Zbytečné zvyšování cen bojů o pevnost

Ach nie, ako si to mohol dovoliť, ja a hovorím dúfam za všetkých sme sa tak tešili na tento super event, hlavne na tie ceny, ktoré sú fakt super. Hádam dostane trest aký si zaslúži, takto sabotovať vašu snahu o to, aby sme sa mali lepšie. Máte také veľké srdiečko, tak sa snažíte a my sme takí nevďační :(
Hanbím sa, ale verím, že sa to vyrieši, predsalen mali by ste byť nejako odmenení za to čo pre nás všetko robíte.
Páči sa mi ten nápad kopnúť 3 boje o 17:00 a každý kto stihne prísť na všetky, získa cenu. Je to také plné hlbokej myšlienky, obdivujem ťa.

MagiiN0 na hrad, do hladomorne!
❤️❤️❤️❤️
 
Rád by som nahlásil porušenie pravidiel eventu. Dourden nerešpektoval pravidlá a kopol boj o cca 40 minút skôr ako bol plánovaný, človek sa snaží, vybavuje, dokonca im nechá aby si kopli svoj boj, ktorý by bol súčasťou eventu a takto sa mu odvďačia. Vyvolalo to zbytočné hádky a nespokojnosť hráčov pretože prišli o ceny, ktoré boli do toto eventu pripravené. Týmto by sme chceli požiadať o potrestanie hráča Dourden, stačí ban na 3 dni, veríme že sa do budúcna polepší.

Ďakujeme vedeniu za spoluprácu.

Ty máš k tomu aj papiere či ako?
 
Ach MagiiN0 nemáme urobený topic na event, si na to zabudol, ale prepáčim ti to.
Musím to dať tu, lebo ľudí akosi tento super nápad zatiaľ nezaujal, https://prnt.sc/t1ywjm ale ono sa to zlepší.


[12:01] MagiiN0: ste sa zle rozdelili, my sme vám event len sprostredkovali

tak nabudúce kolegovia, sa musíme rozdeliť.
 
Ach MagiiN0 nemáme urobený topic na event, si na to zabudol, ale prepáčim ti to.
Musím to dať tu, lebo ľudí akosi tento super nápad zatiaľ nezaujal, https://prnt.sc/t1ywjm ale ono sa to zlepší.


[12:01] MagiiN0:ste sa zle rozdelili, my sme vám event len sprostredkovali

tak nabudúce kolegovia, sa musíme rozdeliť.
Správne blacky, ako som písal na servery, je to ako Awesomia, ani tam nejdete všetci do obrany lebo by to nedávalo zmysel.
Cieľom je spojiť hráčov, potom sa aj správne rozdelíte
 
Mam pro tebe navrh, co tak upravit ten event? Jenom jeden boj za den a kopneme si ho sami? Vsak stejne ses ted ani neucastnil. A budes mit od nas klid :D A vetsina lidi bude s takovym eventem spokojena i bez odmeny :D
 

DeletedUser7444

Hosť
Vážení organizátori hernej udalosti,
rád by som nahlásil hrubé porušenie pravidiel tohto eventu, konkrétne sa jedná o nerešpektovanie harmonogramu bojov, aké ste nám sľúbili.

Hráč Magiin0 mal tú drzosť a kopol dva boje mimo časov: konkrétne boj o 20:19 a 20:20.

Dúfam, že usporiadateľ udalosti Jazierko s. r. o. tento prečin dôkladne prešetrí, a bude dbať o to, aby sa takéto záškodníctvo už nedialo.

Ďakujem.
 
Vážení organizátori hernej udalosti,
rád by som nahlásil hrubé porušenie pravidiel tohto eventu, konkrétne sa jedná o nerešpektovanie harmonogramu bojov, aké ste nám sľúbili.

Hráč Magiin0 mal tú drzosť a kopol dva boje mimo časov: konkrétne boj o 20:19 a 20:20.

Dúfam, že usporiadateľ udalosti Jazierko s. r. o. tento prečin dôkladne prešetrí, a bude dbať o to, aby sa takéto záškodníctvo už nedialo.

Ďakujem.
Všetko je to len príprava na nový event kedže tento Dourden sabotoval, v blízkej dobe budete informovaní na servery. Nechceme vás kvôli jednému kazisvetovi pripraviť o veci, ktoré sú pre vás pripravené. Ďakujeme za pochopenie a zároveň sa ospravedlňujeme ako to dopadlo. Nikto však netušil že sa nájde osoba, ktorá úmyselne pokazí celú udalosť...

jazierko
 
Magino ale jak mozes niekomu uberat pravo si kopnut boj kedy chce ? :D troska empatie, ci zase chceme aby nam google translator spravil hanbu na beta forku ? :D
Ja ale zase pevne dufam a verim ze nehovorim len za seba, ze ked v oktobri zacne novy svet a vy na nom zase pod novymi nickmi tak nam aj napriek tomu prichystate niaky takyto event aj na nasej milovanej iowe (ak bude treba prispejem s cenami) a nenechate to umriet, to by nas znicilo :D
 
K bete mám zákaz sa vyjadrovať takže to budem ignorovať.

Nikomu sa nič nezakázalo a preto to dopadlo tak ako to dopadlo, nevadí, ošetríme to do budúcna.

Keď príde nový svet tak si budete musieť na Iowe organizovať eventy sami.
My budeme hlavní organizátori na Jacksonville.
 
Ty vogo inno potřebuje zkoušet nový vzorec a na Iowě neběží, a nějaký čas asi ještě nepoběží, boje. Vykašlete se na tu svou pasivní agresivitu, přestaňte kopat boje, na které pak nikdo nechodí a pojďte hrát normální hru! Nebo se na to vykašlete a táhněte si honit ego jinam (protože o to jde, viz to Vaše rýpání na salonu). O váš event nikdo nestojí. Proto tam nikdo kromě Vás nechodí (když už někdo přijde). Není to event, když to narušuje hru ostatním. Nebo jim už, proboha, Linteo zařiď ty bany! Tohle se nedá. U Scorpions je téma ,,vykašlu se na west" naprosto běžné a ještě chvíli a z druhé největší aliance zbudou jen trosky (o což pánům od jazierka jde). A jestli bude mít inno raději ve hře 3 hňupy, než normální hráče tak prosím, asi to není hra pro nás.

1592540220225.png
 
Hore