Pokec Dobrodružstvá - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Aký je zatiaľ váš názor na dobrodružstvá?

  • Páčia sa mi

    Hlasy: 47 53,4%
  • Nepáčia sa mi

    Hlasy: 26 29,5%
  • Neviem

    Hlasy: 15 17,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    88

DeletedUser2852

Hosť
Takže už to ide super, a hodnotím to veľmi pozitívne :)

Aby to nezovšednelo tak:
► spustiť ďalšie mapy
► nejakým spôsobom zabezpečiť možnosť vidieť celú mapu v zmenšenom, napr. nejakým tlačítkom ako celkový náhľad
► možnosť zvoliť si spoluhráčov (aby to nebol len náhodný faktor)
► doplniť odmeny, pretože tie dve sú fakt málo motivačné
 

DeletedUser7305

Hosť
V těch nových truhlách je pouze Pascalova sada a nebo i Gonzalova ?
 
V novej truhlici zo dobrodružstva je len sada Odpadlíka, žiadna iná, Gonzalesova sada sa dá získať len a len zo speed svetov.
 

DeletedUser

Hosť
podľa mňa to nedopadne ako s pokerom lebo je to zaujímavé
 

DeletedUser

Hosť
odporúčam nehrať dobrodružstvá s hráčom sneak65...chodí úplne opačne ako treba a ked mu poviete pravdu tak vám začne nadávať na rodičov :)
 
Fakt asi skúsim navrhnúť, aby spravili voľbu hlasovania, ak je niekto úplne mimo, neaktívny, robí tam napriek, aby niekto z hráčov mohol spustiť hlasovanie a vykopli ho a miesto neho by sa mohol pridať ďalší
 
Btw. Dnes som otváral asi 3 truhlice z dobrodružstiev, aké máte šťastie vy?
Mne stále padá ten hlúpy nápoj a preplatok daní, nič iné ešte neprišlo, ak to bude takto ďalej, tak to fakt nebudem ani ja hrať...
 

DeletedUser

Hosť
podľa čoho sa určuje či je hra pre 8 alebo 10 hráčov??
a "8-10" je chybné, je v tom rátaná aj 9...čiže by sa to mohlo zmeniť hra pre 8 a 10 hráčov
 
Je to pre 6-10 hráčov, ak nenájde dosť vhodných ľudí na hru, tak spustí hru pre 6, keď si čítal wiki, tak tam je napísané, že každý hráč, čo sa pripojí na čakanie do dobrodružstva, dostáva nejaké poradové číslo, ktoré je určené jeho úrovňou a zbraňou. Ak nájde dvoch približne rovnakých. Ak sa to vhodne popáruje, tak máš z toho hru 5v5
 
No po par dnoch mozem povedat ze je to celkom zaujimave a hratelne az na tych par veci. Berie to posilnenie na boje co by nemuselo. Ked ti hodi LAMU tak si prehral :D Zatial nerozumiem sledu pohybov. Kto sa hybe a striela ako prvy a v akom poradi to je? je to nahodne ci kto skor klikne? nemyslim vlastnych hracov ale s protivnikom. Dalej ta sanca na trezor 20% je blbost. realne je to mozno tak 5% lebo z 50 vyhier mi padli 3. tak nech to urobia tak ze kazdu piatu vyhru ti padne trezor na 100% lebo toto ma serie. Kto ma moje trezory? :D A z toho trezoru by mohlo padat aj nieco rozumnejsie. kupil som dva a z toho vypadla ta cudna vec co je za 150 VB to tiez naserie. nemam chut to hrat
 

DeletedUser9151

Hosť
Dosť nevhodne sa tam správa. mali by ste si to prizrieť.
 

DeletedUser8766

Hosť
Roy ... pohyby su v poradí kto ako klikne /v tom je to práve zaujímavé... dost treba špekulovat lebo niekedy je vhodne až neskor napr. strelit, ked vieš predpokladat pohyb supera a pod./poradie akcii vidíš len svojho týmu i ked na to asi málokto mrkne počas boja
 
Roy,
striela, resp. prvý používa svoju schopnosť ten, kto skôr zadal, potom ide tvoj ťah, zase jeho a zase tvoj, nie je to tak, že by si bol ukrátený, ak zadáš tesne pred koncom ťahu.
Tam na lište príkazov sa všetko zoradí a medzi každú zadanú schopnosť sa na konci kola vsunú príkazy druhej strany a v tom poradí sa všetko vykoná.
Čo vidím v hrách, ak spoluhráči zadajú skôr ako ty, tak tvoje ťahy sa odohrajú ako posledné, lebo medzi to máš vsunuté aj súperove, je to chaos, ale rýchlejší vyhráva.
 
Hore