Zbytečné zvyšování cen bojů o pevnost

Deleted User - 4

Hosť
Preposlal som všetky vaše nápady na zlepšenie bojov, ktoré tu boli, stále preposielam (a budem preposielať) všetku spätnú väzbu od vás, ktorú mi napíšete, písal som, telefonoval som a už tretí týždeň vysvetlujem, ako to, čo sa tu deje, veľmi škodí celej našej hernej komunite, čo jasne dokazuje aj tvoj obrázok a porovnanie apríla/mája s júnom, pokles hráčov v Iowe a počty zúčastnených na bojoch. Každý si to môže pozrieť v hre, alebo vo westforts, čísla hovoria samé za seba. Môžeš mi veriť, že môj názor je zhodný s väčšinou, ale žiaľ, aj napriek mojej snahe, aj také (nezmyselné) vyvolávanie bojov je zo strany tvorcov hry vnímané ako možná "taktika" v rámci boja o pevnosti, za ktorú nebude udelený žiadny postih... Bolo mi povedané, že aj vy máte možnosti, ako sa voči tomu brániť, napr. máte možnosť boje vyvolať skôr, alebo na také fake boje nechodiť, môžete im nechať tie malé pevnosti bez boja, aby museli vyvolávať boje o stredné a veľké, ktoré stoja viac, môžete využiť aktuálne nastavenia na serveri tiež "takticky", že budete vyvolávať boje medzi alianciami - môžete jednoduchou rotáciou vlastníctva 2-3 pevností zabezpečiť to, že si nikto okrem vás boje nevyvolá (keďže vy si vyvoláte dva boje o pevnosti, cenu zdvihnete a vám sa peniaze vrátia za tretí boj vrátia (štvrtý boj stojí v miliónoch, čo nezaplatia). Mám vám odkázať, že aj vy môžete na svoju obranu taktiež využiť akúkoľvek "taktiku", ktorá vás napadne a je v rámci pravidiel.
Mrzí ma, že vám nemám (nateraz) viac ako pomôcť..
 
Taktika to vskutku je. Taktika jak zničit boje. Setsakra úspěšná.
A jestli to inno nevidí, případně přehlíží, tak s tím opravdu nic nezmůžeme...
A zkus prosím u nich zjistit, co to je přesně za taktiku kopnout boj, který nemáš šanci vyhrát a pak na něj nepřijít.
 
Naposledy upravené :

Deleted User - 4

Hosť
Bolo mi to opísané, ako porovnanie so zaberaním dedín v Divokých Kmeňoch, alebo v podobných hrách, kde sa zaberajú dediny/mestá. Tam je dovolené útočiť v akýkoľvek čas, spraviť akýkoľvek fake útok, atď. Je to veľká škoda, že to je tak vnímané, lebo aj keď to po "taktickej" stránke môže dávať niekomu zmysel, po normálnej hernej praktickej, ako na také správanie reagujú bežní hráči, čo sa chcú baviť a neriešiť blbosti, tie boje budú poničené a bude tu toho o niečo menej. Menej hráčov v hre alebo na bojoch, menej xp, menej zábavy a pohody. A úplne zbytočne, možno len zo zlomyselnosti.
 
Taktika jasně a kdybych viděl, že u jazierka kopnou 10 bojů a jdou pak útočit na jeden všichni tak proti tomu nemůžu nic namítnout. Ale ať se sakra podívají na ty čísla. Oni kopnou 3 boje o velké pevnosti velkých aliancí a nepřijde tam nikdo! Pak kopnou pevnost o 4 hodiny později zase velké alianci, ano takticky o půlnoci, kdy ji bude bránit méně lidí, ale stejně útočí 4. To není taktické. To je hloupé (pokud chceš pevnost dobýt), nebo chytré (pokud chceš naštvat lidi na serveru).
 
