zvýšenie návštevnosti na fóre ?

DeletedUser

Hosť
Super, som rád, ja by som tiež rád niečo na fóre porobil, niečím pomôžem, tak možno aj zvýšime aktivitu, len ako hovoríš, škola :( No nevadí, hádam raz bude denná návštevnosť aspoň 100 užívateľov :)
 

DeletedUser

Hosť
Bolo by dobre dať reklamu aspoň do TV markízy aspoň by sme boli populárny, ale určite by na to neboli peniaze, ale je to určite dobrý nápad.
 

DeletedUser

Hosť
Ak pôjdem do Modré z Neba (baby z triedy vysnívali pre triednu cestu do Jeruzalema) tak by som v priamom prenose povedal že nech hrajú TW aspoň tam by som to zverejnil.
 

DeletedUser

Hosť
Ok, toto uz je naozaj OT, poprosim o konstruktivne pripomienky :ociza:
 

DeletedUser

Hosť
Veď viem ale aspoň keby si to pozrelo dajme tomu 1000 ľudí a išli by to hrať 250 tak by to bolo dobré. Sorry že je to OT.
 

DeletedUser

Hosť
Neviem ako inak zdoraznit to co pisem :) Viem byt v pohode ale viem sa aj nahnevat, ale zatial sa snazim s kazdym vychadzat v dobrom :) Takze spat k teme , zvysit navstevnost sa u coskoro chystame, nechajte sa prekvapit :)
 

DeletedUser

Hosť
Hmm, to som zvedavý, som rád :) Prosím, nech to je niečo bombastické, tak sa snažte ;)

P.S. dúfam, že to nie je SPAM, ak áno, tak pls zmazať :)
 

DeletedUser

Hosť
Co sa tyka poctu obyvatelov, tak ked porovnas pocet hracov v CR a v SR tak to vychadza asi rovnako a samozrejme maju viac serverov. Presny pocet aj tak neurcis, kedze hraci hraju na kadejakych serveroch po celom svete. Tak je dost mozne, ze tu mame aj nejakych svedov ak vedia po slovensky :--)
 

DeletedUser

Hosť
CD:A v cesku nehraje vela slovakov?Pohoda na cz4 takmer full Sk,Golden Mountainy na cz6 viac ako polka Slovakov a mozem ist dalej
Ono na to ze na forum nechodi ani 20tina ani 40tina hrajucich hracov a dokonca ich chodi este menej si musime zvyknut na kazdej hre to je tak pretoze vacsina hracov si mysli ze sa ich to netyka,co ja budem mat z toho ze budem na fore?Ked budem daco potrebovat ,pozriem sa,naco stracat cas?Ono su tu ludia ktory aj sotvas stihaju west nieze este forum
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
presne...
načo bude plné fórum neskúsených ľudí, čo budú dávať otázky, ako "jak sa môžem dostať do mesta" a pod.
...ajtak čo získa fórum tým, že tu bude viac ľudí?
 

DeletedUser

Hosť
Poviem to takto...
Zvysovat pocet ludi na fore je blbost...Forum z toho bude mat iba viac otazok ktore sa budu opakovat v 5minutovych intervaloch.Tym ze narastie pocet hracov narastie aj pocet spamerov.Pocet spamerov rastie neumerne...V kazdom pripade su na fore 2 druhy ludi:
Spammery,blammery,trolovia atd.[spammery-vid ja] a potom povedzme "dobry hraci" ,skor by som ich oznacil ako ludi ktory chcu pre hru nieco urobit...Ak uz teraz vam vadia spammery co budete robit ked bude mat forum ja neviem 3tisic clenov pri com pocitam ze minimalne 200 bude spammerov??
Spammery sa vykynozit nedaju,to Linteo velmi dobre vie lebo tam kde nasipes travex znicis aj to co ma potencial byt dobre...
Cd-cko:Mam na teba otazocku: Naco novych hracov do hry ak ty aktualny su uz neaktivny???Tak 6tina hracov su vikendovy hraci...Co mame z toho?
Nakoniec k problematike fora:Ak je hrac ktory ma potencial a chce nieco pre hru urobit,zaregistruje sa aj bez toho zeby mu dosiel list ,ak hra hru relaxacne na novinky vykonava v inej teme spomenuty a vysvetleny biologicky jav.
 

DeletedUser

Hosť
Nikto nikoho nikdy neprinuti k registracii. Ci sa to tyka fora alebo hry. Takze sa zmierte s tym, ze pocet hracov sa nezvysi.
 

DeletedUser2397

Hosť
neviem či len mne alebo nikomu neprišiel list motivačný list, na zvýšenie návštevnosti :ehmehm:
 
Hore