zvýšenie návštevnosti na fóre ?

DeletedUser

Hosť
Ako si pisal, moze , vacsinou su to len vyhody plynuce prenho, nie pre forum :)
 

DeletedUser

Hosť
No aby sme nalákali nových ľudí musíš im dať najprv niečo, čo potrebujú oni pre seba, a ak sa im tu začne páčiť určite by časom dali aj oni niečo pre fórum.
 

DeletedUser

Hosť
no , ale ak by sme nalákali aj nejakých nových užívateľov fóra k čomu by to spelo ??? A navyše by sa mohlo stať , že keby bolo veľmi veľa užívateľov , tak by to server nezvládal a boli by časté výpadky.
 

DeletedUser

Hosť
Jedine co tak prilakate su dalsi zelenaci, ktori budu klast tie iste otazky. Ale ja na ne aj tak rad odpoviem, k Tvojmu napadu icebear, som neutralny. Uprimne, aktivita fora sa podla mna nejako nezvysi, kedze z vacsiny jedincov, ktori pridu, sa opytaju co chcu a na forum pridu zase az ked sa budu chciet nieco opytat a aktivni budu zase len hraci, ktori su aktivni aj teraz :ahaok:

presne...
pride nejaky zelenac, nieco sa opyta - dostane odpoved a uz ani nebude vediet, ze nejake forum aj je :D
 

DeletedUser

Hosť
No etOx, ale od toho je fórum aby tu bolo čo najviac hráčov, to čo si povedal ohľadne padania fóra to snáď ani nemyslíš vážne, veď ako by to vyznelo my už nových hráčov na fórum nezoberieme lebo by nám padlo fórum, toto je kravina čo si povedal.

To určite s tebou nemôžem súhlasiť. No a prvotný dôvod prečo som chcel hráčov, je že na prijatie návrhu potrebujeme aby hlasovalo 100 hráčov, a všimol som si ešte pár mesiacov do zadu, že väčšinou hlasuje len veľmi málo hráčov. A toto som chcel zlepšiť, lebo takto by sa z nášho fóra v živote neodlepil ani jeden návrh.
 

DeletedUser

Hosť
no okeY tak treba 100 hlasov na prijatie návrhu , ale ak si si dobre všimol , tak ja tak návrhy zo slovenského fóra sú akoby nepodstatné , pretože väčšina nápadov, ktoré sú do hry pridané pochádzajú z nemeckého fóra , takže ak chceš , aby sa niektorý návrh ujal treba ho preložiť a vložiť na de fórum , no a potom len čakať na odozvu .

S tým padaním fóra , no trochu som sa sekol ale ako tu už odznelo zelenáči prídu a tak ako prídu aj odídu.
 

DeletedUser

Hosť
Mohlo by to byt, lebo na tomto fore je stale menej a menej novych prispevkov
 

DeletedUser

Hosť
No teraz si to etOx povedal v podstate, tak ako to je. Len s tým, že najprv sa to schváli u nás na fóre a potom sa to hodí na nemecké fórum a až odtiaľ to postupuje ďalej.

A tí ľudia, no väčšina by samozrejme sa len 2-3 krát prihlásila a potom už nič, ale keby sa aspoň 10-20 ľudí z tých všetkých prihlásených ujalo a začali by byť na fóre aktívny ja by som to považoval za úspech.

Nesmieme hneď všetkých odsudzovať, ja viem v akej sme dobe a všetci si to dobre uvedomujú, ale treba im dať šancu inak by to tu úplne zaniklo a potom by nás pridružili nejakému českému fóru. A to určite nik nechce.

Musíme to tu podporovať a ukázať iným, že nie sme len obyčajný Slováci, ale práve tí Slováci čo niečo vymysleli a dotlačili to až k vývojárom.

Možno som sa nechal trocha uniesť, tak sorry. Ale v podstate to dnes, práve takto funguje.
 

DeletedUser

Hosť
Neda mi nepodotknut na Tvoj pravopis, ked uz tu hajis, aki sme Slovaci ;) Ale k navrhu, ako som povedal, v praxi je mi to jedno. Uvidime ci sa Support na nieco taketo podujme
 

DeletedUser

Hosť
Neda mi nepodotknut na Tvoj pravopis, ked uz tu hajis, aki sme Slovaci ;) Ale k navrhu, ako som povedal, v praxi je mi to jedno. Uvidime ci sa Support na nieco taketo podujme

Myslel si to v dobrom, alebo som zase vykonal nejakú hrúbku, priznám sa pravopis nieje moja silná stránka, na základnej som mal 4, ale to už je našťastie preč.
 

DeletedUser

Hosť
No teraz si to etOx povedal v podstate, tak ako to je. Len s tým, že najprv sa to schváli u nás na fóre a potom sa to hodí na nemecké fórum a až odtiaľ to postupuje ďalej.

A tí ľudia, no väčšina by samozrejme sa len 2-3 krát prihlásila a potom už nič, ale keby sa aspoň 10-20 ľudí z tých všetkých prihlásených ujalo a začali by byť na fóre aktívny ja by som to považoval za úspech.

Nesmieme hneď všetkých odsudzovať, ja viem v akej sme dobe a všetci si to dobre uvedomujú, ale treba im dať šancu inak by to tu úplne zaniklo a potom by nás pridružili nejakému českému fóru. A to určite nik nechce.

Musíme to tu podporovať a ukázať iným, že nie sme len obyčajný Slováci, ale práve tí Slováci čo niečo vymysleli a dotlačili to až k vývojárom.

Možno som sa nechal trocha uniesť, tak sorry. Ale v podstate to dnes, práve takto funguje.

Len dve chybicky a este som tam videl jednu zda sa mi, ale pravopis uz neriesim :)
 

DeletedUser

Hosť
Jedine co tak prilakate su dalsi zelenaci, ktori budu klast tie iste otazky. Ale ja na ne aj tak rad odpoviem, k Tvojmu napadu icebear, som neutralny. Uprimne, aktivita fora sa podla mna nejako nezvysi, kedze z vacsiny jedincov, ktori pridu, sa opytaju co chcu a na forum pridu zase az ked sa budu chciet nieco opytat a aktivni budu zase len hraci, ktori su aktivni aj teraz :ahaok:

Asi by som napisal rovnaku vec. Presne ako pises.
 
z casti by to bolo dobre aj ked by iba velmi malo uzivatelov by stych co sa regnu sem by aj niecim tento forum podporovali a nie iba kladli 1000x tie iste otazky
ale ked stych 1000 uzivatelov aspon 20-30 bude aj niecom zbohatnovat nas forum uz je to super :)
 

DeletedUser

Hosť
Helllboy, bohuzial kvoli primernemu veku uzivateloc, co hraju TW tomu inak nebude. Oni totiz nepouziju napovedu, stranku s pravidlami a uz vobec nebudu hladat na fore predtym ako sa opytaju napr >> Pri akej praci najdem muku?

Kolkokrat sa tu tieto zakladne otazky preberali, plus stranky s pravidlami, navodmi a dokonca weststats. A nakoniec, niekto sa spyta otazku, ktora bola napisana 2 prispevky nazad v tom istom fore, tak to uz je naozaj moc. Predsa kazdy musi vidiet, upozornenie predtym nez napise otazku, ze treba pouzit napovedu, alebo najskor hladat na fore kym nejaku otazku napise, ale namiesto toho, su tu len vyhovorky typu >>Hodinu som hladal a nic som nenasla...Tak potom tu takych uzivatelov nepotrebujeme.

ja nehovorim, ze kazdy hned ovlada hru, ale ked ju chcu ludia hrat, tak by mohli venovat par minut navodu ako tuto hru hrat. A ak nie to, aspon sa obcas do toho navodu pozriet.

:howgh:
 
Hore