Všetko dobré sa raz skončí

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9245

Hosť
mam prozbu poradite mi? jeden hrač z s5 chce moj učet pre kamarata aby mohol hrat texas lenže ja hram všetky svety da sa to? a ak ano ako zmenim heslo na svojom ?
 

DeletedUser

Hosť
najde sa niekto, co by mi preniesol veci z sk3 a sk4? to je jedno kam. slo by o dolare a veci drahe, resp. co sa nedaju kupit.


ps: a aby som nezabudol, suroviny co by ste chceli, tie by som vam nechal, inac ich dam obchodnikovi.
 

DeletedUser6358

Hosť
Chcel by som sa opýtať Lintea, či by sa na svetoch 2-5 nedalo nastaviť presúvanie už od úrovne 10 (alebo 20) ? Rád by som pomohol hráčom s presunom inventárov a dolárov, lenže úroveň 40 na 99% do 13.12 nedám.
 

DeletedUser1722

Hosť
to by sa nedalo nejako spraviť tak že napr. svet 5 by sa zmazal ale postvy nie ..zostali by niekde len uložene(nedalo by sa na ne prihlasovať)..a keby bolo zasa polovene presuvanie na novšie servery..tak by sa nam tam iba pridali ..ja hram na všetkých serveroch na ktore je možnosť presunu..a preto sa pýtam lebo je mi tej postavy luto :)
 

DeletedUser

Hosť
keď sme už pri konci sveta mohli ste aj toto nechať na 21.12.2012 ...
 

DeletedUser7779

Hosť
Škoda týchto svetov, pre hráčov, ktorí na týchto svetoch hrávali to nie je vôbec dobrá správa, no to presúvanie na iný svet sa dobre vymyslelo, hráči tam môžu presunúť a začal tam hrať s tou istou prezývkou a úrovňou. Mimochodom, úprimnú sústrasť tým, ktorí na týchto svetoch hrávali, lebo oni, na týchto svetoch začínali a teraz musia s týchto svetoch ísť na iný, a určite im bude ľúto tieto svety opúšťať.
 

DeletedUser3241

Hosť
tak ja som S4 aj S5 opustil po moznosti presunu a nebolo to take strasne .. na S4 som hral viac ako dva roky a na S5 nieco menej ako 2 ... obidva od spustenia
 

DeletedUser5708

Hosť
Svet 2 som hral takmer od jeho spustenia. Je to smutná správa, že tento Starý pán odchádza do výslužby... Navrhujem dôstojnú súťaž... O najkrajší obrázok s témou: Zbohom, Svet 2/3/4/5 :)
 

DeletedUser1722

Hosť
chcem sa ešte spytat možem si presunuť postavu zo sveta 5 do buffala ked hram aj na baffale ...to treba na buffale zrušiť postavu či sa sama zruší ? a este to možem si inventar dať na ten učet ktorý presuvam myslim to tak že na buffale zrušim ucet a dam tam ten s 5 sveta ale veci mi zostanu čo som mal v invetraci z buffala ?
 

DeletedUser7779

Hosť
chcem sa ešte spytat možem si presunuť postavu zo sveta 5 do buffala ked hram aj na baffale ...to treba na buffale zrušiť postavu či sa sama zruší ? a este to možem si inventar dať na ten učet ktorý presuvam myslim to tak že na buffale zrušim ucet a dam tam ten s 5 sveta ale veci mi zostanu čo som mal v invetraci z buffala ?

Takže ak si chceš presunúť účet zo Sveta 5 na Buffalo, tak to radšej nerob keď už máš účet na Buffale, lebo keby si mal 2- účty na Buffale, mohol by si dostať ban, lebo by si mal na jednom svete 2- účty, a to sa nesmie robiť. Buď si ten účet čo máš teraz na Buffale vymaž alebo presuň sa na iný svet. A účet sa tu zruší sám iba vtedy, ak si neaktívny dva mesiace, účet sa ti nikdy nemôže vymazať sám, iba ak by si bol neaktívny. A ešte jedna vec, účet si môžeš sám zrušiť v nastaveniach, to dúfam už vieš. Radím ti, ak nie Buffalo tak choď na Arizonu. :D

A čo sa týka tej druhej otázky, toto ešte v hre nie je možné. Čiže sa to nedá...
 

DeletedUser

Hosť
ak zrusim teraz postavu na texase, mozem potom presunut postavu napriklad zo sveta 4? ja len nie ze teraz zrusim a potom to nepojde. dakujem.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore