Sever vs. Juh

Ma sa tento projekt realizovat?

  • Ano, po dokonalej uprave

    Hlasy: 115 89,1%
  • Nie, nasiel som lepsi peojekt, ktory by som chcel

    Hlasy: 14 10,9%

  • Celkový počet hlasujúcich
    129
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
A ted ja žeknu svuj nazor :D :

Mozno som to preskocil ale takto (dajme tomu ze uz sa to schvalil) ze sa do severu napr pripoji 1000 hracov a do juhu iba nejakych 500? tak viete presila
a mozno nema kazdy oto zaujem tak neviem...

a ted kto chce byt neutral??? stym co bude?

ja by som bol radsej keby sa aj zato otvoril novy svet...a tam ked si clovek vytvara ucet by si tam mohol vybrat sever juh neutrál a automaticky pritom severu a juhu by sa ta postava aj objavila na mape..

a ten vyber generalov no stym si niesom isty aby to niekto nezneuzil a pod...

ps: ten 1 krok stou presilou ..no neberteto moc :D
 

DeletedUser

Hosť
Tazko bude presila ked bude max pocet moznych prihlasenych miest. Co sa tyka zasobovacej (zbieranie produktov) tam je mnozstvo neobmedzene, to je samostatna cast.
 

Deleted User - 4

Hosť
Opäť som si celý návrh pozorne prečítal a vychádza mi z toho nasledovné.

Tento projekt je veľmi dobrý, ak by boli spravené menšie úpravy, čo sa týka jednoduchosti a je úplne perfektný, ak bude realizovaný čisto zo strany hráčov.

Ak by TW Team mal do hry zasiahnuť týmto spôsobom, museli by sme to upraviť do veľmi obmedzenej podoby, čo by v podstate stratilo aj význam.

Takže, dúfam, že sa nájde niekto, kto abedymu trošku pomôže, že si tu viac o tom trošku popíšete, prípadne by si to zobral na starosť a spravil niečo takéto vo svojom svete a nie len tu napísal, že je to pekný nápad, to vidia asi všetci..

My vám k tomu môžeme pomôcť tak, že ak už niekto bude mať pripravenú funkčnú verziu pre svoj svet, stačí ak nás o tom informujete, kedy to chcete spustiť a my do vášho sveta napíšeme hromadnú správu, kde sa o tom vašom projekte dozvedia všetci hráči v tom svete, ktorí si ju prečítajú.

Takže tak, držím všetkým hráčom palce, čo sa do toho pustia. Abedy vám tu vymyslel pekný projekt, ktorý by určite priniesol zábavu do sveta, som zvedavý koľko z hráčov, čo by niečo také chceli vo svete mať, preto aj niečo urobia, pretože to záleží len od vás, bez problémov by ste niečo takéto mohli mať aj do pár dní už funkčné v tom vašom svete, ak by ste sa toho niekto ujali.
 

DeletedUser2498

Hosť
tiez som si to znovu precital

mam taku otazku tie cisla su myslene tak ze tolko bojov by bolo naraz v tom case ?
Mala pevnost – 16 bojov
Stredna pevnost – 11 bojov
Velka pevnost – 6 bojov
ak hej nestavalo by sa to ze by nik neutocil lebo by si kazdy branil pevnost ?

ja som rozmyslal a co tak to spravit tak ze nahlasia sa mesta z kazdej strany + nahlasia kolko ich hracov ma o to zaujem
a nasledne podla poctu hracov a rozmiestnenia by sa robily boje (niekde by boli boje o male inde o velke pevnosti - bolo by to podla toho kde je kolko hracov)
nasledne by sa spravila anketa z ktorej by napriklad vyslo ze vecine vyhovyje sobota o 18:00h
a tym by sa robyli utoky v tom case stym ze jeden tyzden by utocila konfederacia a v iny tyzden zas unia
trvalo by to napriklad 4 tyzdne po ktorych by sa spocitalo ze kolko krat vyhrala unia a kolko krat konfederacia a podla toho by sa vyplacala odmena (napr. 40000$ pre kazde zucastnene mesto na strane vytaza -alebo daka ina odmena)

