Návrhy na vylepšenie hry

DeletedUser9352

Hosť
nj ale ja som myslel trošku inak. skor by bolo lepsie keby to bolo robene formou nejakej APK na GOOGLE PLAY. :) nemyslel som formou stranky cez OPERU alebo CHROME.
 

DeletedUser7779

Hosť
Zase dalo by sa to aj cez nejakú tú aplikáciu, ale podľa m§a by bolo dobré spraviť aj mobilnú verziu, i keď tento rok to asi nebude.
 

DeletedUser8190

Hosť
ja by som uvítala v shoper za upd posilenie ktore by umožnilo duelovat ihned po tom ako dostanem komu :) aby som nemusela čakat 2 dni
 

DeletedUser

Hosť
Mna napadla sekcia na trhu:vymena.Vzhladom na to,ze prichadza k dost castym kradeziam tymto sposobom,bolo by to celkom prospesne.
 

DeletedUser9352

Hosť
Výmena tu už bola, nabudúce treba hľadať. Mimochodom, aj keby boa tá výmena, museli by ste si to obaja od seba kúpiť. Proste je to kúpa, len s dvomi hráčmi. Ale má to výhody, lebo tie veci si môžete vymeniť za lacné ceny. :)

http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=18813&highlight=výmena+predmetov Dalo by sa to spraviť aj takto ako to písal Johnny, no lenže to by muselo aj Inno schváliť.


to by sa dalo vyriesit ze by pri ikonach ako je napr. blokovat alebo pridat hraca k priatelom,... bola ikonka navrhnut vymenu a hracovi by prisla ziadost ako chodi do mesta ze ten ktory hrac chce tu vec vymenit za tamtu... :) :howgh:
 

DeletedUser9352

Hosť
:) jj ... :D co tak skusit vyhlasovanie nejakych sutazi s odmenami (tak ako je teraz na divokych kmeňoch) - co ja viem navrhni vzhľad záhlavia, posli na forum. a mozes vyhrat napr. tablet alebo tricko..
 

DeletedUser2929

Hosť
Nemohlo by sa zaviesť niečo ako zástup (na Divokých kmeňoch funguje, ak sa nemýlim) ? V pravidlách je totiž napísané, že hráč nesmie dať svoje heslo inému hráčovi. Ale povedzme, že nejaký hráč ide na dva dni preč, čiže sa mu neoplatí dávať dovolenku a chce sa zúčastňovať bojov o pevnosť svojej aliancie. Bohužiaľ, bude mimo TW a tak by mohol určiť hráča, ktorý bude mať prístup na jeho účet, myslím že na DK sa dajú aj nastaviť presné veci, ktoré zástup má povolené robiť (čítať / písať poštu, povedzme predávať veci, kupovať veci...). Čo poviete ?
 

DeletedUser9352

Hosť
Nemohlo by sa zaviesť niečo ako zástup (na Divokých kmeňoch funguje, ak sa nemýlim) ? V pravidlách je totiž napísané, že hráč nesmie dať svoje heslo inému hráčovi. Ale povedzme, že nejaký hráč ide na dva dni preč, čiže sa mu neoplatí dávať dovolenku a chce sa zúčastňovať bojov o pevnosť svojej aliancie. Bohužiaľ, bude mimo TW a tak by mohol určiť hráča, ktorý bude mať prístup na jeho účet, myslím že na DK sa dajú aj nastaviť presné veci, ktoré zástup má povolené robiť (čítať / písať poštu, povedzme predávať veci, kupovať veci...). Čo poviete ?

v pravidlach je napisane, že je zakázané dávať svoje heslo inému hráčovi... :Oo :(

§1
 

DeletedUser

Hosť
ja som myslela na to isté....presne, na DK to funguje bez problémov....pravdaže tu potom sú hráči nútení porušiť pravidlá,i keď mnohí to nerobia so zlým úmyslom....keby tu bola taká možnosť, všetko by sa tým vyriešilo)))
 

DeletedUser2929

Hosť
A niekedy im potom ukradnú účet (viď. Riko27),... takže toto by bolo myslím veľmo prospešnô )))
 

DeletedUser2929

Hosť
a potom nabehne nejaký mudrc s tým, že vlastne porušil pravidlá a teda si za to môže sám a nič by mu nemalo byť nahradené, lebo porušil pravidlá... bludný kruh )) preto takéto čosi ))
 
Hore