www.youtube.com/watch?v=MZldgfBfpUY

Železnica - pokladajú sa tu kolajnice už neviem ako dlho ale vlak stale nechodi. Pridat prepravu vlakom trasa krizom cez celu mapu kde bude mozne za poplatok trebars 1000$ prejst z jedneho konca mapy na druhy za par minut.
 

DeletedUser2929

Hosť
[SPOIL]...

Železnica - pokladajú sa tu kolajnice už neviem ako dlho ale vlak stale nechodi. Pridat prepravu vlakom trasa krizom cez celu mapu kde bude mozne za poplatok trebars 1000$ prejst z jedneho konca mapy na druhy za par minut.[/SPOIL]

Petee toto prepracoval oveľa lepšie ako ty a istého času sa o tom skutočne rozmýšľalo a nakoniec to INNO zavrhlo. Nemyslím si, že to plánujú do hry dať
 

DeletedUser9352

Hosť
Podľa mňa by ste mali vytvoriť nejakú prehľadnejšiu a hlavne lepšie ovládanú aplikáciu pre ANDROID a iPHONE lebo ked ste na nejakom tom mobile na TW riadne zle sa to ovláda, mrzne to, zle sa načitávajú práce a hlavne musite na niektore tlacidla kliknut aj 8 krat aby vam to raz zadalo tu pracu. Takze podla mna by ste mali vytvorit nejaku tu aplikaciu pre mobily popripade verziu pre mobily. Navyše takéto verze pre mobily maju vsetky browser hry od INNO GAMES okrem THE-WESTU.
 
Hore