No porovnanie s divokymi kmenmi je uplne scestne , to skor pouzili len nech sa problemu zbavia lebo podla mna to v inno nevedia osetrit, lebo sa boja ze by samotne boje o pevnosti hocijakym vyssim zasahom stratili zmysel, ktory vyvojari zamyslali na zaciatku, kedze maju sluzit ako nieco o co bojuje skupina hracov, mesta alebo aliancie

Samozrejme nemohli pocitat s tym ze skupinka jadrovych fyzikov, psychologov pripadne niaky ganggang to vyuzije len aby boli aspon v niecom zaujimavy lebo citia vnutornu potrebu byt v centre pozornosti

inno sa bude musiet rozhodnut ci to necha plavat a hraci ubudnu tak ako sa aj stalo na iowe alebo sa k tomu postavia inak a nechaju to na rozhodnuti kazdej podpory v regionoch ktora to v ramci moznosti vyriesi pre dobro drvivej vätcsiny hracov v ramci udrzania hracov na serveroch a zabezpeceni si prijmov o ktore im prioritne ide

pre svojich bratom, pre zvysok karom ❤️
#gaypride
 
On by ten argument od Inno byl validní, kdyby na serveru bylo aktivních aspoň tisíc lidí. Ale realita je taková, že se nezaplní ani jeden domluvený boj o střední pevnost, protože aktivně a kompetetivně hraje na Iowě tak 100 - 200 hráčů a lidi se musíte pomalu doprošovat, aby na boj přišli.
Doby, kdy West byl populární a kompetetivní, jsou pryč. Pamatuju si doby, kdy se slabší hráči nevlezli ani do útoku o velkou (!) pevnost a kopaly se kvůli tomu dva boje, ať si může zahrát každý. Na takovém světě by taktiky falešných bojů měly své opodstatnění, ale realita Iowy a dalších (minimálně) SK světů je taková, že můžeme být rádi za každého hráče, který to se hrou nevzdá i navzdory "eventům", které provozovali magpeter na Delaware, jezírkáči na Iowě a jim podobní.
 

DeletedUser10341

Hosť
K tomuto asi len môžem dodať, že ak sa hráči jazierka plánujú ohradiť tým, že oni kopnú boj a my si tie počty môžeme vyrovnať, tak to nedáva logiku. Nakoľko ako bolo písané vyššie, nemáme toľko hráčov na SK scéne, aby sme si mohli dovoliť 4 boje denne. A ak to hráči jazierka argumentujú tým, že môžeme vyrovnať počty a prísť, tak to tiež nie je celkom pravda. Väčšina normálnych ľudí je počas dňa v práci alebo študuje a ak na každý zo štyroch bojov príde 15 ľudí, tak aj keby sa tie počty vyrovnali, aj tak je to úplne bezpredmetné kopať takéto boje. A ak chce INNO porovnávať the-west s hrou Divoké kmene, tak je to smutné, pretože som mal pocit, že cieľom tejto hry je, aby sa ostatní hráči zabavili. Ale 95% hráčov už nemá s týmto správaním strpenie a je otázkou času, kedy bude úbytok hráčov v hre ešte výraznejší, ako je v súčasnosti :)

Takže by bolo dobré odhodiť svoje ego bokom a dokázať, že ak chceme naozaj kvalitné boje, tak sa kopne jeden normálny boj, kde pôjdu všetci hráči. Myslím, že je to oveľa väčšia zábava, keď na boj príde 100 hráčov, ako keď sa bojuje 15 vs. 4. A fakt si len hráč spraví hanbu, keď si boj kopne a nie je schopný naň prísť. To svedčí o jeho mentalite, ktorá bude asi na veľmi nízkej úrovni.
 
Bolo mi to opísané, ako porovnanie so zaberaním dedín v Divokých Kmeňoch, alebo v podobných hrách, kde sa zaberajú dediny/mestá. Tam je dovolené útočiť v akýkoľvek čas, spraviť akýkoľvek fake útok, atď. Je to veľká škoda, že to je tak vnímané, lebo aj keď to po "taktickej" stránke môže dávať niekomu zmysel, po normálnej hernej praktickej, ako na také správanie reagujú bežní hráči, čo sa chcú baviť a neriešiť blbosti, tie boje budú poničené a bude tu toho o niečo menej. Menej hráčov v hre alebo na bojoch, menej xp, menej zábavy a pohody. A úplne zbytočne, možno len zo zlomyselnosti.
takže vlastne môžem ísť na nemecký server a spraviť im to isté ? a bude to takita, výborne, som zvedavý za kolko mne zavesia permu :)
 
Hore