Nový názov sveta na D

Jaký bude jméno nového světa?


  • Celkový počet hlasujúcich
    325
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dal jsem Delaware. Ostatní názvy už jsou take okoukané. :) Hrat pujdem určitě ale jak příjde první tombola tak to asi zabalim.
 

DeletedUser4268

Hosť
Myslím, že najlepší názov bude Delaware. :) Hra sa my veľmi páči a preto ju už hrám 4 roky. Nový svet asi nebudem hrať. :/ Ale ešte sa rozhodnem ... Prajem príjemnú hru všetkým.
 
Daleware je fajn :) na nový svet sa možno pozriem a lepšiu rpg hru som nehral, len škoda, že to ide dolu vodou...
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte,Delaware je podľa mňa skvelý názov. Zdravím všetkých! :)

 

DeletedUser10341

Hosť
Hlasoval som za Dallas pretože sa mi to pozdáva viac ten názov.Hra sa mi celkom páči akurát by som pozmenil to že by som dal na výber ešte jednu triedu postavy..na novom svete budem hrávať..za postavu OldKeXo, a ked bude nový svet hru doporučím aj kamarátom.

Teším sa na nový svet :)
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím :) páči sa mi viac názvov ale najviac Delaware alebo Dallas :). Na novom svete budem určite hrať :).
 

DeletedUser

Hosť
Názov mesta

podla mna by bolo dobre to meno Dallas pretoze to znie tak napinavo, dobrodruzne a skvele
 

DeletedUser10093

Hosť
Dallas

Neviem ako vám ale mne sa najviac páči Dallas :)
 

DeletedUser

Hosť
adam985

Podla mňa by sa mohol svet volať dallas. A na novom sveťe budem určiťe hrať za duelanta :pif paf
 

DeletedUser3622

Hosť
Nový svet hrať určite budem. Budem duelant, nie ako teraz :p. Už sa teším. Hneď ako som o tom povedal kamarátovi, tak chce znova hrať. Takže dúfam, že to bude zábavné, ako všetky svety doteraz :D :Bandita
 

DeletedUser

Hosť
no ja nový svet asi hrať nebudem lebo na to nemám čas ale west celkovo je jedinečný - všade inde len mestá a vesmírne lode konečne niečo kreatívne

bol by som rád keby bol delaware lebo to má najväčšiu históriu

a ešte 1 poznámka : dúfam že vyhrám :D

prajem vám všetkým príjemnú hru ;)
 

DeletedUser5533

Hosť
Plánujem si zahrať aj na novom svete, dokonca uvažujem o zmene charakteru, pretože k 12. 10. to budú už tri roky čo hrám jedine za dobrodruha.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore