Zásoby pre Henryho - diskusia k súťaži

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ak by som pridal oznámenie z práce ktorú začnem 15:05 napríklad.. a skončí sa o 16:05. Je stále platné ? :D
 

DeletedUser10856

Hosť
ahojte, chcem sa opýtať, teraz keď sú úlohy viditeľné dopred, ráta sa odovzdané oznámenie iba z toho vymedzeného času alebo dajme domu ak si ráno odpracujem tie produkty a presne o 16:01 to hodím na fórum?
 

DeletedUser9844

Hosť
zakladatel podla mna to tak funguje ze to musis urobit po 16:00
a stym svetom suhlasim, pretoze je lahke teraz sa zalozit učet na 15 svetov a zadat tam roboty, potm tu sutaz vyhra traja ty isty
 
Čítajte Linteove oznámenia predtým ako sa pýtate :) Arizona a Buffalo má uzvaretú registráciu už, tak ak sa niekto pripojil s levelom 8, tak ten účet tam mal dávnejšie a nezaložil kvoli tejto súťaži. Čo sa týka pripojiť sa z iných svetoch, ja v tom nevidím problém. Aký je rozdiel či tie práce spraví na svete x alebo na svete y? Pridať može iba jeden. Ak ozaj zadáva na dvoch naraz, že kde padne skor, tak čo v tom bráni aby to skúsili aj ostatní? Súťaž je aj o šikovnosti a nie len o šťastí. Ak chcete rátať iba šťastie, tak to nie je súťaž v mojich očiach.
 

DeletedUser4341

Hosť
Aj to sa ráta k šikovnosti, keď niekto dá oznamko o 14:55, ale poslednú prácu skončí o 16:55? :(
 

DeletedUser10852

Hosť
Čítajte Linteove oznámenia predtým ako sa pýtate :) Arizona a Buffalo má uzvaretú registráciu už, tak ak sa niekto pripojil s levelom 8, tak ten účet tam mal dávnejšie a nezaložil kvoli tejto súťaži. Čo sa týka pripojiť sa z iných svetoch, ja v tom nevidím problém. Aký je rozdiel či tie práce spraví na svete x alebo na svete y? Pridať može iba jeden. Ak ozaj zadáva na dvoch naraz, že kde padne skor, tak čo v tom bráni aby to skúsili aj ostatní? Súťaž je aj o šikovnosti a nie len o šťastí. Ak chcete rátať iba šťastie, tak to nie je súťaž v mojich očiach.
To je pekne ze maju uzavretu registraciu pokial si na nich dlksie nehral a vymazal sa ti tam ucet kvoli neaktivnosti mas moznost si ho zresetovat na lwl1 :) pokial je to pobolne budis nech lepsi vyhra :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Počuj a ako to je s tou 16:00 ? Po 16:00 máme pridávať príspevky alebo až práce vykonané po 16:00 ??
Ak by som pridal oznámenie z práce ktorú začnem 15:05 napríklad.. a skončí sa o 16:05. Je stále platné ? :D
ahojte, chcem sa opýtať, teraz keď sú úlohy viditeľné dopred, ráta sa odovzdané oznámenie iba z toho vymedzeného času alebo dajme domu ak si ráno odpracujem tie produkty a presne o 16:01 to hodím na fórum?

Práce môžete vykonávať od 16:00 a keď dosiahnete cieľ, môžete pridať oznámenia na fórum.
Oznámenia z práce musia mať teda čas od 16:00, nie skôr.
Taktiež nepridávajte oznámenia skôr, ako dosiahnete cieľ.

Linteo mam otazku... ked pridam prispevok ako prvy... a potom ho upravim... je platny potom uz len cas upravenia alebo nie ?
Aj to sa ráta k šikovnosti, keď niekto dá oznamko o 14:55, ale poslednú prácu skončí o 16:55? :(

Platný je potom čas upravenia príspevku. Neupravujte svoj príspevok, ak nechcete, aby platil iný čas!
Inak v podmienkach je to napísané: Príspevok do súťaže môžete vložiť až po splnení podmienky, nie skôr!

Este jedna vyhrada k sutazi Linteo ... mal by si urcit minimalny lwl 10 na zucasnenie sa do sutaze

Je úplne jednoduché pridať do súťaže rôzny počet obmedzení a zákazov, ale či je to dobré...
 

DeletedUser10852

Hosť
Je úplne jednoduché pridať do súťaže rôzny počet obmedzení a zákazov, ale či je to dobré...
no ja len ze to zvyhodnenie do lwla 10 sa neda niako prekonat resp je rozdiel hladat produkty ked mas nalezku 2-4% a ked mas nalezku 60% len s toho hladiska... nakolko je tu dost hracou ktory hraju len jeden svet a na ostatnych svetoch maju low lwle kde maju este ten bonus... ale rozhodne by to bolo dobre dat minimalnu poziadavku od lwla 10 (ten ma clovek naexpeny do polhodiny :)))
 

DeletedUser10852

Hosť
Dnesnej dobe sa daju kupovat shopnosti uz :D a za 2000€ by mal nato dost schopnosti :D :D :D
 

DeletedUser10852

Hosť
Ta diskvalifikacia nemusela byt... ked som si po 16 hodine dal namahu a hladal som ich aj na 15sekundovkach :)
 

DeletedUser4341

Hosť
Môžem sa na to vybodnúť. Rýchlejšie to už nejde. Vyzerá to, že vyhrajú skutočne levely do úrovne 10 a vôbec im nemusí vadiť, že nebudú môcť robiť lov krabov, pretože budú mať, oproti levelom nad 10, dostatočný počet bodov. :(
 

DeletedUser4341

Hosť
Výhercovia za 2. deň

1Majuska - úroveň 103
KriegSSoldier - úroveň 145
heluska - úroveň 150

?

Tak potom nechápem. Pri bonuse vyššieho príjmu sa za 1 h dá nájsť max 7 whiskey. Pri 15 sekundových prácach je pravdepodobnosť 5%, čiže teoreticky je to každá dvadsiata práca, 7x20x15s=2100s=35 min. Zo skúsenosti to však býva tak, že treba hľadať dlhšie ako udávajú percentá... :Oo
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore