Pokec Dobrodružstvá - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Aký je zatiaľ váš názor na dobrodružstvá?

  • Páčia sa mi

    Hlasy: 47 53,4%
  • Nepáčia sa mi

    Hlasy: 26 29,5%
  • Neviem

    Hlasy: 15 17,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    88

DeletedUser

Hosť
Ja som to hral 2x a 2x mi to seklo.. Musel som vypnúť kartu
 

Deleted User - 4

Hosť
Ak máte problémy s dobrodružstvami, napíšte prosím, aký používate prehliadač, aké máte internetové pripojenie, resp. viac podrobností.
 

DeletedUser

Hosť
crux v nápovede je napísané že sa na to vzťahujú posilnenia čiže poradím ak nechceš o ne prísť nedávaj si ich .

To je super rada, hlavne ak chodíš na pevnosti a používaš západniar na 5 bojov :)

Takže týmto pre mňa dobrodružstvá pomaly aj končia v okamihu ako si večer nasadím nový západniar na boj :D
 

DeletedUser10340

Hosť
ako rada ze nedavaj si posilnenie ak ho nechces minut :D mal som zapadniara este na 3 boje :) a chcel som hrat iba koli tym xp elikom takto asi nic pre mna
 

Deleted User - 4

Hosť
Ak používate nejaké skripty, napr. ten od TW DB, skúste si ho vypnúť a potom vyskúšať, ako vám to pôjde bez toho.
 

DeletedUser

Hosť
Môj názor na vec ...nepáči sa mi to absolútne...a ešte k tomu mi to aj neviem rpečo stále padá :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Ak používate nejaké skripty, napr. ten od TW DB, skúste si ho vypnúť a potom vyskúšať, ako vám to pôjde bez toho.

Vypol som skripty a v 8. kole mi to aj atk padlo, nerozumiem. Internet mám myslím stabilný, čiže v tom by problém nemal byť. :neisty:
 

DeletedUser

Hosť
neviem prečo ale mne to vždy padne ked ma zabijú . internet fajn , prehliadač chcrome hrám z domu a script asi nemám zapatý . neviem či ostal zapatý tw db ak som ho mal naposledy dával pred pol rokom nevyznám sa v scriptoch
 

DeletedUser2852

Hosť
► Každú chvíľu to padá a potom kým sa prihlásia zas hráči tak je to celé zle...server nezvláda ten nápor hráčov?

► Musela som vypnúť skripty z DW-DB, lebo s nimi sa mi nenačítali dobrodružstvá korektne, ale len polka mapy

► Vadí mi, že nemôžeme hrať spolu hráči čo sa poznáme.
 

Deleted User - 4

Hosť
► Každú chvíľu to padá a potom kým sa prihlásia zas hráči tak je to celé zle...server nezvláda ten nápor hráčov?

Môže byť, ak je pre všetky verzie určený iba jeden server. No, budú sa s tým musieť pohrať u nich, z našej strany môžeme akurát len zbierať info od vás.
 

DeletedUser9646

Hosť
opera 25 stable, VDSL internet telekom, java flash aktuálna na požadovanú operu čo mám. Scripty vypnuté padá zapnuté padá čiže v tom problém nie je ale je problém buď server alebo nestabilita alebo trhlina v hre.

BTW : Pekná sprostosť 20% šanca na truhlu hral som 26x dobro s toho som min 19 vyhral a mám iba 2 truhly :odJackNoface: censored
A niekto hrá 2x a má 2 truhly čo to je za systém na censored
 

DeletedUser10340

Hosť
problem je aj v tom ze ked mi konecne padol trezor tak tam bolo za hrst dolarov :D
 
Hore