Zásoby pre Henryho - diskusia k súťaži

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Heluska kúsok ta vyvediem z omylu :) ono exitujú rôzne veci na šťastie plus bonus za Nugety, VIP bonus a tým pádom sa to dá väčšie aj keď musím povedať, že najlepšie natom sú určite ľudia čo majú 150 lvl :) ibaže, ja mám nejaké srandičky z rôznych akcií a konečne ich môžem pomíňať :D :D + ten VIP bonus :) atdˇ.... občas proste si musíš kúpiť nugety :D

a ešte sa chcem opýtať, corvin čo hodil ten link [report=32987709e98e0d607a]Oznámenie z práce: Pracovať ako žoldnier[/report] 6ks tak prácu ma hodinovku a ukončenú v 16:08 tým pádom práca začal 15:08 a je neplatná alebo existuje niečo čím sa dajú urýchliť práce ? :)
 

DeletedUser4341

Hosť
Tiež nechápem, ako mohol *Warlock* nájsť za dve práce 4+4 produktov, pričom práce mohli trvať max. 2x10min, ak by začal o 16:00? Jeho oznamko si neviem prečítať, lebo ten svet nehrám a ani neviem, aká je úroveň.
 

Deleted User - 4

Hosť
Ako som už písal skôr v tejto téme:

Práce môžete vykonávať od 16:00 a keď dosiahnete cieľ, môžete pridať oznámenia na fórum. Oznámenia z práce musia mať teda čas od 16:00, nie skôr.
Taktiež nepridávajte oznámenia skôr, ako dosiahnete cieľ.


Oznámenie zo skôr vykonanej práce je teda neplatné a taký hráč bude diskvalifikovaný.
 

DeletedUser10852

Hosť
Mohol si to pred tym trochu zrozumitelnejsie napisat... ze prace maju byt zacate po 16:00 lebo niektory sme to pochopili ze maju byt skoncene po 16:00 a nakolko som si nebol isty tak som este hladal na 15sekundovkach.. hodim sem prispevok a pozeram ze prednesok som diskvalifikovany :) ale nevadi aj zajtra je den :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Práce môžete vykonávať od 16:00 - to sa dá napísať ešte zrozumiteľnejšie?

Nemusíš si vymýšľať, spravil si to zámerne, že si sem pridal príspevok hneď o 16:00. Robiť si srandu z Henryho sa jednoducho nevypláca..
 
Robiť si srandu z Henryho sa jednoducho nevypláca..


Tak táto veta nemá chybu ma aj pobavila kúsok :D :D a KriegSSoldier dobre vieš sám, že si to urobil naschvál bo keď som čítal pravidlá je to tam všetko uvedené :) a myslím, že pre človeka, čo zvládol slovenský jazyk aspoň za 4 na ZŠ to musí pochopiť, je to skutočne napísane celkom jasne :) len nechápem, že to niektorých ľudí stále ťahá robiť veci cez podvody :) neviem ja by som sa veru takej cene nedokázal radovať :) AVE :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Už by som to neriešil :))

Tipne si niekto, aká čaká na celkového výhercu odmena?
 
obrázok z nápisom pre dobrý pocit a budem tam nejaký Indian v prérii :D :D
 

DeletedUser10852

Hosť
Uspech ,upd a nieake malickosti podobe pouzitelnych predmetou :)
 

DeletedUser4341

Hosť
Ľudia, vy ste dobrodruhovia, že tak rýchlo nachádzate predmety pri 15 s prácach? Raz som to skúsila a oľutovala som. Trvalo mi to dlhšie ako pri hodinovej práci a to som mala prémium na vyšší príjem a aj som dopĺňala motiváciu každých 10 minút. :(

Aha, už viem... :hanbimsa:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10852

Hosť
Heluska ja som duelant... aj ked je jasne ze proti dobrodruhovy neni sanca ist :)
aj by som vyzvedal Linteo ze co to bude ale prvy nebudem... nakolko mi posledne dni casovo nevyhovuju tak ma to az tak extra nezaujima :D ale urcite to bude daka blbost ktoru clovek nikdy nepouzije :D aj ked tie upd si nevyvratil :D
 

DeletedUser4341

Hosť
Možno prémium... :) Brala by som VIP, len žiaľ nevyhrám. :(
 

DeletedUser10852

Hosť
mozese setrit nugety za tie tretie miesta (nane mas sancu :D) a zane si kupit VIP :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore