Sever vs. Juh

Ma sa tento projekt realizovat?

  • Ano, po dokonalej uprave

    Hlasy: 115 89,1%
  • Nie, nasiel som lepsi peojekt, ktory by som chcel

    Hlasy: 14 10,9%

  • Celkový počet hlasujúcich
    129
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser244

Hosť
navrhujem to asi takto....
zobrat prvych 20 miest v rebricku...tie rozdelit na dve polovice ale tak aby to bolo vyrovnane ...jedna strana unia, druha konfederacia

priroritne miesto v boji maju clenovia tychto miesta, stale jedna strana utoci, druha brani. Ak nie su zaplnene miesta mozu sa zucastnit aj ludia z inych miest.


odmeny:
- ucast v boji 1 bod
- vyhra v boji 2 body
- za kazdeho hraca dostaneho do komy 2 body

- za prve miesto v celkovom sposobenom poskodeni 5 bodov
- za druhe miesto v celkovom sposobenom poskodeni 3 bodov
- za tretie miesto v celkovom sposobenom poskodeni 1 bodov

- za prve miesto v pocte zasahov 5 bodov
- za druhe miesto 3 bodov
- za tretie miesto 1 bodov

- za prve miesto vo vyhnutych strelach 5 bodov
- za druhe miesto v celkovom sposobenom poskodeni 3 bodov
- za tretie miesto v celkovom sposobenom poskodeni 1 bodov

uskutocni sa 20 bojov ( nie vela aby to nebol nekonecny pribeh) , potom sa zrataju body....prvi 5 v celkovom sucte dostanu svietivu zbran

po 5 bojoch sa uskutocni predbezne scitanie a prvi 5 dostanu zapozicane svietive zbrane po dobu projektu (na konci ak nebudu v prvej 5 tak sa im tie zbrane vezmu)

a abedymu zato ze to cele vymyslel daruje Linteo kluc. c.3 :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
Dobre wookie, ale ako ich chceš "zobrať" tie mestá.. Ak sa nezúčastnia dobrovoľne.. A kto im teda bude veliť, ako sa na tom dohodnú.. Budú poslúchať toho ich prezidenta? Čo ak nejaké mesto nebude útočiť tam, kde to ten prezident určí..

Žiadne svietivé zbrane sa nebudú zapožičiavať, my nebudeme do hry žiadnym takým štýlom zasahovať, niekoho zvýhodňovať/znevýhodňovať.
 

DeletedUser2498

Hosť
no v skusobnej dobe by som sa zameral len na pevnosti a body za duelovanie + za nazbierane produkty by som nechal na dobu ked cast s pevnostami bude doriesena


co tak v skuskovej dobe 5 miest na kazdej strane stym ze musia byt vyrovnane + najlepsie ked budu prehadzane oproti tomu ako su v hre spravene spojenectva
(podla mna budu boje viac zaujimave ked budes bojovat proti inemu superovy ako proti tomu ktoreho mas pocas celej hry)
rozdelovali by to velitelia z kazdej strany stym ze by sa dalo miesto aj pre vyjadrenie ostatnych ci stym suhlasia

nasledne by bol boj kazdy druhy den (v normalnej prevacke by som to dal na 1-2 boje za tyzden nech sa hraci na to tesia + nech je ucast)

bodovalo by sa ako pisal wokie a po kazdom boji by sa to spocitalo a pridalo do temy na fore

to ze ako odmena nemoze byt svietiaca zbran natrvalo vcelku chapem no co tak aspon 1schopnost ?
pripadne dat dake $$$
lebo ak west tym nic neda tak ucast bude mala :(
 

DeletedUser

Hosť
Aktualizujem prednu stranku a vylepsim to. Len potrebujem trosku casu.
 

Deleted User - 4

Hosť
lebo ak west tym nic neda tak ucast bude mala :(

To sa ťažko dá povedať, keď ešte nie je nič funkčné.

Skús sa na to pozrieť z môjho pohľadu: všetko čo by do hry pridala herná podpora hráčom, napr. raritné zbrane, vlastnosti a schopnosti, či iné predmety, to je zásah do sveta. Niečo, čo by niekto získal bez toho, aby pre to vykonal nejakú úlohu v hre, alebo to získal z práce. Niekto sa tak zvýhodní oproti normálne hrajúcim hráčom, ktorí nie sú zapojení do projektu. I keď by to bolo len dočasne, neviem si predstaviť, ako by sa dala zvládnuť kontrola takého veľkého množstva hráčov, či naozaj využívajú požičané veci iba na ten daný účel, kto by to kontroloval a ak my, tak kde by sme na to zobrali čas..To by znamenalo, že sa miesto riešenia problémov budeme zaoberať neustálym kontrolovaním, či sa požičané veci naozaj využívajú len na ten projekt, to je nereálne pre nás, či už pre jeden svet alebo všetky svety.

Zbrane by sa mohli dať len ako odmena vtedy, keď to budú zbrane alebo predmety, ktoré sú len na okrasu, takže ozaj nerátajte s vecami, že vám tu dáme Taschunkov tomahawk a podobne.. Takú vec si môže každý hráč nájsť v hre sám, ak bude mať šťastie. Peniaze by mohli byť tiež odmena, ale zase mal by ich dostať ozaj každý?

Okrem toho, také zapožičanie predmetov to znižuje ich hodnotu v hre, kto bude mať radosť, ak nájde nejaký taký predmet, pričom ho iný hráč, len tak dostal, lebo sa zapojil do nejakého projektu..

O vlastnostiach a schopnostiach ani nehovorím, pretože tam je úplne jasné, že hráči ich budú využívať aj na obyčajnú prácu, takže by mali teda nami danú už výhodu oproti normálnemu hráčovi, čo je podľa mňa teda podvod na hráčoch, a preto žiadne také vlastnosti a schopnosti nebudú požičiavané či darované.
 

DeletedUser2498

Hosť
ja som nevedel ze to co sa dostane ako odmena nemoze byt pouzivane v normalnej hre
tak na schopnosti, vlastnosti a vzacne veci zabudnime
+ ja som si tie docastne predmety nepredstavoval tak ze by dostali svietiacu zbran ktora ich zvyhodni na urcity cas v dueloch ale skor ze dostanu na tyzden nieco ako
rocketturtle.png

(to ze budu cca tyzden behat po mape rychlejsie ako iny hraci nebude povazovat asi nik ako znevyhodnenie)

no nieco by mohlo byt lebo bez odmeny nebude nik ochotny sa zucastnovat
je pravda ze niekto kto ma dost $$$ moc radost z penazi nebude mat no lepsie ako nic
+ co tak ako odmena oblecenie alebo zbran podla vlastneho vyberu (jednalo by sa len o veci co sa daju normalne kupit v meste-to by uz zvyhodnenie nemalo byt ci hej ?)

+ inde kde boli projekty boli ake odmeny ? + kde sa mohly vyuzivat ?

pozri sa nato tak ze chcete aby sme si spravily projekt ktory ma byt vyhodny pre kazdeho hraca na kazdom svete (za to sme vam vdacny) no je tazke zapojit do toho hracov ak nic nedostanu
ja mozem na SK3 oslovit hlavne mesta a mozme si robyt pokne boje o malu/strednu pevnost no celi svet zapojit neviem ak nebude odmena

ak van nemci nezakazali co sa moze a nemoze hracom dat tak co tak spravit anketu kde by sa hraci vyjadrily co je podla nich zvyhodnenie a co nie
 

DeletedUser

Hosť
najlepsie by bolo urobit novy server, nechat tak 3 az 6 mesiacov na postavenie miest a visvihnutie sa pri com by sa ten server nazival vojnovi server a potom by sa spustili vojni tak priblizne 2 mesiace vojna, 2 mesiace oddych

PS: viem ze mi icka robia problem no toto je the west a nie matura zo slovini
 

DeletedUser

Hosť
počujte taká otázka ja si myslím že jeden prezident na jednej aj druhej strane je málo..je to dosť náročný plán a jeden človek naň asi nestačí pozvať asi 20-30 miest a zaistiť aby fungovali a komunikovali...už ked by bol prezident ten b musel mať zase svojich podriadených napr. generálov alebo kapitánov ..(generál je najvyššia hodnosť..) dával by im rozkazy a oni by ich posúvali dalej ..potom by sa to ešte mohlo ešte znížiť aby bol napríklad desiatnik bol by to veliteľ 10 členov alebo jednoducho svojho mesta ktoré by si zvolilo voliteľa...

Dalšia vec keby nejaký člen neposlúchal rozkazy tak by mohol byť "diskvalifikovaný" alebo jednoducho by ho veliteľ mesta prepustil....alebo vyhodil z mesta...alebo by musel zaplatiť nejaký poplatok

Ja si myslím že ako povedal Linteo že nebudú sa používať žiadne svietiace zbrane lebo tým pádom by boli hráči z iných miest znevýhodnený že oni sa ju snažia nájsť a niekto ju dostane len tak pre nič za nič...

Mesta by sa ta mohli zúčastniť : nemuseli by to byť mestá z top 15 ale mesto ktoré má dajme tomu nad 35 členov ..bol by obmedzený počet hráčov ...to je jasné

Odmeny by mohli byť nejaké produkty alebo možno ešte peniaze ale nebolo by to veľa peňazí ...spoločne tento plán zrealizujeme ;)
 

DeletedUser

Hosť
Kedze v projekte nebudu ziadne odmeny, hraci tym padom nemaju ziadnu iniciativu o nieco bojovat :( Bohuzial. Co sa tyka tvojho navrhu ohladom prepustenia hraca z mesta, je to jeho vec, ceny boli planovane podla vykonu, takze ak by niekto robil problemy, tak by bol jednoducho vyradeny z projektu.
 

Deleted User - 4

Hosť
Kedze v projekte nebudu ziadne odmeny, hraci tym padom nemaju ziadnu iniciativu o nieco bojovat :( Bohuzial

Prepáč, budem s tebou nesúhlasiť, lebo si myslím, že je to nezmysel.

Hráči ste sa tu viacerí vyjadrovali, že by ste chceli trošku oživiť váš svet. Takýmito bojami by ste si to spravili sami, my vám k tomu pomohli sekciami na fóre a reklamou v hre pre danú vec.

Motivácia by bola vlastná zábava, spolupráca, nové kamarátstva a to oživenie sveta, ktoré by vám to prinieslo, popri tom, čo pre vás chystá Innogames v ďalších aktualizáciách hry.

Možno pre niekoho to bude málo a chcel by radšej nejaký materialistický cieľ ako je super svietivá zbraň, ktorú ešte nikto nemá, v tom prípade bude chyba v niečom inom a žiadny projekt, ktorý si sami hráči pre seba spravíte nebude nikdy úspešný.

Základ som tu v podstate napísal, ako by to mohlo byť..To ozaj stačí len trošku upraviť, spustiť v menšom a uvidíte sami, či to vás a iných hráčov bude baviť alebo nie.
 

DeletedUser

Hosť
Ja som nikdy nespominal, ze som za svietive zbrane. JA som napisal moj nazor zalozeny na tom, ze ludia mozu mat zabavu aj bez toho aby mali nejaky projekt. Ved suboje o pevnosti mozu organizovat aj teraz, ale akosi to nejde v takom mnozstve ako by to bolo , keby bol projekt. Proste v projekte zbieraju body atd a nakonci ked niekto dosiahne pozadovany pocet, tak co? Na fore sa urobi rebricek, ze toto alebo tamto mesto, alebo tento hrac dosiahol urcity pocet bodov? No neviem ci sa to bude chciet ludom robit iba kvoli tomuto. Samozrejme, kazdy je vitany to skusit. Nemusia na nikoho cakat, nech si urcia ludia na fore prezidentov atd a mozu zacat a potom sa uvidi. Svoje postrehy mozu napisat na forum a ostatne servery sa mozu pridat, podla toho ako to bude hracov bavit.
 

DeletedUser

Hosť
ja do toho idem tu ide hlavne aby sa niečo dialo aby to nebolo obyčajné aby bola zábava spolupráca a aby tam bol týmový duch..je iné bojovať o pevnosť ked všetci počúvajú rozkazy svojho nadriadeného ako keby by si každí robí čo chce ...nebude to ľahké zorganizovať ale možno sa to zavedie

a k tej odmene nemohla by byť odmena napr. 5 nuggetov? asi nie že alebo by jednoducho z konfederácie alebo únie kto by vyhral každé mesto dostalo napr. 2000$ do kasy alebo viac ...zhotovil by sa rebríček tu na fore tam by sa úkazal najlepšý hráč najlepšie mesto atd.

Treba aby to bolo čo najspravodlivejšie a za svietiace zbrane som nehlasoval...
pretože 1. by to bola výhoda a po 2. nie každý ma na to Level ten tomahawk neviem ako sa volá je od vysokého levelu a ja ked mám 55 tak ho ja tak nemôžem používať.

ale rpavda je v tom že by sa zvýšila spolupráca aj aktivita na fore ..ale ja si myslím že aj keby nebol žiadna odmena zapojilo by sa veľa hráčov vyskúšať to aby nebola nuda ,aby sme sa trochu zabavili atd.

úpplne najlepšie by bolo keby to neboli boje o pevnosť ale normálne boje zobrazovalo by sa to tak ako pevnosti len by to bola normálna planina ako sa bojovalo hráči by sa postavily do radoch vedľa seba utovorili by tak napr. dvoj rad len toto by sa do hry musel pridať čo vy nemôžete...
 

DeletedUser2518

Hosť
Asi najväčší zádrhel vidím v tom,

1, či sa nájdu ľudia, ochotní tomu projektu obetovať toľko svojho voľného času, ktorý to bude potrebovať, pretože to nie je práca na 5 min. denne a pritom to musia byť dobrí organizátori,

2, ak už sa takí nájdu, či dokážu medzi sebou korektne spolupracovať, aj keď sú v hre protivníci,

3, pokiaľ nebudú vypísané nejaké odmeny, hráči nebudú mať cieľ a nebudú vidieť zmysel sa tohto projektu zúčastniť.
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
a k tej odmene nemohla by byť odmena napr. 5 nuggetov?

Skúsim sa na to opýtať, ale na to je určite potrebné aby tu bolo niečo konkrétne, čo už ide niekto realizovať.

ale pravda je v tom že by sa zvýšila spolupráca aj aktivita na fore ..ale ja si myslím že aj keby nebol žiadna odmena zapojilo by sa veľa hráčov vyskúšať to aby nebola nuda ,aby sme sa trochu zabavili atd

Aj ja si to myslím.

abedy napísal/-a:
Ja som nikdy nespominal, ze som za svietive zbrane

Abedy ja som nenapísal, že si spomínal také veci, písal som to vo všeobecnosti.

---

Ok ale už konkrétne niečo, nech sa ďalej pohnete.

Ja vám navrhujem spraviť to, čo som písal.

Únia a Konfederácia

Jeden hráč bude prezident Únie a druhý Konfederácie. Takže 2 dobrovoľníci.

Každý z nich musí byť členom nejakého mesta, najlepšie zakladateľom.

Každý prezident si vyberie a dohodne sa s 2 ďalšími mestami, ktoré sa pridajú na jeho stranu. Mestá s aspoň 35 členami. Zakladatelia v tých mestách budú mať hodnosť generála. Tí budú pomáhať prezidentovi s organizovaním bitiek, či inými vecami.

TW Team vám založí na fóre sekciu, kde prezidenti budú mať práva mazať, presúvať atď. Tam si napíšu zoznamy hráčov, takisto sa tam budú zverejňovať všetky boje o pevnosť ako aj všetky duely s hráčmi z druhej strany (aby toho nebolo veľa, tak len tie do bezvedomia).

Prezident vyhlási boj o nepriateľskú pevnosť, ktorá patrí danej strane a zúčastniť sa tam budú môcť len členovia jeho strany + náhodní okoloidúci. Vylúči z útoku či obrany hráčov, čo nie sú členom jeho strany. Takisto prezident alebo generál môže vyhlásiť hromadné duely proti mestám druhej strany, tj. zduelovať čo najviac hráčov do bezvedomia.

Za každú dobytú pevnosť získa strana body

Mala pevnost – 30 bodov
Stredna pevnost – 90 bodov
Velka pevnost – 270 bodov

Za každého hráča poslaného do bezvedomia v inom meste cez duel 1 bod.

Hrá sa do nahratia 5000 bodov.
(upravil som body na iné oproti môjmu prvému príkladu, aby to netrvalo dva týždne ale viac)

Víťazný prezident a generáli budú odmenení. (zatiaľ nešpecifikovaná odmena, musím sa na to opýtať..Ak sa tu teda vôbec ukáže nejaký záujem o projekt..)

No a to je všetko na začiatok..

Je tu teda niekto, kto by to chcel takto spraviť?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore