Pokec Dobrodružstvá - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Aký je zatiaľ váš názor na dobrodružstvá?

  • Páčia sa mi

    Hlasy: 47 53,4%
  • Nepáčia sa mi

    Hlasy: 26 29,5%
  • Neviem

    Hlasy: 15 17,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    88

DeletedUser4685

Hosť
nuz pokial to bude odoberat posilnenie do bojov tak chodit uz nebudem zapadniar je drahy
 
Moj pocit z dobrodruzstiev je zatial zmiesany. Je to fajn ze bolo pridane nieco nove do hry ale ako je po prvom dni vidiet nieje to zas dorobene(domyslene) ale verim ze sa coskoro dockame zmeny. Timovy system by mohli odkopirovat od hry Bad Egs. Volba timu a miestnosti. tam je to podla mna dobre logicky premakane a aj postupovanie urovnami a odomykanie novych zbrani. Nieco podobne by urcite pasovalo aj sem lebo takto ma nic nemotivuje to hrat. Zislo by sa viac odmien za to a taktiez pridat viac veci do shopu za tie veteranske body lebo dve veci je smiesne malo. taktiez ta odpadlikova suprava po prepocitani na boje tiez nieje nieco extra ale vsak co by sme chceli ked je to zadarmo. Minanie posilneni by sa dalo vyriesit jednou super funkciou ktora tu mala byt uz davno ze si mozes zapinat a vypinat posilnenie ked to uznas za vhodne. nasadim posilnenie na boj napr zapadniar. prebehne boj a zostanu mi4 cinnosti. tak si ho vypnem a zapnem az pred bojom. Bola by to skvela vec. A na vsetky posilnenia. Dalsia vec je ta ze ked niekto vypadne z boja tak ste na 90% prehrali. V bad Egs je to riesene tak ze pokial dve kole je hrac neaktivny tak ho odhlasi a moze namiesto neho robit tahy spoluhrac. Aj toto je celkom dobre riesenie problemu. Ak sa tieto veci upravia a odstrani zamrzanie tak je to super vec
 

DeletedUser2852

Hosť
Ináč spustili to dosť nanič, pretože nie len že to stále padá, ale ani sa mi nedá prihlásiť na delaware, stále len načítava. Multiplayer + tombola + skripty a absolútne to server nezvláda.
 

DeletedUser8766

Hosť
ide vám?? ... lebo mne nie ani uvodná stránka ... žeby server vyhorel ??? :D
 

DeletedUser

Hosť
dúfam že tú zbraň čo som vytočil tesne pred pádom budem mať
 

DeletedUser9403

Hosť
samozrejme, ze nebudes, ved ten pad serverov sposobilo to, ze si si vytocil zbran.. bol v tom ukryty virus a ty si ho spustil :o :o :o
 

DeletedUser8766

Hosť
po dnešnom výpadku som odohral cca 5-6 hier a ani jedno zamrznutie ... takže palec hore :)
 

DeletedUser7305

Hosť
Hned v první hře mě spadl prohlížeč a zahlásil chybu (google chrome).

Chtělo by to možnost, aby se dala zoomovat herní obrazovka, nebo aby bylo vidět celé herní pole, takto se lehce ztrácí přehled o hře.

S tuchpadem velice špatně hratelné, díky geniálnímu určování kdo je na tahu.
 

DeletedUser10852

Hosť
je porada palec hore len par detajlou je este co sa daju vylepsit... ktore navecer vypisem... ale aj tak super konecne sa inno prekonalo a prislo s niecim dobrym do hry... len ten shop by mohol byt troska lepsi to je hlavna vec...
 

DeletedUser4179

Hosť
Ak nezlepšia odmeny v Dobrodružstve tak to dopadne ako Poker :(
 
Hore