Nový názov sveta na D

Jaký bude jméno nového světa?


  • Celkový počet hlasujúcich
    325
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Z ponuky sa mi najviac paci meno Delaware. Mam pekne rozohrane Buffalo a berie mi to viac casu ako je dobre a kedze mam aj ine povinnosti, novy svet uz zacinat nebudem.
 

DeletedUser

Hosť
Hlasujem za Delaware. Hrávam aj na Californií a teším sa na nový svet. Hra je super a je to jediná online hra ktorú hrávam. Odporučil som ju aj môjmu najlepšiemu kamarátovi, ktorý bol príjemne prekvapený. :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
hlasujem za Delaware, jednoznačne je to podľa mňa najlepšie

k TW môžem povedať akurát to, že som hral rôzne dlhú dobu desiatky onlinovek a toto je jediná u ktorej som ostal a to hovorí za všetko.

na nový svet možno prídem, pravdepodobne dobrodruh (možno stavbár - podľa toho ako upravia jeho pevnostný bonus(ak ho teda upravia)) zameraný na boje.
 

DeletedUser8766

Hosť
Dal som Death Valley už len z toho titulu, že Delaware a DIVOKÝ ZÁPAD ???
Ludia!!!! Pozrite si mapu....ZÁPAD je doľava.....Delaware tam nevidno :)
 

DeletedUser6240

Hosť
Mne sa najviac páči Dallas a hodí sa mi to k The-westu aj k ostatným svetom Delawere znie tak novo
 
Nemením svoj návrh Delaware.
 

DeletedUser8518

Hosť
Mne by sa tiež páčil najviac Dallas. A určite začnem hrať nový svet, zrejme za duelanta. West je jediná hra ktorú hrám, takže času mám aj na nový svet :D
 

DeletedUser

Hosť
jasné, že si to rozohrám aj na tomto svete... na Californii mám duelanta...v novom by som skúsil asi vojaka....
 

DeletedUser7914

Hosť
Skor Delaware . the west je zajtial moja naj hra na pc a som na nu zavisli a to duplom :D
hru doporucujem pretoze je to ako realny zivot raz dostanete $ a potom ich stratite :D

Len to chcem podporujem Delaware
budem hrat na novom svete a doporucujem tuto hru kamaratom.Hra sa mi lubi strasne takato pohodova cowboyska a nie take strielacky ake su na internete.

Budem tam hrat za Duelanta a hraju tu moji 2 kamarati BlackCowboy123 a parnter je clovek.

Pozdravujem vsetkych A vela Stastia
A vela Novych napadov :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4911

Hosť
Určite nie Dallas, keď Dallas je mesto v Texase :D Btw, budem tam klasicky hrať za podomového obchodníka, len tak 4 fun :))) Už sa teším
 

DeletedUser10140

Hosť
Možno na novom svete budem hrať. Neviem či na to budem mať čas, a ak áno tak dobrodruha obchodníka..
 

DeletedUser7779

Hosť
Ja som už starý hráč. Na nový svet už asi nepôjdem. Ostanem na Arizone. No tiež ma táto hra nebaví tak, ako kedysi. Proste, je to tými zmenami a neustálymi tombolami. Chápem že aj ľudkovia v Inno potrebujú peniaze ale proste, keby Inno jedného dňa nezačalo myslieť na peniaze a stále robiť tomboly, alebo... keby nezrušili nejaké veci, ktoré sa hráčom páčili tak by to možno nikdy tak z touto hrou takto nedopadlo. ( proste... každý má na to iný názor, možno to nie je tak ako to hovorím, len to je môj názor) Hej a keby som začal možno začal hrať, asi by som si dal vojaka.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore