Návrhy na vylepšenie hry

DeletedUser3501

Hosť
Tiež by som sa rád dozvedel nejaké návody od skúsenejších ako ja :--)

Ja som doteraz tiež nebol oklamaný ako na druhej strane som iste prišiel o veľmi dobré obchody kvoli mojej opatrnosti :)
 

DeletedUser

Hosť
jednoduché, nemeň s niekým koho nepoznáš a komu neveríš. to je prekvapenie, čo? :D
 

DeletedUser

Hosť
niekedy je dobré sa opýtať priateľov či hráča s ktorým niečo chceš riešiť poznajú a či sa mu dá veriť ...
 

DeletedUser4623

Hosť
no lebo to pomôže však? :D čo ak to "priatel" obchoduje s tým dotyčným a je to "pasca" ? čiže ani natom nie je spolah ;) :p
 

DeletedUser

Hosť
čaute ludia, nedávno ma napadlo pri vylepovaní plagátov, možno to bude sprostosť, že sa bude dať nájsť plagát pri práci, na ktorom je odmena za nejakého hráča. myslím tým dákeho NPC, ktorého keď zduelujete (použijete ten plagát), tak keď vyhráte, dostanete odmenu. ak prehráte, nič ste nedostali a predmet zmizol. neviem či ma chápete, ale jednoducho sú hľadaní dáki NPC banditi a vy ich môžete zduelovať a vybrať si odmenu :D

potom ma ešte napadlo, že ako si môžeme dať bod schopností do schopností, tak by sa dal ten bod použiť aj do energie, teda niekto by mal 101 energie, iný 120 a podobne...

a ešte pri novej úrovni by sa mohla dať duelová aj pracovná motivácia na 100% ;)
 

DeletedUser

Hosť
JA mam taky navrh ze ked vam niekto sepne tak vam vyskoci okno ze ci to chcete otvorit ale ked ten co vam sepka rychlo pise zasebou a vy to este nestihnete odkliknut tak to musite potom odklikavat tolko krat kolko viet vam napise a to by som chcel odstranit lebo je to dost otravne
 

DeletedUser

Hosť
vylepsenie 1: odstranit obrazky zo zoznamu priatelov v chate, aby to bolo tak ako predtym, len meno a ci je online, teraz to zabera moc miesta a je to take jak pre 6rocnych

vylepsienie 2: pridat do chatu, tak ako bolo predtym, ze ked prejdem mysou nad niekoho meno, tak ukaze jeho lvl

vylepsenie 3: viac zvyraznit strieborne prace, zda sa mi ze svietili viac, teraz to obcas ani nevidim, len vdaka cloth calc si to potom vsimnem na mini mape.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
vylepsenie 1: odstranit obrazky zo zoznamu priatelov v chate, aby to bolo tak ako predtym, len meno a ci je online alebo off , teraz to zabera moc miesta a je to take jak pre 6rocnych

len by som zmenila, že ani tí OFF ma v danej chvíli moc nezaujímajú...stačí tých ON, aj tak môžem šepnúť len im
 

DeletedUser6273

Hosť
Podporujem na 100 % všetky vyššie uvedené navrhované vylepšenia od hebibty a nicky:)
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som prijal také vylepšenie že keď upadneš do kómy /čo je 48 hodín/, že by sa dalo niekde také odpočítavanie aby som vedel kedy mi to presne končí /odpočitacie hodiny že 38 hodín a 40 minút alebo že upadol som do kómy 26.5 16:00 a bude tam 28.5 16:00 môžeš duelovať.
 

DeletedUser3733

Hosť
Ja by som prijal také vylepšenie že keď upadneš do kómy /čo je 48 hodín/, že by sa dalo niekde také odpočítavanie aby som vedel kedy mi to presne končí /odpočitacie hodiny že 38 hodín a 40 minút alebo že upadol som do kómy 26.5 16:00 a bude tam 28.5 16:00 môžeš duelovať.

Pred updatom 2.0 to tak bolo, s updatom 2.0 sa to zmenilo len na počítanie dní a tuším hodinu pred koncom to počíta minúty.
Keď tam bol presný odpočet, tak to bolo pre hráčov prehľadnejšie.
 

DeletedUser

Hosť
mohli by ste zmeniť predávanie zberateľských vecí , vážne by ste mne aj ostatným pomohli :)
 

DeletedUser

Hosť
- po starom trvala praca 2h, do automatizacie je mozne zadat 4 ulohy tzn. 8hodin
(akurat na noc pokial mate dost energie)

- po novom trva praca max. 1hodinu, do automatizacie je mozne zadat pracu uz len na 4hodiny (alebo 3hodiny + spanok) čo je bez "premia" dost malo
 
Hore