Pokec Dobrodružstvá - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Aký je zatiaľ váš názor na dobrodružstvá?

  • Páčia sa mi

    Hlasy: 47 53,4%
  • Nepáčia sa mi

    Hlasy: 26 29,5%
  • Neviem

    Hlasy: 15 17,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    88

DeletedUser9646

Hosť
Každopádne, tiež ma štvú tie preplatky a podobné haraburdy :) Súhlasím s vami, že by mali dať vyššiu šancu na lepšie veci a nie toto.
Ale dôvod prečo znížili šancu na získanie tejto truhlice? (pôvodne dostal každý vo víťaznom tíme truhlicu)
Nie sú ešte nové veci, čo za to kúpiť. Mal by si kopec truhlíc, pozberané všetko už od hora dole aj trikrát a dostávame sa k vášmu problému, načo to budem hrať "zadarmo"? Už všetko mám, nebudem to už hrať, žiadna motivácia na získanie nejakej veci, táto herná funkcia by upadla potom veľmi rýchlo,
bohužiaľ, čo je pravda, dlho im to trvá, tak ako sú nízke odmeny za boj, tak aj za toto a ak sa obe nezlepšia, tak to bude stále stagnovať.

No ja poznám už dosť hráčov čo majú celého odpadlíka.
+
Poznám aj takých čo to vôbec nehrajú.
tým pádom si myslím že to nie je argument :)
Je to iba môj názor ale tak to vidím ja.
 
No uz je to stvrty den co mi za vitazstvo nic nepadlo. Urcite by to bolo lepsie keby to dali za kazde piate vitazstvo truhlicu. Mohli by urobit aj nejaky rebricek dobrodruzstiev. VB a pocet vitazstiev, nech je aspon nejaka motivacia to hrat ked uz nas takto oklamali. popripade nejake levely od ktorych by sa aktivovali nejake nove veci na dobrodruzstve ako napriklad strely, pasce a posilnenia. urobit to trosku zaujimavejsie a hlavne aplikacia timov. to mi tu velmi chyba.
A este raz opakujem v Cirkuse su velmi stare odmeny-co tak posilnenia aj na nove prace co pridali naposledy nie len kosak a lopata pre level 10 a supravy dva roky stare ktore uz nemaju v podstate cenu.
 
Roy, napíš do nápadov, ale tak hádam sa už na niečom takom pracuje :)
mne osobne tiež dlho už žiadna nepadla, niektorým padajú stále, je to také random nespravodlivé, a nešťastné, ale tak čo už teraz :)
 

DeletedUser10341

Hosť
Mne ich padlo dosť, ale tiež som za to aby sa spravilo niečo také že napr. každé 5 víťazstvo by padla truhlica a tiež súhlasím z Royovym napadom s tym Cirkusom :)
 

DeletedUser9513

Hosť
Ja by som navrhoval, aby do kritérií na rozdeľovanie tímov nebol len Lvl ale aj výška HP, pretože dnes hrám 3. dobrodružstvo a vždy je taký nepomer HP. Posledný boj sme hrali traja. Ja som mal 3,7K HP, a ďalší 2 hráči mali po 1,6K HP a proti nám stálo 6K, 4K a 3K HP. Ako to máme uhrať?
 
Nedáva to podľa levelov iba, ale aj podľa pušky, od ktorej sa odvíja koľko má bonusového zdravia, viem, že to býva niekedy fakt nepomer, hráči s vyšším hp by nemali byť taký zruční strelci, ale zatiaľ sa mi to nejak nezdalo
 
podla mna je to vsetko zas o nahode ako na pevnostiach, co sa mi nepaci. neda sa coho drzat. Aj dobrodruzstva rozhoduje niekedy blby generator nahodnych cisel a nie to ako to hram. Dokonca mam pocit ze na hru ma aj vplyv rychlost pripojenia na net. mozno je to blbost ale je mozne ze ludia s pomalsim alebo zlym pripojenim maju oneskorene prikazy. ale to je len domnienka, pretoze uz rychlejsie ten prikaz zadat neviem a aj tak idem vzdy posledny oproti superovi. a ked stojite dvaja vedla seba na stanovisti s hp 100 tak ked vam vezme prikaz na strelbu neskor tak ste v....... Logika v dobrodruzstve je len asi 50% uspechu. Dalej to odhlasovanie spoluhracov treba doriesit a taktiez tie posilnenia na pevnosti. date si posilnenie ktore dost drahe a chytite hry kde sa vam odhlasi spoluhrac tak vam ani to posilnenie nepomoze. toto je obrovsky nedostatok dobrodruzstiev . podla mna by sa posilnenia nemali minat na dobrodruzstve alebo by sa mohli dat vypinat. . dnes som nehral lebo mam zapnuteho zapadniara a nebudem ho minat na dobrodruzstve za ktore aj tak nic nemam a ked sa mi odhlasi spoluhrac aj tak prehram
 

DeletedUser

Hosť
nech sa za opustenie hry dávajú trestné body! do boha to neni možné, každú hru nejaký tlko to leavne
 

DeletedUser4701

Hosť
a potom ma to prestalo baviť...

i9Ou7mQ.png
 

DeletedUser

Hosť
a mohli by ste doplniť wiki, na výhru stačí mať poriadne hp...


a aký je systém rozdelovania?
v jednej hre - úrovne 138,128,124, 24 vs 139, 134,128 100
druhá hra- 2000 Hp, 2000, HP, 1600k HP, 1200 HP vs 4000k HP, 3000 HP, 2500 HP,2000 HP

tak podľa čoho sa to rozdeľuje?

a samozrejme, každá hra to niekto leavne...takéto niečo odmietam hrať...
a za 100 dobrodružstiev odmena 50 bodov..jako fakt, super... ešte ste zabudli pridať dokupovanie bodov za prachy...tak 1000 bodov za 40 euro....
 

DeletedUser

Hosť
Nugeťák pekne si to napísal,plne s tebou súhlasím a s tým hp tomu nerozumiem ani ja,či na seba dám zbrane +3 alebo +1 furt mám rovnaké hp a hej,je to iba o hp...
 

DeletedUser

Hosť
Ono hrať proti nemenovanému hráčovi ktorý má 6k ho a dáva ranu za 550 sa nedá.. A ked v týme dalšieho s 4k hp tak prehra zaručená
 

DeletedUser9403

Hosť
Mohli by sa doplniť kritériá výberu, nie len podľa lvl ale aj podľa HP. Viem, že by to bolo dosť zložité a také niečo by vývojárov stálo neskutočné prachy ale ako návrh to sem chcem aj tak dať.
Tiež by som privítal, keby sa dalo spraviť privátne dobrodružstvo len s ľuďmi s ktorými by som chcel hrať, poslali by sme si invite do súkromne vytvorenej hry a hrali by sme tak ako sa sami rozdelíme podľa HP aj podľa lvl. Tiež by tam aspoň neboli leaveri...
 
Hore