Pokec Dobrodružstvá - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Aký je zatiaľ váš názor na dobrodružstvá?

  • Páčia sa mi

    Hlasy: 47 53,4%
  • Nepáčia sa mi

    Hlasy: 26 29,5%
  • Neviem

    Hlasy: 15 17,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    88

DeletedUser8766

Hosť
akosi prestali padat tie trezory ... nebude v tom nejaký problem ?? :)
druhý den nič u mna
 
No niesi sam . Mne nepadaju od zaciatku. mam asi 100 vitazstiev a len 5 truhlic a pri takom pocte neverim ze je to smola. Preco to nedali tak ze za kazde piate vitazstvo daju truhlicu? Uz ma tato Hra o nahodach prestava bavit. Vsade len faktor nahody.
Mame niekde nejake vzorce? aky vplyv ma bonus? kolko Hp je za jednu silu? je na nieco ten carovny napoj ked si dam ? ten DMg na odpadlikovi plati na pevnosti ci na dobrodruzstva? a ten preplatok dani si mohli odpustit
 

DeletedUser

Hosť
Každá herná činnosť je už o náhode...

A k tým truhlám, vyhral som za deň 25 hier.. Truhiel - 0
 

DeletedUser

Hosť
proste len máte smolu , 25% pravdepodobnosť môže znamenať aj že NIKDY vám nepadne ani 1 truhlica . je to nepravdepodobné ako hrom áno , ale nie NEMOŽNÉ toľko k mat. okienku a zároveň s tým inno nemusím nič robiť stačí napísať to čo som práve ja :)
 
Zeus tak toto nezeriem. to ako vsetci mame smolu? co poznam ludi tak kazdemu padlo zo 100 vyhier max 10 truhlic. pri velkom pocte ta pravdepodobnost musi sediet. 100 ludi nemoze mat smolu. je to nastavene aby to padalo tak max do 8-10%
 

DeletedUser9646

Hosť
Zeus takých ako ti mám strašne rád radšej mlč keď nemáš čo písať.
ja zo 100 hier som mal 7 truhiel čiže asi tak
+ čo som si kúpil za tie VB som mal 3 či 4x za sebou podotýkam za sebou preplatok !!!
 
Je to 20%, že to z hry padne, každopádne aj na prácach pri 1% vám daný produkt padnúť môže 3x za sebou a nemusí aj po 50 hodinách vôbec :)
Čo viem, tak truhlice z obchodu mali mať lepšie veci ako tie z hry, očividne sa s tým nebabrali a padajú tam rovnaké hlúposti

Takže sander ukludni sa, zeus ti len písal ako to je.
 

DeletedUser9056

Hosť
Nerozumiem, prečo to nazývate hlúposti. Uznávam, nie sú perfektné, no nie sú to ani hlúposti. Šanca na jej získanie by mohla byť väčšia, to máte pravdu.
No konečne niečo ozaj zadarmo (žiadne upd/nugg) a aj tak nie ste spokojní...
 

DeletedUser9646

Hosť
Nerozumiem, prečo to nazývate hlúposti. Uznávam, nie sú perfektné, no nie sú to ani hlúposti. Šanca na jej získanie by mohla byť väčšia, to máte pravdu.
No konečne niečo ozaj zadarmo (žiadne upd/nugg) a aj tak nie ste spokojní...

Zadarmo ??? Dobrý vtip :D A človek čo do toho investuje svoj čas aby dostal truhlu alebo aby si ju mohol kúpiť ? a dostane preplatok ako Ďakujem inno.
 
Ako ja chapem co je to pravdepodobnost. Ale uz pri takom velkom pocte vyhier by to malo ako tak sediet, to je zas statistika. pochopim ked pri 1000 vyhrach ti padne 170 truhiel ze to est eako tak moze byt ale ked ti padne 50 tak to uz nieje nahoda. mam uz 112 vyhier a 5 truhlic. dnes nic vcera nic. Povedzte mi co ma ma motivovat to hrat? preco tu truhlicu nedaju ako odmenu za 5 vitazstiev? A veci v tom shope za tie VB to je asi vtip. Prepacte ze sme nastvani ale naco to mame vlastne hrat ked za to nic nieje. Aj psovi ked nic nedate tak vam pre tu palicu chodit nebude. Proste sme sklamani a to nevravim o samotnych dobrodruzstvach.
PS: preboha uz zmente ceny a system v cirkuse. Nespite tam
 

DeletedUser9056

Hosť
NrLEvlF.png


Skúste si tipnúť, v ktorom tíme som bol...:neisty: V takomto prípade by som navrhoval, že ak celý tím zomrie alebo sa odhlási (t.j. nik nehrá), tak bude automatická výhra pre druhý tím. Lebo aj keď sa oživíš, tak už je neskoro získať budovy a zbytočne čakať do konca...
 

DeletedUser

Hosť
no máte všetci pravdu , podľa mňa je aj choré koľko bodov treba za truhlicu ved povedzme že hra aj s načítavaním trvá priemerne 15 minút (zaokruhlané nech sa lepšie počíta).
Teraz berme že každú vyhráš čiže to máš 250 bodov ak rátam správne. ak hráš hodinu v kuse máš to 1 000 bodov. Ak hráš 16 hodín (celý deň okrem spánku mal by si 8 hodín spať)
tak to máš 16 K bodov čo ak rátam správne mi robí 3 truhlice. WTF ?
Za celý deň čo to hrám v kuse ani raz neprehrám , hrám to rýchlo a bez prestávky dostanem 3 truhlice + 1000 bodov + truhlice za šťastie (teda takmer nič ako hovoríte)

Takže prosím nehovorte že je to zadarmo.
PS je to len môj subjektívny názor a mierny matematický výpočet čiže prosím nevešajte zase moju hlavu na kôl :D
 

DeletedUser9646

Hosť
no máte všetci pravdu , podľa mňa je aj choré koľko bodov treba za truhlicu ved povedzme že hra aj s načítavaním trvá priemerne 15 minút (zaokruhlané nech sa lepšie počíta).
Teraz berme že každú vyhráš čiže to máš 250 bodov ak rátam správne. ak hráš hodinu v kuse máš to 1 000 bodov. Ak hráš 16 hodín (celý deň okrem spánku mal by si 8 hodín spať)
tak to máš 16 K bodov čo ak rátam správne mi robí 3 truhlice. WTF ?
Za celý deň čo to hrám v kuse ani raz neprehrám , hrám to rýchlo a bez prestávky dostanem 3 truhlice + 1000 bodov + truhlice za šťastie (teda takmer nič ako hovoríte)

Takže prosím nehovorte že je to zadarmo.
PS je to len môj subjektívny názor a mierny matematický výpočet čiže prosím nevešajte zase moju hlavu na kôl :D

Plne s tebou súhlasím to nie je zdravé a niekto tvrdí že zadarmo :D
Čas sa nedá kúpiť Tak nechápem niekoho reakciu že zadarmo alebo že máme byť radi a za čo ? Viete čo je zadarmo Denný bonus + točenie v tombole alebo cirkuse to je zadarmo ale nie keď to musíš hrať ako blb a nič ti nepadne alebo si kúpiš truhlu a padne ti preplatok Dnes natešení kúpim truhlu a čo tam nevidím preplatok 430$ S toho ma išlo censoredcensoredcensored tak také keci si nechajte.
 
Každopádne, tiež ma štvú tie preplatky a podobné haraburdy :) Súhlasím s vami, že by mali dať vyššiu šancu na lepšie veci a nie toto.
Ale dôvod prečo znížili šancu na získanie tejto truhlice? (pôvodne dostal každý vo víťaznom tíme truhlicu)
Nie sú ešte nové veci, čo za to kúpiť. Mal by si kopec truhlíc, pozberané všetko už od hora dole aj trikrát a dostávame sa k vášmu problému, načo to budem hrať "zadarmo"? Už všetko mám, nebudem to už hrať, žiadna motivácia na získanie nejakej veci, táto herná funkcia by upadla potom veľmi rýchlo,
bohužiaľ, čo je pravda, dlho im to trvá, tak ako sú nízke odmeny za boj, tak aj za toto a ak sa obe nezlepšia, tak to bude stále stagnovať.
 
Hore