Nový názov sveta na D

Jaký bude jméno nového světa?


  • Celkový počet hlasujúcich
    325
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser10377

Hosť
Keďže som po dlhom, dlhom čase(od sveta 1 som to nehral - čiže od príchodu the west na SR) a hrám znova iba zo dva týždne na už dosť rozbehnutom svete(Cali), tak začnem určite nový svet a určite budem vojak, tak ako som bol aj na začiatku a tak ako som aj v reálnom živote.
 

DeletedUser

Hosť
vybral som názov pre nový svet - DELAWARE
hra sa mi veľmi páči
budem pokračovať aj v novom svete
 

DeletedUser

Hosť
hlasoval som uz ani neviem za co asi za dallas, a hra sa mi pacila pred updatami a predtym kym kazdy tyzden skoro vymyslali kadejake tomboli a cirkusi pre nugetakov tot vsjo na buduci update by ste mohli spravit taky zeby ste hru vratili spat o 3 roky
 

DeletedUser

Hosť
Nový svet zrejme hrať nebudem...už takto to ledva stíham...ale nikdy nehovor nikdy...:)
 

DeletedUser6239

Hosť
Áno začnem hrať nový svet. To bude asi preto pretože TW je moja jediná online hra. Kamarátom som už odporučil dúfam že sa niekto pripojí.
 

DeletedUser

Hosť
Počul som, že bude nový svet
tak to musím The-West zapnúť hneď.

Nový svet to je krása
moja postava v ňom viníma sa.

Zapnem The-West vidím je to krása
duelovať začnem zasa.

Mojej postavy sa každý bojí
je to rytier v temnej zbroji.

Tak to je krátka básnička :) Ďakujem, že ste si ju prečítali. Ano chcem začať hrať nový svet a duelovať o sto-šesť :)
 

DeletedUser

Hosť
Nechystám se tam hrát, těch světů je už příliš a na nových světech to je do půl roku stejně to samé jako na starých...
 
Nový svet postava asi dobrodruh určite doporučim a zdravím všetkých normalných hráčov a spoluhráčov Pekný deň a veľa herných a osobných úspechv....
 

DeletedUser10335

Hosť
Je to skvelá hra, ktorej možnosti sú takmer neobmedzené až na max. level a od levelu 50 a vyššie je menej úloh. Hrám, Californiu, Buffalo a Texas, čo svedčí, že táto hra patrí k elite.:howgh: :D (FOREVER vojak) až teraz :howgh:
 

DeletedUser9478

Hosť
Ahoja,
no musím přiznat, že se mi ty názvy moc nelíbí- ještě tak to Death Walley, pro které jsem taky hlasoval... A jinak, obávám se, že to bude dobrý svět do chvíle, než, tam naskočí první tombola... ale snad ne. No určitě tam pudem a budem doufat...
 

Deleted User - 4

Hosť
Anketa bola uzavretá, výsledky (výhercovia) budú čoskoro!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore