Zbytečné zvyšování cen bojů o pevnost

Na boj som sa prihlásil dostatočne vpred a som hráč čo počúva na boji velenie, čiže nemať zradcu "len za to, že ma niekto nemá rád" mi zabránilo počúvnuť rozkaz ísť dole z vlajky (ak nejaký bol) lebo som ho nevidel.... vždy ste brali pevnosti cez vlajku, bez ohladu na to, či to bola pevnosť psychiatrie (mimo dve velke pevnosti) zrazu vám to vadí, lebo som to ja ....

Jak jsem psal na salone.. Pro nasi Alianci ste protivnik.. Bojujeme proti vam.. Takze zradce je ta hodnost ktera vam na nasi strane nalezi :) A vsichni moc dobre vi ze tu vlajku ste vzali schvalne :)
 
Blacky, tak to by som netvrdil. Myslím, že tým vracaním peňazí sa zamedzí tomu zablokovaniu vyvolávania kvôli zbytočnému zvyšovaniu cien bojov, o ktoré tu teraz ide, keďže sa odstráni ten dôvod boj nevyvolať, lebo by ste zaňho museli zaplatiť napríklad milión dolárov. Ak by sa ukázalo, že stále je potreba vyvolávať 3-4 boje, blokovať väčšinu a že toto riešenie nepomohlo, tak po vyhodnotení udalosti sa môže zvážiť, či sa neupraví nastavenie tak, aby bola cena za druhý boj v miliónoch, čím zároveň odpovedám na názor vyššie, aby 1 hráč mohol kopnúť jeden boj. Keby sa to tak v nastaveniach upravilo, za jeden deň by sa dali kopnúť len dva boje a z toho jeden, ktorý by bol normálny, by bol po splnení požiadavky na útočníkov (ktorú nie je problém splniť, ak to má byť normálny boj) preplatený, resp. poplatky vrátené, takže by nevznikla škoda pre hráčov, ktorí ho vyvolali. Ak by ste tých hráčov zakaždým predbehli, tak by bol potom len jeden boj. Len má zmysel to až tak vyhrotiť? Veď tým by poškodili tí hráči len seba. Nebolo by lepšie, keby si každý mohol vyvolať boje ako chce, len s určitou ohladuplnosťou na požiadavky väčšiny/ostatných hráčov, tak ako to má fungovať normálne? Ako som písal, InnoGames sa môže pohrať s číslami, koeficientami, ak sa ukáže, že je niečo blbosť a prípadne to upraviť aj lepšie. Možno aj teraz ešte niekto bude vyvolávať 3 boje, ale ako som písal inde, zachvíľu bude veľmi demotivovaný výsledkami, lebo z toho ten hráč nemá v podstate nič a ešte sa vy na tom môžete zasmiať, že niekto minul zase pol milión dolárov, resp. takú sumu, ktorá bude môcť byť modifikovaná aj na milióny. A to zase nie je taká sranda zarobiť a len tak plesknúť milión každý deň, aby sa vás niekto snažil vytočiť, nemyslím, že je tu niekto až takýto, nebudem písať čo.

Ostatné problémy s bojmi sú stále vnímané a napr. čo sa týka bojov o tretej v noci, na to mám tiež nápad, ako by sa to mohlo vyriešiť. A ak máte lepšie nápady ako boje zlepšiť, napíšte prosím sem na fórum, všetku spätnú väzbu prepošlem,


Ahojte,
Celkom súhlasím s preplácaním bojov, problém je v tom ak si dve aliancie dohodnú kopanie bojov od -do čo je ok a nech sa predbiehajú, ale problém je ak sa k tomu kopne boj nezaujatých miest, ktoré nespadajú do týchto dohôd, týmto systémom si nekopnú boje nikdy. Preto súhlasím s príspevkom ktorý dal Dourden a nechcení hráči na boji nech sú označení zradcami , ktorí nebudú mať možnosť zúčastniť sa boja.
 
Maximus, vážim si ťa a beriem ťa ako priateľa a chápem prečo ste sa nepridali k nijakej aliancii.
Prečo ale si kopol práve pevnosť jednej z tých 2 aliancií?
Mohol si kopnúť napríklad Jazierku alebo inému mestu a bolo by to vyrovnané a naše aliancie by sa rozdelili, takto fakt neviem ako to dopadne.

P.S.
Esper. mal si byť právnik :)
 
Maximus, vážim si ťa a beriem ťa ako priateľa a chápem prečo ste sa nepridali k nijakej aliancii.
Prečo ale si kopol práve pevnosť jednej z tých 2 aliancií?
Mohol si kopnúť napríklad Jazierku alebo inému mestu a bolo by to vyrovnané a naše aliancie by sa rozdelili, takto fakt neviem ako to dopadne.

P.S.
Esper. mal si byť právnik :)

Blacky je to hra, ktorou sa máme baviť, čiže je nepodstatné komu kopnem pevnosť. Mne o pevnosť nejde, skôr o zábavu. Je len na Vás, ako sa k tomu postavíte a či sa pridáte.
 
skús sa na to pozerať ako na biznis a nie ako na hru, nebudú si banovať zdroj príjmov, ešte takto nezmyselne :) k tomu spraviť nový učet je minimum :D

ale tak kto by popravde od teba čakal rozumné riešenie :)
 
A čo tak na začiatok zaviesť tzv. "West nočný kľud". Bolo by to časovo ohraničené niečo na spôsob nočného kľudu v Tribal Wars. Čiže napr. nočný kľud by začínal od 23:00 hod - 1 hod kde sa dá kopnúť ešte boj až do 14:00 hod + 1 hod (aj keď nočný kľud už dávno skončil) kedy sa budú môcť kopať boje. Tým sa vyhneme nezmyselným spamovaním nočných bojov ( ako sú kopnuté dnes ).
Ďakujem
 
Nevím jestli to tu už někde je, ale bylo by fajn kdyby mezi bojema musely být minimálně hodinové rozestupy. At to není tak jako vidíme dneska, kopli sme si boj pro celý server a za 11 minut 'lidi' od Jezirka kopli další :) Je mi jasné že to nebylo naschvál ;) O tom že zase kopli hromadu pevností už ani mluvit nebudu, to nemá smysl :)
 
Nevím jestli to tu už někde je, ale bylo by fajn kdyby mezi bojema musely být minimálně hodinové rozestupy. At to není tak jako vidíme dneska, kopli sme si boj pro celý server a za 11 minut 'lidi' od Jezirka kopli další :) Je mi jasné že to nebylo naschvál ;) O tom že zase kopli hromadu pevností už ani mluvit nebudu, to nemá smysl :)

Nikde sa nepíše že nemôžu byť 2 boje tesne po sebe, však to bola len náhoda, že zrovna vtedy kopol aj on :)
 
.Mozna by to chtelo nejakou reakci. Na Iowe ubyvaji lidi na bojich a jezirko si kope kdy chce, co chce a kolik chce. My prichazime o zabavu, Inno o hrace a penize :) Napadu je tady plno.
 
Hore