dalej napr. 3 hraci co vo vsetkych bojoch dokopy mali najvecsie poskodenie by dostali specialnu zbran (najlepsie pevnostnu - popripade si spravit specialnu pre SK)
tiez by tak mohly byt aj hraci co mali najviac zasahov...
(ak by urcity hrac bol najlepsi vo viacerych veciach tak by dostal zbran aj tak len 1x)
dalej by mohla byt odmena pre mesta z ktorych by bola najvecia ucast v bojoch (spocitalo by sa kolko hracov doslo z toho mesta pocas vsetkych bojov)
a napr. vsetci hraci tych miest by dostali schopnosti
1. mesto 3schopnosti
2. mesto 2schopnosti
3. mesto 1schopnost
dalej ak by bolo mozne tak hraci ktory by sa zucastnily vsetkych bojova (alebo aspon urciteho poctu) by dostali medailu (nieco ako hrdy clen konfederacie, unie)


co si o tom myslite ?
hlavne by sa bolo treba dohodnut na odmenach

najvecsie minus mozno bude vydiet niekto vtom ze sa nomozu zucastnit hraci bez mesta no ak sa bude chciet niekto znych zucastnit tak nevydim dvovod aby na ten cas nevstupil do mesta pripadne len pocas bojov a zvystny tyzden by bol mimo mesta
dalej by mohlo niekomu prekazat ze mesta co maju menej obyvatelov by nemohly zyskat odmeny za ucast ak by tomu tak bolo tak by sa todmena zmenila len na simbolicku alebo by sa to zrusilo


podla mna ak by sa odmenovalo nie po kazdom boji ale po urcitom obdobi 1-3mesiace
tak by sa to dalo lahko spocitat
ktora strana vyhrala najviac bojov - to by mali nastarosti velitelia severu a juhu (moc pocitania tam nieje tak to by nebolo ani moc narocne na cas)
naj hraci - to by si spocital kazdy hrac sam stym ze na fore by sa zapisali a nasledne najlepsich by skontrolovali velitelia ci je to pravda
ucas mesta by pocital niekto z kazdeho mesta a znovu najlepsie mesta by skontrolovali velitelia

napriklad ak by niekto napisal ze mal najviac zasahov no pri kontrole by sa zystil ze klame tak nic nedostane a nasledne by sa kontroloval dalsi v poradi
ak by mal daky hrac najviac zasahov no neoznamil by to tak odmenu nedostane
a odmena bude darovana 3 naj hracom co svoj udaj poskitly na prekontrolovanie

najhorsie na tom je odmena pre kazdeho hraca za celkovu ucast (ta medaila) lebo to by sa dost tazko pocitalo - ostatne su podla mna tak spravene ze velitelia stym moc prace mat nebudu lebo hracom ide o odmeny tak si to budu urcite pocitat



no hlavne je cim skor sa na niecom dohodnut nech sa to moze vyskusat
(ak sa na niecom dohodneme tak na 90% viem hlavne mesta SK3 presvedcit aby sme si to vyskusali)
 

DeletedUser

Hosť
mam taku otazku tie cisla su myslene tak ze tolko bojov by bolo naraz v tom case ?

Atus, nie, tie boje su myslene tak, ze vzdy bude tolko bojov iba o jeden typ pevnosti. Takze ak sa velitelia dohodnu na strednych pevnostiach, tak sa to oznami vopred a dalsie typy bojov uz nebudu v ten den.

dalej napr. 3 hraci co vo vsetkych bojoch dokopy mali najvecsie poskodenie by dostali specialnu zbran (najlepsie pevnostnu - popripade si spravit specialnu pre SK)

Ako pisal Linteo, specialne zbrane rozdavat nechce, ale myslim, ze schopnosti, atributy a peniaze by sa asi dali, aby mali hraci motivaciu a neboli to ako kazdodenne boje o pevnost. Proste nejaka motivacia tam byt musi.


Nezabudajte, ze je tu aj cast pre ludi bez mesta. Ti sa pocas obdobia, ktore urcia velitelia zapoja do zbierania produktov. Priklady su na prvej stranke. Kto ich nazbiera najviac, tak dostane tiez odmenu. Samozrejme, ze produkty nebudu rovnako hodnotene, kvoli tomu ako sa daju tazko najst atd. To treba doriesitm kedze kazdy hrac ma ine prace, niekto ma premium atd. Mozno to vyzera vsetko dost zlozito, ale po uvedeny do praxe si myslim, ze to nebude take tazke. Bude to ako kazdy boj o pevnost alebo praca, s tym ze par ludi to potom vyhodnoti.

Este jedna vec, velitelia, su dobrovolnici, tak by sa tak mali potom k projektu spravatm inak to nema vyznam. Treba si uvedomit, ze ak si chceme ozivit tuto hru, tak sa tak k tomu treba aj postavit. Nikto nikoho do nicoho nenuti ;)

Pravidla projektu sa postupne budu upravovat podla diskusie v tejto teme.
 

DeletedUser2518

Hosť
Čo takto to už na niektorom svete skúsiť. Kľudne zatiaľ aj v menšom rozsahu.
Nájdu sa dobrovoľníci? Prihláste sa!
Veľmi sa už na to teším...
 

DeletedUser

Hosť
Po hlbsom uvazeny, myslim, ze tento projekt je dost tazko realizovatelny. Vyzadoval by vela casu a planovania, a najma na sk1 by to mohol byt problem, kedze tam nie je moc aktivnych hracov. Myslim, ze navrh s olympiadov je lepsi a mal by sa domysliet do dokonalosti :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Po hlbsom uvazeny, myslim, ze tento projekt je dost tazko realizovatelny. Vyzadoval by vela casu a planovania, a najma na sk1 by to mohol byt problem, kedze tam nie je moc aktivnych hracov. Myslim, ze navrh s olympiadov je lepsi a mal by sa domysliet do dokonalosti :)

Podľa mňa stačí len zjednodušiť nejaké časti, niečo vyhodiť a potom by sa dalo. Nerád by som písal čo, pretože je to tvoj nápad.
Taký nejaký template z toho vytvoriť, použiteľný pre všetkých a každý prezident si to i tak upraví už podľa seba, tie drobnosti.

Veď v podstate čo potrebuješ sú len dvaja hráči, prezidenti, jeden v meste na severe, jeden na juhu. Buď sa jedným z nich staneš ty, alebo sa niekto sám za prezidenta prehlási (ten/tá, čo to chce robiť).

Potom oni pošlú nejaký pekný telegram mestám v svojej časti, či sa chcú zapojiť pod tými podmienkami, ktoré tu budú/sú uvedené, vyberú si nejakého generála, aby na to neboli sami, prípadne môže ich byť aj viac, tých generálov. Potom spoločne zorganizujú nejaký útok, môžu útočiť predsa aj na tých čo sa nezapojili do ich strany, pričom tí môžu byť umiestnený aj na ich svetovej strane.

Všetko je podľa mňa len o schopnostiach komunikácie tých dvoch prezidentov, ako si to budú vedieť zariadiť, je to vytvorenie takej veľkej spoločnej aliancie proti druhej aliancii, určite by to oživilo svet. A keď sa druhá strana nenájde, tak aspoň máte tú alianciu, hráči, ktorí s vami spolupracujú, píšu si atď.
 

DeletedUser1059

Hosť
Podľa mňa stačí len zjednodušiť nejaké časti, niečo vyhodiť a potom by sa dalo. Nerád by som písal čo, pretože je to tvoj nápad.

...nie naopak napíš , som zvedavý na ten tvoj nápad, určite to abedy privíta ako išpiráciu a my tiež .. veď Atus sa tiež zapojil....
 

Deleted User - 4

Hosť
Aj ty by si sa mohol, ja som tiež zvedavý, čo vás hráčov napadlo, ako abedymu a celkovo pomôcť:)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore