Zbytečné zvyšování cen bojů o pevnost

DeletedUser10341

Hosť
Veru, ako som už dnes písal na Salóne, veľa hráčov už úplne skončilo na tomto svete, prípadne ich hra nebaví a zanedbávajú ju. O bojoch ani nehovorím, výrazne klesli počty ľudí na bojoch. Čiže tento svet ide dole vodou a myslím, že už teraz je neskoro. Čo je škoda, ale keď ich baví takáto forma zábavy dočasného, prípadne úplného ,,vyštvania" hráčov z hry, tak im gratulujem teda :) .

Tu sa ukazuje, že debilita nepozná hranice: Myslím, že pre veľa hráčov sa tento svet stáva ,,mŕtvym" svetom :)
 

DeletedUser7444

Hosť
Byť na mieste jazierkárov, tak sa teraz dobre zabávam na tomto celom. :)
Je to vlastne dosť smutné, že je celý svet hore nohami kvôli dokopy 10 hráčom.

A celkom bizarné je aj to, že sa tu kvôli skupinke zopár hráčov navrhuje kopec nových pravidiel.. takýmto tempom sa dostaneme do bodu, že boje bude môcť kopať iba GM a bude sa musieť písať žiadosť o kopnutie na support.

To je tak, keď sa "nedá" riešiť príčina, tak sa donekonečna budú plátať dôsledky. :/
 
Zdravím dámy a páni, keďže sme si všimli že to tu ide pomaly ale isto dolu vodou a obviňujete z toho nás, i keď nikto z nás nemá záujem zničiť boje ako si myslíte, rozhodli sme sa pre Vás pripraviť Bojový event, boje budú prebiehať každé 3 hodiny doobeda aj poobede o 12 ,3 ,6 a 9, zamedzí sa tým kopaním bojov ako sa nám zachce ako bolo vyššie zmienené. Dúfam že sa zúčastníte a prídete sa s nami zabaviť. Každý hráč, ktorý sa zúčastní všetkých bojov denne, dostane odmenu, ktorá bude pridaná na trh po poslednom boji za deň (po boji o 21:00).

Začiatok 17.6. o 12:00

Ďakujem, vidíme sa :)
S pozdravom jazierko
 
Zdravím dámy a páni, keďže sme si všimli že to tu ide pomaly ale isto dolu vodou a obviňujete z toho nás, i keď nikto z nás nemá záujem zničiť boje ako si myslíte, rozhodli sme sa pre Vás pripraviť Bojový event, boje budú prebiehať každé 3 hodiny doobeda aj poobede o 12 ,3 ,6 a 9, zamedzí sa tým kopaním bojov ako sa nám zachce ako bolo vyššie zmienené. Dúfam že sa zúčastníte a prídete sa s nami zabaviť. Každý hráč, ktorý sa zúčastní všetkých bojov denne, dostane odmenu, ktorá bude pridaná na trh po poslednom boji za deň (po boji o 21:00).

Začiatok 17.6. o 12:00

Ďakujem, vidíme sa :)
S pozdravom jazierko

Lieky, prosím, nezabudni si ich každé ráno zobrať.
 

Deleted User - 4

Hosť
.Mozna by to chtelo nejakou reakci. Na Iowe ubyvaji lidi na bojich a jezirko si kope kdy chce, co chce a kolik chce. My prichazime o zabavu, Inno o hrace a penize :) Napadu je tady plno.

Poprosím vás o strpenie. InnoGames je o tomto celom stále informované a vec je v riešení. Akonáhle dostanem odpoveď, budem vám ju tlmočiť.
 
Rád by som nahlásil porušenie pravidiel eventu. Dourden nerešpektoval pravidlá a kopol boj o cca 40 minút skôr ako bol plánovaný, človek sa snaží, vybavuje, dokonca im nechá aby si kopli svoj boj, ktorý by bol súčasťou eventu a takto sa mu odvďačia. Vyvolalo to zbytočné hádky a nespokojnosť hráčov pretože prišli o ceny, ktoré boli do toto eventu pripravené. Týmto by sme chceli požiadať o potrestanie hráča Dourden, stačí ban na 3 dni, veríme že sa do budúcna polepší.

Ďakujeme vedeniu za spoluprácu.
 
Rád by som nahlásil porušenie pravidiel eventu. Dourden nerešpektoval pravidlá a kopol boj o cca 40 minút skôr ako bol plánovaný, človek sa snaží, vybavuje, dokonca im nechá aby si kopli svoj boj, ktorý by bol súčasťou eventu a takto sa mu odvďačia. Vyvolalo to zbytočné hádky a nespokojnosť hráčov pretože prišli o ceny, ktoré boli do toto eventu pripravené. Týmto by sme chceli požiadať o potrestanie hráča Dourden, stačí ban na 3 dni, veríme že sa do budúcna polepší.

Ďakujeme vedeniu za spoluprácu.
Ja myslel ze ty boje snad budete kopat vy ne? Dourden mel chut si kopnout boj tak kopnul.. vsak vsechno podle pravidel. Co ti branilo kopnout dalsi? :o
 
Rád by som nahlásil porušenie pravidiel eventu. Dourden nerešpektoval pravidlá a kopol boj o cca 40 minút skôr ako bol plánovaný, človek sa snaží, vybavuje, dokonca im nechá aby si kopli svoj boj, ktorý by bol súčasťou eventu a takto sa mu odvďačia. Vyvolalo to zbytočné hádky a nespokojnosť hráčov pretože prišli o ceny, ktoré boli do toto eventu pripravené. Týmto by sme chceli požiadať o potrestanie hráča Dourden, stačí ban na 3 dni, veríme že sa do budúcna polepší.

Ďakujeme vedeniu za spoluprácu.

Ach nie, ako si to mohol dovoliť, ja a hovorím dúfam za všetkých sme sa tak tešili na tento super event, hlavne na tie ceny, ktoré sú fakt super. Hádam dostane trest aký si zaslúži, takto sabotovať vašu snahu o to, aby sme sa mali lepšie. Máte také veľké srdiečko, tak sa snažíte a my sme takí nevďační :(
Hanbím sa, ale verím, že sa to vyrieši, predsalen mali by ste byť nejako odmenení za to čo pre nás všetko robíte.
Páči sa mi ten nápad kopnúť 3 boje o 17:00 a každý kto stihne prísť na všetky, získa cenu. Je to také plné hlbokej myšlienky, obdivujem ťa.

MagiiN0 na hrad, do hladomorne!
 
Hore