Pokec Dobrodružstvá - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Aký je zatiaľ váš názor na dobrodružstvá?

  • Páčia sa mi

    Hlasy: 47 53,4%
  • Nepáčia sa mi

    Hlasy: 26 29,5%
  • Neviem

    Hlasy: 15 17,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    88
Už som to tu písal raz,
puška - teda atribúty, konkrétne sila pridáva hp, rozhadzuje to podľa levelov a pušky, viem, že to nie je úplne vychytané, často som sa aj ja stretol, že súper mal viac HP, nejak to nezaznamenáva ak má niekto jeden z tých revolverov, čo pridávajú tak veľa atribútov. Osobne som dúfal, že keď napíšu, rozhodenie podľa pušiek, tak budú brať do úvahy aj atribúty.
btw. hra pre ľudí, s ktorými chceš hrať, teda vlastná hra je v pláne, všetko to bolo aj na wiki, resp. malo byť, ale nevyjadrujem sa k asikovi, lebo zase ma nadriadený vytrestá :D
 

DeletedUser

Hosť
a potom ma to prestalo baviť...

i9Ou7mQ.png

http://prntscr.com/5br1q2
 

DeletedUser

Hosť
si sa sťažoval a už ťa systém nechce :D

ale často pomôže to vypnúť a zapnúť zase :ahaok:
 

DeletedUser

Hosť
Ďalšia pripomienka - bez zbrane by sa nemalo dať pripojiť...

A tiež by mohol byť spodný limit na level... s 13-kou bez zbrane v teame je dosť utrpenie hrať
 

DeletedUser3682

Hosť
Ja mám otázky:
Čo mienite urobiť s tým,ked sa niekto počas hry odhlási,a ostatním to pokazí celu hru?
,alebo sa rovno neprihlasi,ostane neaktivny.?
Ved to nieje mozne,aby toto robili.a tak isto ,podla coho su vyberany hraci? podla lvl,zbrane apod., mali by sa davat do gangov podla odohratych dobrodruzstiev,cim viac vyhier tym viac skusenosti,nie?,lebo pride vysoky lvl,ktory to hra prvykrat a je nič platny.
 

DeletedUser

Hosť
Počet víťazstiev - 6 (ešte aj po sebe!!!)
Počet truhiel - 0
 

DeletedUser

Hosť
a navrhoval by som nech spravia kategorie 1-50lvl, 51-99lvl a 100lvl a vyššie... tie lowky len kazia hru iným
 
Hore