Nový názov sveta na D

Jaký bude jméno nového světa?


  • Celkový počet hlasujúcich
    325
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5623

Hosť
hra sa mi páči, pretože je iná než iné hry... ale páči sa mi stále menej, pretože je príliš vela nových súprav.... už to nieje ten starý dobrý west... nový svet nebudem hrať.... 2 svety mi úplne stačia.... na tom novom to bude ajtak len o nugetoch
 

DeletedUser

Hosť
jedine co dufam je ze to nebude Dallas mam svoje dôvody
 

DeletedUser7466

Hosť
hlasoval som za Daleware lebo sa mi najviac pozdával :)
ale nový svet sa už nechystám hrať :howgh:
 

DeletedUser9029

Hosť
Ďalší svet, ktorý zničí ten predošlý... je asi fakt jedno ako sa bude volať. Hlasoval som za Delaware :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte !
Na novom svete by som určite hral za vojaka ako teraz aj s kamošmi .
Celkom sa mi páči názov Dallas :) Delaware ale tiež nieje zlý názov :D .
The West patrí určite k naj hrám na internete . Mam s nim skusenosti uz odmalička :)
Prajem všetkým veľa šťastia v hre :) .
 

DeletedUser

Hosť
ja začinam hrať okamžite a bral by som nazov Death Valley ..začinam ako duelant :)
 

DeletedUser9245

Hosť
dallas ziadne zbytocne dlhe nazvy a kraviny a kto to hrat nebude naco hlasuje ja urcite nepojdem hrat svet ktoreho nazov sa mi neluby len vdaka hracom co hlasuju ale napisu hrat ho nebudem
 

DeletedUser

Hosť
tak skúsiť to tam pôjdem určite a uvidím ako sa mi tam bude dariť :)... aspoň skúsim duelanta :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja hru beriem ako relax, hrám sa rád.

Mne je ukradnuté, ako sa bude nový svet volať, píšem len kvôli nuggetom, nič iné ohľadom tohoto sveta ma nezaujíma.
 

DeletedUser

Hosť
nový svet

hrávam aj iné online hry, ale The West mám najradšej, už len kvôli tématike Divokého Západu :)

ako názov volím Delaware, páči sa mi najviac.

a hrať na novom svete budem isto, konečne nejaký svet, kde začnem od jeho vzniku :D a ako postavu si vyberiem duelanta :pif paf
 

DeletedUser

Hosť
Už sa neviem dočkať nového svetu budem sa snažiť čo najskôr začať znižovať súperom HP :) :Lupič :pif paf
(Budem duelant) :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore