Návrhy na vylepšenie hry

DeletedUser

Hosť
bolo to zamerané na hocikoho kto pracuje, a nedueluje, alebo nestavia ... nevadí ... ja sa reskillnem na ten kostol,a le ide o to, že nemám inú možnosť
 

DeletedUser4111

Hosť
Doplnenie denných zadaní

Neviem, či už niekedy niečo podobné niekto navrhol, ale čo keby sa doplnila možnosť ohľadom boja o pevností do denných zadaní? Buď ako ďalšie zadanie (podľa priloženého obrázku), alebo prípadne ako +1 do prvého zadania pre plnenie úloh ... :)

[SPOIL]http://screencast.com/t/phmRR10hm87L[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
Trh: Je mestský, verejný a aliančný. Hráči často obchodujú medzi sebou, tak by sa tam aj mohol pridať súkromný trh. Hráč by tam zadal meno hráča, ktorému by predal nejaký predmet, a ten predmet by videl iba on. Prípadne, keby tam uviedol meno hráča, tak by to iný hráči videli, ale nemohli to kúpiť. Možno to je zbytočnosť, možno sa to zíde.
 

DeletedUser7779

Hosť
Neviem, či už niekedy niečo podobné niekto navrhol, ale čo keby sa doplnila možnosť ohľadom boja o pevností do denných zadaní? Buď ako ďalšie zadanie (podľa priloženého obrázku), alebo prípadne ako +1 do prvého zadania pre plnenie úloh ... :)

[SPOIL]http://screencast.com/t/phmRR10hm87L[/SPOIL]

Áno, toto tu už bolo, asi od ePka, pravdepodobne, ale viem že to tu už bolo. A s týmto návrhom som aj súhlasil.
 

DeletedUser

Hosť
čo sa týka pridaní boja o pevnosť do denných zadaní je to super nápad aspoň by som mal každý deň o dlhopis viac v podstate zadarmo, ale je možné že to nepridali práve preto lebo to už je činnosť pri ktorej sa už dlhopisy dajú získať a pomerne ľahko
 

DeletedUser7779

Hosť
čo sa týka pridaní boja o pevnosť do denných zadaní je to super nápad aspoň by som mal každý deň o dlhopis viac v podstate zadarmo, ale je možné že to nepridali práve preto lebo to už je činnosť pri ktorej sa už dlhopisy dajú získať a pomerne ľahko

Stačí sa na boji iba zúčastniť a už dostaneš dlhopisy. ;)
 

DeletedUser9056

Hosť
Pridanie krátkeho popisu k priateľom.

Ahojte,

V priateľoch mám strašne veľa hráčov, a niektorí, ani neviem čo sú / kto sú.

Preto by som prijal možnosť popísať hráča cca 3 slovami (napr. predavač kried, sponzor do súťaže, obchodník s truhlami,...). :ahaok:

Je to možno blbosť, ale ja by som to veľmi prijal :happy1: .

Čo poviete? :--) .
 
Ahojte,

V priateľoch mám strašne veľa hráčov, a niektorí, ani neviem čo sú / kto sú.

Preto by som prijal možnosť popísať hráča cca 3 slovami (napr. predavač kried, sponzor do súťaže, obchodník s truhlami,...). :ahaok:

Je to možno blbosť, ale ja by som to veľmi prijal :happy1: .

Čo poviete? :--) .


No ja si pridávam do priateľov iba priateľov (logické, nie?), takže ja takýto problém nemám...

Nápad to síce môže byť dobrý, ale nemyslím si, že by to vývojári do hry pridali.
 

DeletedUser9056

Hosť
No ja si pridávam do priateľov iba priateľov (logické, nie?)

Lenže Tebe asi nechodí každý deň minimálne 5 žiadostí o priateľstvo..

Ja samozrejme nie som taký, že ich odmietnem (aj keď niektorých už musím..) , lebo viem, že vždy sa mi to môže oplatiť, keď budem potrebovať pomoc, podporu, alebo veci do zbierky... :)

Preto by som prijal takúto možnosť si tam dopísať, kto to je, čo to je, čo mám od neho očakávať... :happy1:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nábad by to bol celkom dobrý nemám žiadnej námietky. mohlo by to byť len súčasť menšieho update.

PS: Neposer sa z toho že si zrobil súťaž.
 
Lenže Tebe asi nechodí každý deň minimálne 5 žiadostí o priateľstvo, keď ťa temer nikto nepozná.
No na tvojom mieste by som nad týmto ešte porozmýšľal...
Si urobil nejakú súťaž a hneď si "zožral" všetkú múdrosť sveta a slávu Buffala? Čo si tu nejaká celebrita?

Keby si občas urobil niečo pre hráčov, aby sa zabavili (napr. súťaž ako ja)...
No nebudem prezrádzať, ale čoskoro tu niečo bude...

Ja samozrejme nie som taký, že ich odmietnem (aj keď niektorých už musím, lebo by som mal asi najviac priateľov Buffala :D ), lebo viem, že vždy sa mi to môže oplatiť, keď budem potrebovať pomoc, podporu, alebo veci do zbierky... :)

Preto by som prijal takúto možnosť si tam dopísať, kto to je, čo to je, čo mám od neho očakávať... :happy1:
No je to len na tebe koho a čo si tam pridávaš, raz tu už bol nejaký podobný nápad typu "skutočný priatelia", no myslím si, že to bola pekná blbosť. Každopádne pomôcť ti môže aj hráč, ktorého nemáš v priateloch.

Aj tak budem radšej, keď sa INNO takýmito vecami nebude zaoberať. Nech už konečne urobia mobilnú verziu hry, ktorú očakáva veľa hráčov.
 

DeletedUser9056

Hosť
Kto tu hovorí o tom, že si myslím, že som celebrita ?!

Jéj, konečne aj niekoho iného napadlo, šíriť zábavu zaprášeným divokým západom.. :)

Mobilnú verziu by som samozrejme prijal aj ja, ako som už písal minule v tej inej téme.. Že vraj má byť niekedy teraz, začiatkom roku 2013. Už sa neviem dočkať. :ahaok:

Prepáčte že som tak vybuchol...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nemyslím že je vhodné používať toľko smajlikov v jednom príspevku ale to je fuk.
A ok napísal si to ako príklad ale už to čítam asi štvrtý krát (musíš byť macher ako ja lebo ja som vytvoril súťaž......)
 

DeletedUser8766

Hosť
chlapy....poznam jeden dobrý vynález.....ups, dokonca dva PERO a PAPIER :)

používam ich už dlho a za celý ten čas ani jeden BUG :)
 

DeletedUser

Hosť
ten asikov napad je dobry velmi by mi to pomohlo lebo mam komu priatelov z ktorych je polovica ludi ktory mi davaju produkty a uz mi je blbe stale sa ich pytat co mi maju dodat alebo preco ich mam v priateloch a stale by bol ten napad praktickejsi ako znacky na mape ktore nevyuzije nikto
 
Hore