Pokec Dobrodružstvá - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Aký je zatiaľ váš názor na dobrodružstvá?

  • Páčia sa mi

    Hlasy: 47 53,4%
  • Nepáčia sa mi

    Hlasy: 26 29,5%
  • Neviem

    Hlasy: 15 17,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    88

DeletedUser10341

Hosť
Mne tiež zamrzne a opýta sa ma to či chcem ukončiť script...prosím opravte to :) ale inak je to pecka.
 

DeletedUser

Hosť
rád by som vedel ktoré všetky veci sa dajú dostať z tej truhlice za vet. body prosím vypíšte to sem niekto nech viem či sa mi to oplatí alebo nie :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Mne tiež zamrzne a opýta sa ma to či chcem ukončiť script...prosím opravte to :) ale inak je to pecka.


Volali sme si dnes o tom, vieme, že sú tam rôzne problémy s pripojením, dlhým čakaním alebo padaním, vývojári sa to budú snažiť odstrániť, čo najskôr (platí pre všetky verzie).

Ďalej prosím nahlasujte akékoľvek chyby a podobne, ktoré spozorujete.

Taktiež by som vás chcel poprosiť, ak máte nejaké návrhy na vylepšenie dobrodružstiev, napíšte ich, všetko si určite prečítam.
 

DeletedUser10858

Hosť
Celkovo fajná zábava keď nieje čo robiť a je veľká nuda. Škoda ľudí, čo sa odpoja a už neprídu naspäť..
 

Deleted User - 4

Hosť
Ja to zase poviem takto diplomaticky: Určite je tam ešte čo vylepšovať, aby to pritiahlo viac hráčov :)
 

DeletedUser

Hosť
Mám 1 návrh a určite bude s ním veľa hráčov súhlasiť : hráča kt. sa odpojí nahradte botom , tak aspoň tým kt. sa hráč odpojil nebude mať 90 % pravdepodobnosť že prehrá.
 

Deleted User - 4

Hosť
S tým súhlasím, toto je podľa mňa prvá vec, na ktorej by sa malo zapracovať po odstránení problémov s pripájaním.

Lebo určite aj u nás sa objavia ľudia, ktorí sa budú odpájať aj zámerne, aby poškodili svoj tím, takže ten bot by to aspoň trochu zmiernil.
 

DeletedUser

Hosť
Vybavil by to ban systém ako na inej nemenovanej hre, po určitom počte leavnutých hier ban na 5 dní( nemôže hrať dobro...)

Hral som 2 hry a obe sekli v tommistom kole.. Musel som vypnúť.. OdmenA žiadna.. Stata času
 

DeletedUser

Hosť
Spustili to vo výbornom čase - každý má plný zásobník priateľov kvôli kvetom a padá to aj počas bojov a seká aj normál v hre kvôli tomu....ak sa pridá ešte dobrodružstvo, tak čo by sme tak asi chceli? :)

Dúfam hlavne, že dajú možnosť si vybrať hráčov do teamu, lebo hrať s cudzími nie je až taká sranda, ako by z toho mohla byť...to prestane baviť za chvíľu
 

DeletedUser

Hosť
A ako druhé na čom by sa malo dať zapracovať je : rôznorodejšie odmeny , možnosť vytvoriť si vlastnú skupinku , viacej možností dobrodružstiev a hlavne tých botov ako som už spomínal . ak by som prišiel na nejaký kokrétny nápad dám vedieť :)
 

DeletedUser

Hosť
Vytvoriť miestnosti a hráči by sa pridávali ako by chceli, neni zlý nÁpad
 

Deleted User - 4

Hosť
Dúfam hlavne, že dajú možnosť si vybrať hráčov do teamu, lebo hrať s cudzími nie je až taká sranda, ako by z toho mohla byť...to prestane baviť za chvíľu

Jednoznačne aj toto musí byť, možnosť vybrať si spoluhráčov a hrať proti inej skupine (proste custom matches).
 

DeletedUser

Hosť
prečo sa pri dobrodružstvách míňajú posilnenia na boje??????

Tak to je teda dosť od veci...
 
No zatiaľ ma to nejako nezaujalo.... počas dobrodružstva mi prehliadač 2-3 napíše "nereaguje" a musím ho refreshnúť celý ... a to že hrať s hocikým ? no to už vôbec ... zatiaľ 0 bodov .. je to iba o náhode akého hráča dostaneš do týmu a či to vie hrať alebo nie alebo či to bude hrať alebo nie ... ak sa budú dať vyberať hráči do týmov tak to už bude lepšie ... a ak by niekto vedel prečo mi zamŕza prehliadač kvôli tomu tak by som poprosil nech mi poradí čo robiť a ak je to nejaká vnútorná chyba budem čakať na update :)
 

DeletedUser

Hosť
crux v nápovede je napísané že sa na to vzťahujú posilnenia čiže poradím ak nechceš o ne prísť nedávaj si ich .
Iank aj tam sa dajp vyhrať fajn veci čiže to hodnotím kladne ved ťa to ani nič herne nestojé a skoro vždy niečo vyhráš :)
i ked zatiaľ som hra 3x a z toho 3 x nám jeden hráč nehral čiže super :)
 
Hore