Nový názov sveta na D

Jaký bude jméno nového světa?


  • Celkový počet hlasujúcich
    325
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ja som začal kedysi dávno na CZ svete..:D potom svet 5, presun na Texas.... A už sa veeeľmi teším na nový svet...:D
 

DeletedUser

Hosť
CHcel som sa zapojiť s tipom Delaware hneĎ na žačiatku, no sa mi to zdalo krkolomné, ale ako ludia posúvajú tento názov vpred , tak sa mi celkom páši, takže má u mňa hlas a je mi ľúto, že u mňa najskôr odporoval.
 

DeletedUser6282

Hosť
Hlasoval som za Delaware, zie to zaujmavo a inak sa tam nechystam hrat :)
 

DeletedUser9915

Hosť
hlasoval som za Delaware je to super nazov a ked bude ten svet tesim sa nan a the west hram od zaciatku je to super online hra najlepisia len tak dalej :)
 

DeletedUser3983

Hosť
Delaware podla mna fajn meno, The west hram par rokov nie som profik ale je to fakt asi najprepracovanejsia hra co poznam :) a hrať určite budem :)
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím Laudisa a kopka (Zohana) :D

Za to, že hrám TW, chcem poďakovať mojim rukám, že mi vždy boli po boku, mojim nohám za to, že ma vždy podržali a mojim prstom, s ktorými som vždy mohol počítať... ;)
 

DeletedUser10324

Hosť
Kedze DilinoNugetland nebol v zozname, hlasoval som za Dallas.
 

DeletedUser

Hosť
teším sa na nový svet, pretože budem môcť vyskúšať nové veci bez toho, aby som musel robiť reskill :) proste sa mi páči že na každom svete si žijem inak:indian
 

DeletedUser

Hosť
Určite sa pripojím na nový svet :) Oživenie hry by neškodilo :) NAjviac sa mi páči Delaware ;)
 

DeletedUser2539

Hosť
ja hram vsetky 4 svety a tento asi hrat nebudem lebo keby som mal 5x absolvovat ten nový tutoriál tak :Oo_Oo
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore