Zásoby pre Henryho - diskusia k súťaži

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Bude už čoskoro :)

Aby ste nemuseli čakať, tak každý deň bude dáka úloha až po 14 tej hodine.
 

Deleted User - 4

Hosť
Ďalšia úloha od Henryho je spustená :)

Rozhodol som sa odmeniť ešte jedného hráča náhodným výberom, takže vždy bude spolu až 5 výhercov - 3 najrýchlejší + 2 náhodne vybraní
 
Chcel som sa opýtať ako to je potom so sčítaním bodov, keď niekto ako napríklad Dedo Mráz v prvý deň uviedol Svet: Texas (nick: Dano*) a druhý deň má uvedené Svet: Buffal, bo mi to príde kúsok nefér, ak by sa to sčítavalo z viacerých svetov dokopy,...
 

Deleted User - 4

Hosť
Aký máte na to názor ostatní hráči?

Malo by platiť, aby sa jeden hráč mohol zúčastniť súťaže len s postavou z jedného toho istého sveta alebo je vám to jedno a môže sa zúčastniť z ktoréhokoľvek sveta, dôležitý je účet?
 

DeletedUser

Hosť
Tiež si myslím že je to nefér pretože ak by som hral na dvoch, troch svetoch naraz tak si napríklad na Delaware nastavím hodinovky, na Texase klikám 10-minútovky a už len čakám kde mi skôr padnú veci.
 

DeletedUser10852

Hosť
A moj nazor na tu ucast s viacerych svetou je taky ze je nefer ked niekto hra viac svetou naraz klika prace na kazdom svete a da sem oznamka s toho svetu ktore mu padnu... body by mali platit len pre ten svet s ktoreho prida prvy krat... resp. prvy den jak sa clovek zucasni lebo takto to nema velky vyznam sa zucasnovat... takto to odradi tych hracov ktory hraju na body (najdu sa aj taky ktrorym nejde o nugety :))
 

DeletedUser

Hosť
Len som tým chcel poukázať na to, že "férové / spravodlivé" to proste nebude, lebo sa to tak urobiť nedá, vždy bude jeden zvýhodnený viac a druhý menej.
Tak ako niekomu nevyhovoval včerajší čas (čo si osobne myslím, že na to sa vyhovárať nedá, lebo niekto môže robiť na zmeny a môže mu vyhovovať viac včerajší, ako dnešný čas). Druhá vec je postava. Keďže ide o hľadanie produktov na čas, je jasné, že dobrodruh má pred ostatnými postavami výhodu, nehovoriac o dobrodruhovi s prémiom pre postavu.

A ešte k tomu Texasu / Buffalu. Prečo by som sa nemohol jeden deň zapojiť z účtu na Texase a druhý deň z účtu na Buffale ? V daný deň sa zapojujem len raz a ak už nie je možné pripísať body spolu (zrátať body z prvého a druhého dňa), tak si myslím, že by nemal byť problém dostať do finálnej tabuľky každý deň 3 body samostatne (3 body pondelka na texas a 3 body z útorka na buffalo samostatne).

A keď už sem píšem, tak sa rovno aj opýtam. Vyhodnotenie bude po každom dni, alebo až po skončení súťaže ?


// A ešte som zabudol spomenúť jedno. NEKRITIZUJME HNEĎ VŠETKO A NEHĽADAJME NA VŠETKOM LEN CHYBY, LEBO BEZ CHÝB NIE JE NIČ, ALE BUĎME RADI, ŽE MÁME NEJAKÉ SPESTRENIE K HRE. Takže ďakujeme Linteo, že si nám pripravil spestrenie k hre a všetkým hráčom veľa zdaru, nech vyhrá ten najlepší. :)
 

DeletedUser

Hosť
a ako je myslené že ak nenajdem tolko vecí do večera mám pridať kolko najdem ??? .... to znamená že si dám 15 sekundovku najdem predmet dám sem link a som prvý ? :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Vyhodnocovanie dní bude priebežne.

Inak, nezabudnite dávať k oznámeniam aj oprávnenie, aby sme ich mohli skontrolovať. Je škoda prísť o odmenu kvôli takej veci..
 

DeletedUser

Hosť
Počuj a ako to je s tou 16:00 ? Po 16:00 máme pridávať príspevky alebo až práce vykonané po 16:00 ??
 

DeletedUser10852

Hosť
Prace vykonane po 16:00 nie prace ktore urobis popolnoci a pridas ich po 16:00 :D
 

DeletedUser10852

Hosť
Linteo mam otazku... ked pridam prispevok ako prvy... a potom ho upravim... je platny potom uz len cas upravenia alebo nie ? ako napr. tento pan : http://prntscr.com/8ofcbc... alebo cas pridania prveho prispevku...
 

DeletedUser10852

Hosť
Este jedna vyhrada k sutazi Linteo ... mal by si urcit minimalny lwl 10 na zucasnenie sa do sutaze lebo ako to spravil dnes dano ze sa prihlasil na bufalo kde ma teraz ucet s lwlom 8 (do lwla 10 je velka sanca na padnutie produktu) a hrat iny svet za ucelom zbohatnutia alebo ziskanie vyhod sa rata ako multiucet pokial sa nemylim... nakolko toto moze robit hocikto kto ma na inych svetou mensi lwl ako 10 ze ich zacne hrat len cez tuto sutaz ziska odmenu a potom tam prestane hrat...
http://prntscr.com/8ofgu2
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore