zvýšenie návštevnosti na fóre ?

DeletedUser

Hosť
Suhlasim abedy, ja na fore posobim velmi dlho a este aj teraz si obcas prestudujem napovedu a pravidla len aby som nahodou nieco nepokazil. :) Podla mna tu budu aktivni len ti clenovia, ktori su aktivni uz teraz :)
 

DeletedUser

Hosť
podla mna by ta sprava nebola zla, ale podla mojho nazoru by mala obsahovat nieco ako
"Na fote vas caka plno zabavy a hier v salone, taktiez mozete diskutovat o roznych spol. problemoch a pod..." :)
 

DeletedUser

Hosť
Rozhodne bude ťažké ovplyvniť, aby si niekto pravidlá prečítal, ale mohlo by sa spraviť, že pri registrácii by sa hráčovi ukázali pravidlá, ktoré stránky si má hráč pozrieť, bol by tam nejaký časový interval, napr. 120 sekúnd, ktoré by hráč musel čakať, až potom by mohol súhlasiť s pravidlami, ale tiež by niesol zodpovednosť za to, že keď pravidlá poruší, dostane trest, a nemohol by sa sťažovať, že dostal neprávom BAN, mal si predsa prečítať pravidlá... :zmurk:

Je potrebné na fórum dostať veľa ľudí, len bude ťažké dostať sem ľudí, ktorí sa vyjadrujú na úrovni a nebudú pre fórum len záťažou... Preto musíme vymyslieť nejakú kampaň na "naverbovanie" nových userov na fórum :)

Linteo, dúfam, že si prečítaš túto tému :zmurk::D:)

\\Len tak pre zaujímavosť: Pravidlá fóra: Zobrazenia: 371
Užívatelia: 3,180, Aktívni užívatelia: 842

Vidieť, ako sa tie pravidlá čítajú, tak sa nečudujte, že je tu toľko spamerov... :eezmurk:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
v celku fajn :)
...lenze vezmi si toto : kolko ludi by bolo na tomto fore, keby vsetci citali weststats, pravdila a napovedu ???
myslim, ze keby som povedal 100, tak by som prehanal... :D

...ide o to, ze vela ludi to robi takto :
- mam problem ---> tak sa opytam na fore
- odpvedia mi ---> naco by som chodil na forum, ked nic nepotrebujem ?!

teda bue tazke zohnat novych ludi...
popravde keby tu neboli temy a sekcie ako salon a pod., tak by som tu nebol uz ani ja...
a to je prave to ! ludia nevedia, ze na fore su free temy, kde sa da pokecat, hry, pokec a dalsie veci :)
treba ich o tom informovat a urcite nejakych new userov ziskame :)
 

DeletedUser

Hosť
Lenze v pravidlach, napovede a weststats nie je vsetko. Na fore sa da diskutovat o skusenostiach hracov, o ich tipoch a trikoch atd :) Osobne je mi jedno ci tu spamuju s rovnakymi otazkami stale, ale myslim, ze to urcite moderatorov nebavi ked vidia tu istu otazku 10x :)
 

DeletedUser

Hosť
Väčšina z vás tu hovorí kopec pravdy, ale tým čo sa opýtajú odpovieme, veď radi pomôžeme, a keď sa nevrátia, tak kašľať na nich.

Ale niektorý možno ostanú a rozšíria naše rady a to bude zase fajn.

A inak som si z Linteom o tom písal, a povedal, že to vyskúšame, že po novom roku vytvorí nejakú dobrú motivačnú správu a rozošle ju.

A určite si priebežne aj číta túto tému. A je veľmi skúsený a dobre vie ako má taká správa vyzerať. Tak sa nechajme prekvapiť čo nám príde, niekedy po novom roku.
 

DeletedUser

Hosť
O tomto by som ti povedal slohovu pracu, preco tomu je tak.
 

DeletedUser2929

Hosť
Ja sa tiež na to teším. Tento návrh horlivo podporujem! :xmas1
 

DeletedUser

Hosť
Urgo, nejak mlčíš... Napíš nám aj ty svoj názor :xmas1
 

DeletedUser

Hosť
nech sa paci, tesime sa na to :)

Ok co napriklad par na uvod
1. sa zabanuje protipravene clovek NA FORE za postih v hre - co je akoze dost sila:)
2.vela dobrych uzivatelom sa zhnusil system posudzovania prispevkov ( vzdy ludia ktori to pasli s west teamom alebo zhodou okolnosti su west team posudzovali nie rovnym metrom prispevky)
3.west team a neberanie cechov ktori ani nemaju paru o hre
4.totalny zhluk hlupakov a spamemmerov ktori sa tu zacali vyskytovat a slabo sa umravnuju
5. zhodou okolnosti spamera ktory bol ozivenim fora gabino21 sa zabanoval ( dalo sa riesit lepsie)
6. West -noviny sa dostali na 2 druhu stranu pre hroznu kvalitu -su pisane ako dotaznik
7. odchod semtinela a petee ( 2 schopni ludia na fore)
8. A vlastne davam si otazku na co by sem skuseny uzivatel chodil ked o dueloch tu nema sajnu nikto ( vynimka konyk87 co si nastudoval na forach zhodou okolnosti informacie vynesene z nasho interneho fora )
9. napady a navrhy sa doteraz neriesili ( tu ale vidim progres od Lintea)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Vies, som toho nazoru, ze stari aktivni hraci, ktori o hre aj nieco vedeli ( Vid napr. Zorro ) uz odisli a nemaju za potreby sem znova chodit. A hraci, ktori este hraju T-W, uz na fore su. Myslim si, ze ti hraci, ktori by na fore mali byt aby to tu ozivovali a robili nieco pre forum tu uz su. ( Vynimky su taki hraci ako kaVri a vlaka, napr. .. Ktori o hre vedia dost, ale nezapajaju sa na fore aktivne, bohuzial ) .. Tot moj nazor..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Urgo napísal/-a:
1. sa zabanuje protipravene clovek NA FORE za postih v hre - co je akoze dost sila

Súhlasím, je to IMHO hlúposť

Urgo napísal/-a:
3.west team a neberanie cechov ktori ani nemaju paru o hre

Opäť súhlasím

Urgo napísal/-a:
4.totalny zhluk hlupakov a spamemmerov ktori sa tu zacali vyskytovat a slabo sa umravnuju

Čiastočne súhlasím, ale našťastie vďaka fóru Hry na fóre sa zhlukuje SPAM len tam (až na pár výnimiek) a s inteligenciou tiež súhlasím, aj keď viem, že si narážal aj na mňa :zmurk:

Urgo napísal/-a:
5. zhodou okolnosti spamera ktory bol ozivenim fora gabino21 sa zabanoval ( dalo sa riesit lepsie)

Opäť súhlasím

Urgo napísal/-a:
6. West -noviny sa dostali na 2 druhu stranu pre hroznu kvalitu -su pisane ako dotaznik

Bohužiaľ musím súhlasiť, práve kvôli mne sa noviny dostali do Salónu na poslednú stránku, je to moja chyba, nabral som tam neschopných ľudí, ale uý dávam dokopy nový tím, ktorý rozhodne bude lepší než tie predtým :zmurk:

Urgo napísal/-a:
7. odchod semtinela a petee ( 2 schopni ludia na fore)

To je ich rozhodnutie, tak im v tom nebráň, ale je pravda, že to boli jedni z najschopnejších ľudí na fóre

Urgo napísal/-a:
8. A vlastne davam si otazku na co by sme skuseny uzivatel chodil ked o dueloch tu nema sajnu nikto ( vynimka konyk87 co si nastudoval na forach zhodou okolnosti informacie vynesene z nasho interneho fora )

No tak toto pŕŕ, nehovor mi že tu okrem konyka nemá nikto ani šajnu o dueloch, pretože je tu mnoho skúsených duelantov :eezmurk:

Urgo napísal/-a:
9. napady a navrhy sa doteraz neriesili ( tu ale vidim progres od Lintea)

Toto už sa vyriešilo :zmurk:

IMHO by bolo najlepšie, keby sa fórum vrátilo do toho bodu, v ktorom bolo asi pred pol rokom, bolo tu mnoho schopných ľudí (YaD, Zoe4Ever, Xonic, Edems, Čierny Vlk, Metal Shadow, Petee, Semtinel, ...), len bohužiaľ sa to nedá...

Toď vše :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Icebear: pozri si súčasnú aktivitu na fóre :D Konečne sa niečo deje, zázrak, konečne je fórum aktívne :) Keby to takto bolo každý deň... Som rád, že jedna hádka zvýši takto aktivitu :D

P.S. dúfam, že to nie je doublepost, ale asi nie, je napísaný po dlhšom čase... :)
 

DeletedUser

Hosť
Som rád zvýšeniu aktivity, konečne, aj keď sme v období keď majú žiaci a študenti dosť práce. Fakt si to cením. A keby sa aj nezvýšil počet na fóre, tak je hlavné, že sa zvýšila aspoň aktivita.

Urgo tu povedal, celkom kvalitné vyjadrenie, hlavne čo sa týka odchodu niektorých hráčov, ale bolo top ich rozhodnutie a ja verím, že ešte niektorý sa vrátia, niekedy to potrebuje len pauzu nič iné.

Inak už pripravujem ďalší návrh, len teraz nemám čas (škola volá), tak zase vás niečím prekvapím, aspoň trocha.
 
Hore