zvýšenie návštevnosti na fóre ?

DeletedUser

Hosť
Mal som takú otázku, že či by nemohol Linteo, alebo Support Officer, rozoslať hromadnú správu, ako keď sa posiela vianočný pozdrav všetkým hráčom na sksvetoch, a len stručne im povedať, že všetci sú vítaný na fóre The-West, kde by sa mohli zaregistrovať a získať mnoho informácii ku hre a ludia na fóre by im pomohli riešiť ich problémy a zároveň by sa mohli zapojiť do rôznych prebiehajúcich ankiet a súťaži.

Niečo ako motivačný list, ktorý by ich navnadil aby sa zaregistrovali, lebo by zísakli rôzne výhody a okrem iného by mohli aj hlasovať za rôzne návrhy, ktoré majú zlepšiť hru.

Píšem to z toho dôvodu, že už som dával návrhy aj dávnejšie, a nikdy sa to hlasovanie nedostalo cez 50 ľudí, a takto by sa aspoň niektorý pridali, a bolo by to lepšie, len ide o to či má niekto od nás tú právomoc aby niečo také vytvoril.
 

DeletedUser

Hosť
ano pravda je ze je mala navsetvnost na fore .. suhlasim s timto napadom je to dobre :zmurk:
 

DeletedUser

Hosť
pridavam sa k suhlasom... je tu mozno viac ludi ale malo sa ich zapaja...a nie som proti aby ich sem prislo eeeeeste viac :)
 

DeletedUser

Hosť
Som rád za vašu podporu, potrebujeme to tu oživiť. Veď všetci vidím, ako to tu je, síce je cez 800 registrovaných, ale skoro nik sem nechodí, tak možno aspoň touto formou upozorniť na výhody tohto fóra.
 

DeletedUser

Hosť
ved to...je pekne ze su registrovany len to zapajanie je dost o nicom :)
 

DeletedUser

Hosť
Ale ak moj postreh neklame, tak tu ma fore uz davno zdochol pes, stale sa tu preberaju tie iste veci dookola, otazky prichadzaju tie iste, ked niekedy staci len hladat a bonus fora, ked sa na nieco stazujete, tak bud dostanete PM za spam alebo vas prispevok jednoducho vymazu, Byrokrati.
 

DeletedUser

Hosť
Ja som skôr, to chcel dať len medzi otázky, lebo anketa trvá 60 dní, a toto by bolo treba riešiť skorej, najlepšie hneď. ALe ak to bude potreba, tak tému my prehodia do návrhov a potom spravím aj anketu.
 

DeletedUser

Hosť
Jedine co tak prilakate su dalsi zelenaci, ktori budu klast tie iste otazky. Ale ja na ne aj tak rad odpoviem, k Tvojmu napadu icebear, som neutralny. Uprimne, aktivita fora sa podla mna nejako nezvysi, kedze z vacsiny jedincov, ktori pridu, sa opytaju co chcu a na forum pridu zase az ked sa budu chciet nieco opytat a aktivni budu zase len hraci, ktori su aktivni aj teraz :ahaok:
 

DeletedUser

Hosť
som za ja sam som nenavstevoval forum potom mi kamos ukazal co tam vsetko je a teraz sa pozeram rano,poobede a vecer :zmurk:
 

DeletedUser

Hosť
ja som tu stale ked som za kompom...nie nie je to zavislacina.ale ked zo pc vacsinou sa nudim.
 

DeletedUser

Hosť
Preto by bolo dobré ak by motivačný list bol písany tak, aby zaregistrovaný užívateľ nielen získal možnosť sa pýtať na hocičo ohľadom hry, ale aby aj mohol čítať nové návrhy za, ktoré by hlasoval a tým by sám prispel k zlepšeniu hry. No a mohol by sa zúčastňovať aktívne súťaži, za ktoré sú často aj odmeny v podobe nugetov.

FAKTA:
-môže sa pýtať čo potrebuje vedieť (prakticky hocičo)
- môže hlasovať v návrhoch (prispejek zlepšeniu hry, a tým pomôže aj sebe)
- môže sa zúčastňovať súťaží(možnosť získať nugety)
- môže sa tu dozvedieť veľa vecí o svojom svete v ktorom práve hraje a môže sa pridať zo svojimí postrehmi

-môže získať veľa informácii a poznatkov a priateľov za malú aktivitu na fóre, ktorá mu môže priniesť iba dobré zážitky.

Teda ak by boli tieto fakta definované v tom liste určite by to malo svoju váhu a aspoň niekto by sa pridal.
 
Hore